Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

norėčiau sužinoti nuomonę apie mchale presus,kodėl juos taip liaupsina.Pagal mane jie tikras šūdas,reikia galingo traktoriaus,rulonai mažiukai.Mano kaimynas turi,tai negaliu žiūrėt į tuos mizernus rulius,nusipjauna pievą kurioje žolės beveik nesimato,o rulių prisuka,kad net laukas baltuoja nuo jų.Aš su savo krone comprima galiu sukt net1,5m diametro.Kai paklausiau kodėl pirko 155 arklių valtrą,atsakė,kad tiek reikia mchale presui.Sakau kam tada tokį pirkai,atsakė-juk visam gyvenimui perku.Negi tie mchale presai tokie stebuklingi,kad galima su juo visą gyvenimą presuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kuris presas is geresniu brendu atlaiko be vargo apie 100 tukst,ruliu, tas pats ir MC Hale, MC Hala perka todel,kad mada tokia arba paziureti nori,isbandyti,gal kaina gera?Siaip pas mane suko su nauju MC Halu ( ne dublis) tai gerai suspaude,nors ta pati suspaudziau ir su Deutz- Fahr 135 spaudima ant minimumo pastates ir 80 AG traktorius,net dumo neismete. Siuolaikiniu presu rykste ir yra,kad jie sunkeja,dideja ir automatiskai stipresnio traktoriaus reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Karve pranešimas:

norėčiau sužinoti nuomonę apie mchale presus,kodėl juos taip liaupsina.Pagal mane jie tikras šūdas,reikia galingo traktoriaus,rulonai mažiukai.Mano kaimynas turi,tai negaliu žiūrėt į tuos mizernus rulius,nusipjauna pievą kurioje žolės beveik nesimato,o rulių prisuka,kad net laukas baltuoja nuo jų.Aš su savo krone comprima galiu sukt net1,5m diametro.Kai paklausiau kodėl pirko 155 arklių valtrą,atsakė,kad tiek reikia mchale presui.Sakau kam tada tokį pirkai,atsakė-juk visam gyvenimui perku.Negi tie mchale presai tokie stebuklingi,kad galima su juo visą gyvenimą presuot?

pastebejau ir as sita, šalia suko su mchale tai zoles nera o rulonu daug, tai prielaida dariau gal labai svariai sugrėbta :) o pasirodo ne tame reikalas:)  ir suka su case 130ag tai sake reikia pasirinkti pavara jei i kalna kai pradeda spausti, traktorius neisveza preso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai, įjunkit logiką,  jeigu nespaudžia, tai kodėl tada traktoriui sunku vežti? 150 arklių jam tikrai nereikia,  nors šiemet, kai vėliau šienaujasi,  tai reikėjo ir kartais net mažokai buvo. Aišku viskas nuo žolės srauto priklauso.

Kas dėl suspaudimo, spaudžia visi panašiai jeigu sureguliuoti tinkamai. Turėjau eilę metų claas 250, tai jis irgi gerai suspausdavo, tik tiek, kad nebelaikydavo cilindrų mandžetai, visokių kitokių gedimų pastoviai, o su mchale 3 sezonas iš eilės neturėjau nė vienos prastovos. Tai išties žvėriškas aparatas su nerealiu našumu ir jeigu dirbant sau, jo gyvenimui tikrai užteks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-26 at 09:24, manttys pranešimas:

vyrai, įjunkit logiką,  jeigu nespaudžia, tai kodėl tada traktoriui sunku vežti? 150 arklių jam tikrai nereikia,  nors šiemet, kai vėliau šienaujasi,  tai reikėjo ir kartais net mažokai buvo. Aišku viskas nuo žolės srauto priklauso.

Kas dėl suspaudimo, spaudžia visi panašiai jeigu sureguliuoti tinkamai. Turėjau eilę metų claas 250, tai jis irgi gerai suspausdavo, tik tiek, kad nebelaikydavo cilindrų mandžetai, visokių kitokių gedimų pastoviai, o su mchale 3 sezonas iš eilės neturėjau nė vienos prastovos. Tai išties žvėriškas aparatas su nerealiu našumu ir jeigu dirbant sau, jo gyvenimui tikrai užteks :)

bet kodėl rulonai mizerni.Mano kaimynas jų prisuka belekiek,nors žolės beveik nesimato,kartą jis padėjo man suvežt ir stebėjosi kokie dideli mano rulonai nors sukau 1,25cm.O kiti panašūs presai manai nenašūs ir trumpaamžiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Karve pranešimas:

bet kodėl rulonai mizerni.Mano kaimynas jų prisuka belekiek,nors žolės beveik nesimato,kartą jis padėjo man suvežt ir stebėjosi kokie dideli mano rulonai nors sukau 1,25cm.O kiti panašūs presai manai nenašūs ir trumpaamžiai?

todėl, kad chaltūrina. kas dirba, tų ruliai tikrai užtikrinti.

Dėl presų kitų aš nežinau ir nieko neteigiu. klausimas buvo ar visam gyvenimui, tai atsakau, kad gyvenimui tikrai gali jo pakakti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mizerni ne mizerni, čia nuo operatoriaus priklauso ir nereikia kitų į medį varyti, MC yra etalonas, jį pasiruošus sezonui, gali drąsiai be prastovų ir baigti. Kitas sako geriau dvi kokias krones pasistatysiu už tą kainą, viena dirbs, kita bus atsargai, tai nafik tų daiktų ant kiemo, jei negali jais pasitikėt. Užtenka tų MC ridas pasižiūrėti, 50k, 80k rulių.

9 minutes ago, manttys pranešimas:

Taip, mchale fusion vario ta ir daro. bet nezinau kam to reikia. Sienas jau beveik praeitis,  siaudu irgi nesuka nieks

Kuo kreikia tada? :) Netoli 300 dar pasidarom šiaudų. Užknisantis reikalas tik, nes jei perdžiovini, užstringa kameroj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, JCB pranešimas:

 

Kuo kreikia tada? :) Netoli 300 dar pasidarom šiaudų. Užknisantis reikalas tik, nes jei perdžiovini, užstringa kameroj.

pas mu mkaime dauguma ant meslo skysto pasidare, sudukas krenta ant grotu ir i backa.. aisku versiukam pasidaria ten kelis rulonus, bet uztneka ir 1.25 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...