Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
prieš 5 minutes , ignas.d pranešimas:

Gal yra sejanciu pupas su rapidu? idmou ar bent jau is bedos eitu paset su iprastais seklavamzdziais, ar nelauzo sejimo riciu? 

Sejau pavasari eina, riciu nelauzo. Tik man du stikliukus sulauze, riciu uzdengimo. Bet ten gal del to, kad slapei sejau, tai uzsikiso naragelis ir skalde. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš sėju irgi. Kaip yra kada pasakęs grazbek apie pupų sėją, tą aš galiu patvirtinti, su rapidu be stikliukų laužymo ir visų kitų pasekmių, pupas galima sėti kai jų 1000 grūdų masė neviršija 600 gr. Kas viršaus, praktiškai kišą jei ne kiekvieną, tai kas antrą noragėlį. Ir kišą apačioje, prie disko, kur noragėlis turi susiaurėjimą ir turi iškristi. Šiemet sėjau veislę Boxer, 1000gr m buvo 690 gr ir sušiktus 3,5 ha sėjau 4.5 valandos, nes pirmyn atgal suvažinėji ir gali lipti, nes 15 sėklavamzdžių užkištų. Ir reikia pasiknisti kaip reikalas kol iškrapštai.

o kitos pupos buvo 470 gr lygtais, iš litagros pirktos, tai ėjo kaip vėjas, smagu ir sėti buvo. Jei užkišdavo, tai į 10 ha kartą gal ir tai pašalinė mišrūnė kokia pupa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , tadasg pranešimas:

aš sėju irgi. Kaip yra kada pasakęs grazbek apie pupų sėją, tą aš galiu patvirtinti, su rapidu be stikliukų laužymo ir visų kitų pasekmių, pupas galima sėti kai jų 1000 grūdų masė neviršija 600 gr. Kas viršaus, praktiškai kišą jei ne kiekvieną, tai kas antrą noragėlį. Ir kišą apačioje, prie disko, kur noragėlis turi susiaurėjimą ir turi iškristi. Šiemet sėjau veislę Boxer, 1000gr m buvo 690 gr ir sušiktus 3,5 ha sėjau 4.5 valandos, nes pirmyn atgal suvažinėji ir gali lipti, nes 15 sėklavamzdžių užkištų. Ir reikia pasiknisti kaip reikalas kol iškrapštai.

o kitos pupos buvo 470 gr lygtais, iš litagros pirktos, tai ėjo kaip vėjas, smagu ir sėti buvo. Jei užkišdavo, tai į 10 ha kartą gal ir tai pašalinė mišrūnė kokia pupa.

O jai pakaitinus ir prapletus ta vieta seklavamdzio, aisku daug darbo bet vis pigiau nei naujus pirkti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...