Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

19 minutes ago, Johnas said:

Kompiuteris prasideda nuo rp 220 modelio o situ dar mechaninis panasus i claaso 46. Mases nukreipimo voliukai pries rotoriu siek tiek galetu but stamanciau ir grandines biski sutraukt reiktu o seip viskas labai padoriai atrodo. :)

Tai traktoriaus nekabino? traktorium neprasuko? galo neatidare?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, arciu555 said:

Tai traktoriaus nekabino? traktorium neprasuko? galo neatidare?

Tai kad jis neturejo siandien traktoriaus tai nebuvo ka kabint tipo pardave neseniai, bet volai matos nepadrozti dar labai, kaip ir niekur ner kad butu apsiliaukojas akivaizdziai ir jei rankom zmogus gali laisvai prasukt gal nieko blogo ten ner?Nu tiesa sake buvo pats atidares gala kai traktorius buvo sako kaip ir viskas gerai, bet zinok tiesa sako ar ne....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, gal kas turite I-BIO (kuhn, taarup, kverneland) presą ir galite pasidalinti patirtimi?

Ūkis nedidelis. Grubiai. 600 šienainio + grubiai 500 šiaudų ir šieno. Traktorius NH T6.120 (110ag vardinė, 4 cil.). Vietovė kalvota. Tai ir ieškau kažkokio dublio, kurį pavilkčiau ir vienas darbą pasidaryčiau. O ir suma ne kosminė. 20 - 25 tūkst. € maximum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , Miguelis said:

Sveiki kolegos, gal kas turite I-BIO (kuhn, taarup, kverneland) presą ir galite pasidalinti patirtimi?

Ūkis nedidelis. Grubiai. 600 šienainio + grubiai 500 šiaudų ir šieno. Traktorius NH T6.120 (110ag vardinė, 4 cil.). Vietovė kalvota. Tai ir ieškau kažkokio dublio, kurį pavilkčiau ir vienas darbą pasidaryčiau. O ir suma ne kosminė. 20 - 25 tūkst. € maximum.

aš turiu case 105 ag ir presuoju su krone comprima dubliu,pas mane labai kalnuotos vietovės ir velka be problemų.Tuščias presas sveria 5600kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , Miguelis said:

Sveiki kolegos, gal kas turite I-BIO (kuhn, taarup, kverneland) presą ir galite pasidalinti patirtimi?

Ūkis nedidelis. Grubiai. 600 šienainio + grubiai 500 šiaudų ir šieno. Traktorius NH T6.120 (110ag vardinė, 4 cil.). Vietovė kalvota. Tai ir ieškau kažkokio dublio, kurį pavilkčiau ir vienas darbą pasidaryčiau. O ir suma ne kosminė. 20 - 25 tūkst. € maximum.

pabandyk pieškoje surasti, rašiau apie jį šią vasarą. jei trumpai, net nepradėk laiko gaišt apie jokį BIO. už tokią sumą jau ir taip dublis normalus išeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Karve said:

aš turiu case 105 ag ir presuoju su krone comprima dubliu,pas mane labai kalnuotos vietovės ir velka be problemų.Tuščias presas sveria 5600kg.

O tai kiek presas prasukęs it kokių bėdų išlindę buvo?

Nes matau skelbimus su Comprima CF155XC, bet kad jie jau virš 20 000 prisukę... Ir kažin, ar dar nebus atsukti skaitliukai (jei tai įmanoma) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , Miguelis said:

O tai kiek presas prasukęs it kokių bėdų išlindę buvo?

Nes matau skelbimus su Comprima CF155XC, bet kad jie jau virš 20 000 prisukę... Ir kažin, ar dar nebus atsukti skaitliukai (jei tai įmanoma) :)

aš pirkau 2011m naują,prasukau 7000 rulių.Įsivaizduoju kad virš 20000 prasukę turi būti jau gerai nudrožti ir jei dar prašo daug ........tada tyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma koks gaspadorius tokia ir technika, siaip comprimos geri presai suka rimtus ritinius, galio daug jiems nereikia, bet minusas didelis svoris kaip ir kitu dubliu, jei kalnai tai butina jungti stabdzius, tada dideliu problemu nekils o su pilnu ruliu jau i kalna geriau nekilt, nes gali ir pritrukt galios, bent man tai pritruksta net su vien tik presu kai rulis pilnas ir stati ikalne, tu 125 ciut pakanka. Kolega Karve kartais nebusite kaimynas prie telsiu r. rubeziaus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Koledzas said:

Kaip sakoma koks gaspadorius tokia ir technika, siaip comprimos geri presai suka rimtus ritinius, galio daug jiems nereikia, bet minusas didelis svoris kaip ir kitu dubliu, jei kalnai tai butina jungti stabdzius, tada dideliu problemu nekils o su pilnu ruliu jau i kalna geriau nekilt, nes gali ir pritrukt galios, bent man tai pritruksta net su vien tik presu kai rulis pilnas ir stati ikalne, tu 125 ciut pakanka. Kolega Karve kartais nebusite kaimynas prie telsiu r. rubeziaus :D

tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Koledzas said:

