Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Sveiki visi, prieš kelis metus nusipirkau devėta presa New Holland br560a. Pirma sezona viskas buvo gerai, dirbo kai naujas. Antra sezona pradejau presuoti zalia masę ir is farboršiko pradejo kristi smulkinta zolė, tėsiog nekristi bet vos nepaspaudimo varė. Kas galėtu būti, lietuvoje sių presu beveik niekur nesu mates, viena kita. Tai gal kas turite ar esate dirbę su tokiu presu.

kai man taip viena kartą buvo, tai kazkokiu budu nesiskuko rulis kameroj, gal per greit pavaziavau, tai tiesiog pereidavo per peilius ir dali mesdavo atgal, nes nebebuvo kur jo stumti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man taip viena kartą buvo, tai kazkokiu budu nesiskuko rulis kameroj, gal per greit pavaziavau, tai tiesiog pereidavo per peilius ir dali mesdavo atgal, nes nebebuvo kur jo stumti.

Is pradziu as ir taip maniau, kad per greit vazioju, bet sustodavau ir vis tiek mesdavo atgal smulkinta zolę, karta isardziau ruli namė tai visas buvo susmulkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia gal tas variantas kai buna kad rulis kameroj prasisuka, praslysta tarp bugnu, man su siaudais taip tik buna kai jie labai sausi ir neimanoma supresuot, pries rulio pabaiga pradeda prabuksuot ir meta siaudus atgal i rinktuva. Todel siaudus suku tik is ryto arba vakarop. Kiti pasivirina ploksteles ant bugnu kad nepraslistu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia gal tas variantas kai buna kad rulis kameroj prasisuka, praslysta tarp bugnu, man su siaudais taip tik buna kai jie labai sausi ir neimanoma supresuot, pries rulio pabaiga pradeda prabuksuot ir meta siaudus atgal i rinktuva. Todel siaudus suku tik is ryto arba vakarop. Kiti pasivirina ploksteles ant bugnu kad nepraslistu.

budavo ir man taip ipac jei i pakalne dar pilnas rulonas, tai viska vemdavo lauk, apatiniai volai buvo nusitryne, kartais rulono nesugebedavo isstumti, visa tai darydavo kur smulkesne mase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tarkim is krone comprima 155 paprastas kainavo 120~, o dublis 220~ .. O devetu esu mates kelis tuos prikabinamus uz kokius 10-15k lt. Tai as ir rezgu minti, kad reiktu toki vyniotuva  gaut is kaskur gal. Dasidetum kelias kameras, kad gala matytum ir turbut normaliai eitus

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusimeti ruli pakalnej arba ant kalno virsaus nuo vyniotuvo ir viskas. O jei kameroj pilnas rulis susidaro kylant i kalna tada atbuliniu uzsuki presa sonu kad rulis kiaurai per vyniotuva neislektu :D zodziu kalnuose dirbant jau biski reikia i prieki pamastyt o ne belekaip rinkt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.... šiek tiek apie kalnus ir prisiminimus.

ogi viskas nutiko labai jau nekaltai. tas įvykis būvo man bepresuojat penktą ritinį mano gyvenime. na tiek supresavęs jaučiausi tvirtai ir žvaliai. Viskas lyg ir aišku. Pasūkau į vieną lauką. Ilgio jis apie 150m ir turi apie 25 laipsnius nuolydį. Jau žinojau, kad ritinį reikia paleist presą užskersinus prieš įkalnę. Taip ir padariau lauko vidury. Man iki šiol nesuprantamu būdu kiek pagulėjęs ritinys pradėjo riedėti. o lauko apačioje kanalas ir penki namai. Dalis kriaušiaus nulyginta ir stovi nameliai, stogais su lyg kriaušiaus briauna, laukia ritinio.

Prie vieno dar raritetinis porsce stovi.

O ritinys net zvimbia, maniau sustos kanale. Kur tau, iššoko iš jo, padarė salto. Nulaužė pora kojos storio juodalsnių ir lekia į namo stogą arba Porche. Bet matyt Dievuliui pagailo manęs lapnojančio, primiršusio kvėpuoti nabago. Ir sustojo ritinys likus kokių 20 metrų iki namo atsirėmęs ir tik nulenkęs alksnį. Sakysit - mistika, o aš sakau, kad man labai pasisekė.

Po šiai dienai to lauko bijau. Ir pamoka visam gyvenimui. Geriau pasivažinėsiu lišną valandą su ritiniais žemyn. Tai vat mielieji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir daznai buna, jeigu skulkesne mase iki kameros sunkiai eina, tada brukasi ji tam tarpe tarp rotoriaus ir padavimo nagu, galiausiai reikia lipt ir viska islupt kad normaliai butu galima test... kazkiek padeda tinkamas prodalges prispaudimo lentos sureguliavimas (auksciau/zemiau), tinkamo greicio parinkimas... kiek zinau dirziniams sitos problemos reciau pasitaiko nei visiems kitiems...

pridursiu, kai mase smulki po to tinkliuka sunkiai ibruka i kamera, buna kad apie padavimo volus apsisuka tada jau reikalai prasideda (su sakem).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...