Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

  • po 5 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
9 minutes ago, Išradėjas said:

O gal tiketis kad palis ir tada nupurksti?

Tai žinoma, jei kelių dienų bėgyje rodys lietų, tai ir aš jo lauksiu. Bet jei perspektyva bus niūri su lietumi, tai nieko nelauksiu. Praktika ir savo pamokos rodo, kad naudojant dirvinius preparatus švariausias pasėlis būna tada, kai pasėlis purškiasi paskui sėjamąja arba bent jau ta pačią diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 valandas ago , tadasg said:

Žinoma, gausesnis vandens kiekis niekada nepamaišo. Bet kaip ir minėjau, sava praktika rodo, kad ir su 200 l/ha paskui sėjamąją, rezultatą gauni puikų.

Praeita pavasari taip ir buvo daryta,bet balandu ir kitokio brudo buvo tiek kad pupos sunkiai matesi.Pupoms dygstant daug lijo, manau kad lietus isplove visa ta dirvini herbicida.Ne vien man tas pats ir pas kaimynus buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

59 minutes ago, Išradėjas said:

Praeita pavasari taip ir buvo daryta,bet balandu ir kitokio brudo buvo tiek kad pupos sunkiai matesi.Pupoms dygstant daug lijo, manau kad lietus isplove visa ta dirvini herbicida.Ne vien man tas pats ir pas kaimynus buvo.

O, Vytautai, pamatęs kad balandos bujoti pradeda, nebandėte perpurkšti kokiu basagranu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, Basagranas neregistruotas pupose, bet... Jei tų 5 cm tarpsnio neprašokus, gal ir būtų pagelbėję jei piktžolės pilnai sudygusios buvo. Bet skaitau dabar Basagrano aprašymą, tik 40-70 proc. prieš balandą, tai sunki kova būtų. Esu pirmais žirnių auginimo metais purškęs kai jie buvo kokių 6-7 cm su Stomp 1,5 l/ha ir Basagran 2 l/ha miksu, tai suveikė puikiai, ir žirniai nesuregavo į tą miksą. Teisybe, dar į tą patį miksą kroviau Agil lygtais 0,7 l/ha, laukines avižas sumedžioti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Brukshnys said:

Pirmi metai sėsim pupas. Fuego veislės. jau pasiruošėm dirvas apie 30ha. nugerminavom ir po 250 npk išbėrėm. liko tik pasėt, bet irgi laukiu momento ir dvejoju ar dar ne per anksti, ar žemė jau įšilus. nes 8 cm gylyje dar ilgai gali gulėt..

Uzpernai pasejau kovo pabaigoje,orai atsalo,koki menesi nedigo bet susilo ir pasirode.Jei bus salta nieko gero tas ankstyvas sejimas neduoda.Siand apejau arima is tolo atroda sausa,bet pakrapscius giliau dar limpa molis,lauksiu kokia savaite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...