Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

as ir dabar lyginu sienainio  rulonus gulincius, vieni  lyg  125cm, vos neapvalus,bugniniu presu presuoti sunkus, kiti labiau cilindro formos mazesni  ir lengvesni presuoti lenkisku.Kiek skiriasi iseiga pagal mases kieki??? Kazkas sake kad tipo vos ne dvigubai.Tai bandau suprasti kuriuos labiau apsimoka,pirkti ar  presuoti.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, manttys pranešimas:

tada gal nesureguliuotas presas arba tau tik taip atrodo, kad ten fignia tie rulonai..

kaip tai nesureguliuotas,ką ten būgniniame gali reguliuot,o taip atrodyti negali,nes kaimynas į savo tralą viena eile sudeda po 7 rulius,o aš į tokį pat tralą sudedu su savo krone comprima ruliuotus po 1,25cm tik 6,žinoma su tarpukais,bet esu bandęs dėti po 7 tik niekaip nesutilpo.Esu matęs ir kitur rulonų presuotų su mchale,tai taip pat mizeriai,dėl savo regėjimo neabejoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

49 minutes ago, manttys pranešimas:

pasverk savo ruli, savaitgali as savo pasversiu. O tu savo pasimatuok ir jo pamatuok, liniuote nemeluos. Gal tiesiog didesnius suki. kažkur pakelėje maciau tikrai didesnius nei 125, bet tada pleveles turi daugiau sueiti ir svoris tada jau nežmoniškas turi but

su kuo aš jį pasversiu?o suku tik 1,25cm,jei apysausis 1,30cm,nes su bielkiu neina pakelt,kelia traktoriaus galą,manau,kad žalias turėtų svert apie toną,nes kai vežu toninį didmaišį kombikormos toks pat jausmas kaip rulį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, Karve pranešimas:

su kuo aš jį pasversiu?o suku tik 1,25cm,jei apysausis 1,30cm,nes su bielkiu neina pakelt,kelia traktoriaus galą,manau,kad žalias turėtų svert apie toną,nes kai vežu toninį didmaišį kombikormos toks pat jausmas kaip rulį.

Atsivesiu pas tave svarstykles, padesim ant dirzu ir pasversim. Atsiusk AZ telefona, pasuksiu kada kai bus laiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Quattro pranešimas:

Pas mane presas deutz fahr, presuojant slegi rodo ~140bar, supresavus rulonai nesukrenta, nors siemet pora atstovejo lauke ~7men. 1.2m rulonas, kuris svertu 1t - labai abejoju, panasiau i ~0.5t

šieno tai 0,5t svertų,bet žalio garantuoju,kad apie 1t.Esu svėręs ant senovinių svarstyklių kurios būdavo fermose šiaudų ruloną,tai svėrė 270kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Karve pranešimas:

šieno tai 0,5t svertų,bet žalio garantuoju,kad apie 1t.Esu svėręs ant senovinių svarstyklių kurios būdavo fermose šiaudų ruloną,tai svėrė 270kg.

na pas mus su krone dauguma suka tai kad ir is zalios mases iskart pjautos niekaip toninio nesu turejas. zinau nes frontalinis 800 jau keliant vostuvas sudirba, isbandyta pas mane lenkiskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu sutikes dar rulono sieno (tokio normalaus apie 1.2m), kurio dviese nepavartytumem, o ju jau daug sustumta rankom. Tai arba mes labai kieti kad 0.5t vartom kaip norim, arba svoris sieno rulono yra zymiai mazesnis. Ir cia nesneku tik apie savo presuotus, o ir apie aplinkiniu, kur yra ir welger ir krone ir claas. Del zalios mases apvyniotos plevele, manau, 0.7t jau butu ispudingas rezultatas. 

Nenuklystant nuo temos siemet zole kazkokia kitokia nei pernai, nes del kimsimo ir as turiu problemu, ko praeitais metais nebuvo o.O

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mchale presai kaip ir welger, nr 1 tarp visu presu tarnavimo trukme ir nasumu. Rulonų suspaudimas priklauso jau nuo presuotojo, o ne nuo preso markės. Šiaip šieno rulonų diametras tikrai ne 120cm būna pvz kokio mchale, mano welger rp 12 skersmuo rulio 130cm, mchale ar kokio vicon suspausto manau apie 150cm turėtų sekti.

Dėl žolės kimšimo dabar iš vis problemų nėra, va birželio pirmomis dienomis buvo bedų, kad labai smulki žolė ir nenoriai rinko surinkėjas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, axe pranešimas:

gal greitai lekia rinkdamas pradalges tas tavo kaimynas?

Problema ne kaimynas,  tiesiog jam visuomet klausimai kyla kodėl žmonės kitaip daro negu jis...

Šiaip antri metai suku su welger diržiniu,  nu yra šiaip tokių neigiamų dalykų pas jį,  rasčiau dėl ko pasiskųsti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

Problema ne kaimynas,  tiesiog jam visuomet klausimai kyla kodėl žmonės kitaip daro negu jis...

Šiaip antri metai suku su welger diržiniu,  nu yra šiaip tokių neigiamų dalykų pas jį,  rasčiau dėl ko pasiskųsti... 

kokie klausimai,juk aš ne aklas ir matau,kad ruliai akivaizdžiai mažesni,jei kaimynas į tralą sudeda 21 rulį,o aš tik 17rulių suktų 1,25cm skersmens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, Karve pranešimas:

prie ko tas greitis,jei lėčiau važiuosi ruliai bus kietesni,bet diametrui tas įtakos neturi.

Suku su claas 46 ,kokiu greiciu bevaziuociau vienodo kietumo ruliai gaunasi,bandziau ir visai vos judant sukt ir kiek imanoma greiciau vistiek vienodai susisuka.Visada renkuosi greiti pagal sieno kieki ir pievos lyguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, kesstonis pranešimas:

Suku su claas 46 ,kokiu greiciu bevaziuociau vienodo kietumo ruliai gaunasi,bandziau ir visai vos judant sukt ir kiek imanoma greiciau vistiek vienodai susisuka.Visada renkuosi greiti pagal sieno kieki ir pievos lyguma.

o iš ko sprendi apie kietumą?vizualiai atrodo vienodas kietumas o pasvėrus svoris labai skirtusi kur presuotas lėčiau važiuojant ir kur greičiau važiuojant.Mano krone comprima prese kompas rodo kietumą procentais,nes prie 100proc. duoda garsinį signalą kad reikia sustoti ir po kelių sekundžių įsijungs tinkliukas.Jei yra stora pradalgė ir kokias dvi sekundes dar pavarai pasiekia net 150proc. o kol apvynioja tinkliuka nukrinta iki 120-110proc,o jei sustoji prie 100proc tai nukrinta iki 70-80 proc.Bet esmė tame,kad jei greit važiuoji greit pasiekia 100proc.ir kol apvynioja tinkliuką nukrinta iki net 60proc.o jei lėtai važiuoji iš lėto pakyla iki100 ar net daugiau ir kol apvynioja būna apie 100-95 proc.Net kraunant rulius su krautuvu labai jaučiasi svorio skirtumai,tad nereikia pasakot nesamonių,kad važiavimo greitis neturi įtakos rulių kietumui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...