Kaip sakoma koks gaspadorius tokia ir technika, siaip comprimos geri presai suka rimtus ritinius, galio daug jiems nereikia, bet minusas didelis svoris kaip ir kitu dubliu, jei kalnai tai butina jungti stabdzius, tada dideliu problemu nekils o su pilnu ruliu jau i kalna geriau nekilt, nes gali ir pritrukt galios, bent man tai pritruksta net su vien tik presu kai rulis pilnas ir stati ikalne, tu 125 ciut pakanka. Kolega Karve kartais nebusite kaimynas prie telsiu r. rubeziaus :D

dabar pradedu galvot kaip tau 125 čiut pakanka su vien presu,kai aš su 105 ir su dubliu normaliai presuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Koledzas said:

Kaip sakoma koks gaspadorius tokia ir technika, siaip comprimos geri presai suka rimtus ritinius, galio daug jiems nereikia, bet minusas didelis svoris kaip ir kitu dubliu, jei kalnai tai butina jungti stabdzius, tada dideliu problemu nekils o su pilnu ruliu jau i kalna geriau nekilt, nes gali ir pritrukt galios, bent man tai pritruksta net su vien tik presu kai rulis pilnas ir stati ikalne, tu 125 ciut pakanka. Kolega Karve kartais nebusite kaimynas prie telsiu r. rubeziaus :D

Nu va kaimynai susitiko=labai nesimuskit susitike :romance-adore:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Karve said:

dabar pradedu galvot kaip tau 125 čiut pakanka su vien presu,kai aš su 105 ir su dubliu normaliai presuoju.

arkliu uztenka per akis visur, ir kalvose taip pat, bet vat pas mane trys kalniukai smagus yra :D  pernai i treciaji (bobkalni) kildamas nepaziurejau kad rulonas beveik pilnas tai bekildamas i slaita ir prigesau :D (oresavau ant max. visi peilei buvo sujungti) bet tai tie kalniukai geri. Man rodos presavai kazkuri meta tenais, del bobkalnio nzn nes ten ganydavo man regis seniau visad. As turiu minti kad presui ypac dubliui reikia netik galios bet ir svoriui traktoriui, man atrodo vistiek smagiau yra kur 6 cilindrai o kur 4, o ir svoris kai yra kazkaip drasiau, nes su bielkiu be priekio as i kalna su sienapjove neikilau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Koledzas said:

arkliu uztenka per akis visur, ir kalvose taip pat, bet vat pas mane trys kalniukai smagus yra :D  pernai i treciaji (bobkalni) kildamas nepaziurejau kad rulonas beveik pilnas tai bekildamas i slaita ir prigesau :D (oresavau ant max. visi peilei buvo sujungti) bet tai tie kalniukai geri. Man rodos presavai kazkuri meta tenais, del bobkalnio nzn nes ten ganydavo man regis seniau visad. As turiu minti kad presui ypac dubliui reikia netik galios bet ir svoriui traktoriui, man atrodo vistiek smagiau yra kur 6 cilindrai o kur 4, o ir svoris kai yra kazkaip drasiau, nes su bielkiu be priekio as i kalna su sienapjove neikilau :D

taip,presavau ir bobkalnyje,tai širdis drebėjo kylant į jį,bet prieš kildamas įsijungiau žemą pavarą ir blokatorių,ir nieko supresavau,tik keli rulonai nuriedėjo į karklynus.Ir kas svarbiausia mano traktoriuje nėra pneumatinės sistemos,todėl negaliu pasijungt stabdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pas mane su trimis spygliais. daug kas priklauso ir nuo stalo konstrukcijos, jo ilgio, rinkejo pirstu ilgio, mases lyginimo elementu ir pan.

jei welgeris mchale deda sukta rotoriu tai tam yra priezastis.

beto kai daug peiliu smulkinimui tai kitaip nelabai ir iseitu padaryt, ko gero. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas dvipirstis rotorius yra welgery rp220 suomi 2000 (kazkoks specialios laidos sake) ir salimais sito nusiziureto preso dar stovejo welgeris rp 220 profi kur jau eina keturiu pirstu rotorius jei neklystu. Pardavejas sake kad norint galima isidet ir ta mandresni rotoriu, nes viskas tinka ten, jis kaip tik turi toki is isardyto preso ir mum sumainytu tik kyla klausimas ar nebus dideliu problemu mum issiardyt ta prastesni? Gal kas ardes yra ir paaiskintu daug mas kaip ta padaryt ir ar isvis apsimoka? Gal senesniu welgeriu savininkai dar pasakys kaip darbas su tais presais kur rotorius dvieju pirstu, nesikemsa jei mases daugiau gauna ir kokiu greiciu presuojat su jais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dabartiniame 245 profi welgerį rotorius kaip pirmoje nuotraukoje, tai dirbasi tikrai gerai. Esu turėjęs prieš tai welgerį 235 su tuo dviejų pirštų rotoriumi, Tai nepasakyčiau kad darbas labai skiriasi, masę paduoda taip pat gerai kaip ir su daugiau pirštu, tik gal jautriau būdavo dobilienoje, kai masės daug ir reikėdavo smulkinti, tai iš pradžių MTZ 952 uždusdavo arba juostos buksuodavo, o kai perkabinom ant JD 6600, tai kartais sudirbdavo kardano prabuksavimo mova. Trumpiau tariant, esant daug ir ilgos struktūros masei, gali užssispausti prie peilių ir suveikti prabuksavimo mova.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...