Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

su guma kad nutruktu negirdejau, pirmiesiems bent dubliams girdejau kad rolikai dideli greit sudildavo vienas kastuodavo ar 500lt, ir rinktuvo stangos "nelaiko" lyginant su mchale 5400 krone netoli 5k brangesnis, kazin ar kas tureje abu ar galetu palyginti ar verta primesti ir tureti kintama ar bugninis vis del to laimi kainos atveju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik apie presa kalbant. dublis man per sunkus net su 125ag, krone comprima vienais metais tampe pas mane po kalnus tai ir traktorius uzvire, o staciu sklaitu turiu, kur reikia rulonus nuvezioti i pakalne, ne vienas jau kanale ar torpynej pabuvojes yra.o ir kol tevuks dar pavynioja reikalao dubli pirkt nematau ir investicijos niekad man neatsipirks dublio atveju. apie deutzh fahr isvis pamirses buvau kad tokie presai yra, kazin ju patikimumas, seniau orkel kazkokie budavo db nematyti ju isvis. o isvis kainos ir kokybes santykis koks butu jei naujas ir apie 1000ruliu i metus +- (apart lenkiska)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su guma kad nutruktu negirdejau, pirmiesiems bent dubliams girdejau kad rolikai dideli greit sudildavo vienas kastuodavo ar 500lt, ir rinktuvo stangos "nelaiko" lyginant su mchale 5400 krone netoli 5k brangesnis, kazin ar kas tureje abu ar galetu palyginti ar verta primesti ir tureti kintama ar bugninis vis del to laimi kainos atveju?

 

uzmaciau kaiptik atsitiktinai,aišku durpynas,bet vistiek gan įspudinga.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Turim kintamos kameros diržini ir bugnini presus, tai jei pagrinde sienas siaudai vienareikšmiškai diržinis, didesnis suspaudimo laipsnis, sutaupytas rulonų skaičius mažesnes išlaidos pašarų gamybai plius sutaupyta vietos sandeliuojant ir lengvesnis presavimas niekada nebus per sausa ir plius su tais naujais nėra labai jau sudėtinga presuot ir žalia mase. O būgninis kuomet pagrinda sudaro žalia masė.. Grandininiai kiek teko girdėt iš kalbų po 10k rulonu reikalauja nariukų keitimo taip kad diržinis ženkliai paprastesnis ir ilgamžiškesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbu su krone grandikliniu presu esu patenkintas 8000 ruliai padaryti gedimu , per tiek ruliu teko sutemt pora grandiniu (paborciko , varojomosios) viena sensoriu pakeist (150lt) aisku tept reikia ir negailet geros alyvos pagrindinem grandinem , atvaziaves i lauka dar su bambeliuku pilu... nasumas velnias zino , kiek zoles , kokio storio pradalges... beje mano dublis yra teko ir ant mtz veziot yra ir kalnu bet dirbo. Dedu dideli pliusa kad turi savo hidraulika.... sekmes renkantis... pats pasvajojiu apie comprima...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kiek vožtuva atsisuksi taip ir turėsi atitinkama spaudima, o jei dar ir po pradalge nepavairuosi, tai ir turi kiaušinukų. Pripažįstu pačiam ir tokių kartais gaunasi per neatidairumą. Griebkit 1,8m pradalges, tai ir  su tuo pačiu metalfach presu padarysi kietus rulonus, tai jei pagal, tai sprendžiate preso gerumą prašom yra žymiai pigesnių alternatyvų kaip ši. Na o dėl Mchalo dublio kainos tai taip ji  kosminė, o ir ji pasukt reikia ne bėdnos arklių kaimenės, kažkaip rodos kad pradžioje žmogus klausė tik apie presa, bet regis kalba persirito prie dublių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas lankstinukų negavot, gal kam bus įdomu Claas'ų kainos be PVM:

Rollant 340RC - 25000

Rollant 374RC - 29000

Rollant 375RC PRO - 33000

Dublis Rollant 375RC Uniwrap - 56000

Dublis Rollant 455RC Uniwrap - 64000

Susuko galvą tas lankstinukas ir man. Seniau Claasų niekas ne gyrė,bet gal jie dabar pasitaisė. Visada maniau, kad jie tik cilindrais kameros vartus laiko,bet kolega ant diržinio parodė pirštu,kur tie kabliai yra. Tiesa ten diržinis,tai ir spaudžia gerai, tik rinktuvas per kupstus lakstydamas labai dažnai virinimo prašosi :)  O būgninio kaina nedidelė, pagal kitus. Tik kamera su 16 būgnų, o kiti rimti gamintojai su 18 daro, sako tame ir yra suspaudimo kokybės paslaptis  ;) ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn pirko lb geras draugas pusiau giminaitis ta 375 ar 374 mokejo be pvm 86lietuvisku parodini is rygos regis, na nuskilo pigus gan neblogai spaudzia tik trecia sezona sake kad vostuvas silpsta o rulonu iki 1000vnt i metus, siaip padarytas atrodo rimtai, yra tas mps veikia rulonai kieti, john deeras 3040 plius turbina ideta uztroksdavo nuo spaudimo, tai db new hollandu regis iki 165ag kur protinga pakelia tai su smulkintuvu irgi buna ka jam veikt, apie 340 zinau kad pas mus du sezonus suko su bielkiu tai sake smagiau lyginant su 250 ar 46, bet darbinis 300vnt ir viskas neber, tai perejo ant mf kazkokio tai suka jau koki 7 sezona ir nk laiko, pats turiu 46 nesiskundziu bet norisi kazko naujo, naujas daiktas gla geriau jei galimybe yra, tik vat kazkodel nesiziuri man claasas tiesa kainos ju gan padorios, bet va jei lyinti claas tai 374-375 galima lyginti su mchalle bet rimciau mchalle atrodys metalai rimtesni bent is mano matytu ar apciupinetu ar pazystamu patirties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbau ir su claasu ir su welgeriu, tai klaso nepridesi, ne tas lygis. welgeris sukasi be jokiu problemu, pazystamas turi mchale tai kazkokiu pranasumu pries welgeri nepastebejau, beje pastarasis ir pigesnis buvo... maniskus RP235 profi ( dvigubi guoliai, 25 peiliai ) suku su 207ag, pats tas, su silpnesniu vargas :) nasumas netas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...