Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

21 minutes ago, Aiko said:

Pas Welgerį yra tokia funkcija kaip minkštas ritinio vidus ar kažkaip panašiai skamba.Nebandžiau kaip tas atrodo, presuoju 8 lygiu iš 10,su šienu neturėjau bėdos.

o kaip ant pulto ar mygtukta funkcija atrodo? p.s. šieną presuoju 7-8 lygiu. kokybė ritinių gera. šienainiui tą patį lygmenį palieku. taip pat viskas gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, tadasg said:

Mano arklys JD 6600, 115 arklių, manau pakankamas. O kad ir daug arklių būtų, jei lėksi be proto kai masės daug taip pat kai plonai būna, tai koks tada rulono suspaudimas jo bus?

kazkaip man rodos mazoka pas tave arkliu, as su 160a/g suku 235 dubli, tai kai 25 peilius isstumiu ir presuoju max suspaudimu, tai jau tie 160 arkliu turi ka veikti vien sukti, o dar reikia ir beveik 8t. tampyti po dirva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , agriman said:

pas mane nereikia isimineti peiliu, nes yra galimybe isstumti arba 12 arba 13 peliu, nu zodziu kas antra, bet seip as jei jau smulkinu tai isstumiu visus 25, akmenu nera pas mane, bet keru tai dafyga, taciau per sezona dingo tik vienas peilis :), supresuota arti 4000 rulonu ir puse is ju smulkinta

o tai pas Mchala koks spaudimas laiko peilius, kad jie nesusistumia o luzineja? as bandziau pas save su ilgesniu lauztuvu peilius sustumti, tai jei laiko su 180bar. tai be sansu sustumti, o kai laiko tik 40bar. tai sunkokai, bet eina sustumti

Mchale jei dabar nepamrisau tai darbinis slėgis 80bar o max 120 išspaudžia, bet jau kompiuteris meta klaida ir neleidžia tiek užkelti iškart numeta spaudimas. Beto šiaip su 80 baru peiliai sėkmingai eina į šipulius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 valandas ago , dova07 said:

Mchale jei dabar nepamrisau tai darbinis slėgis 80bar o max 120 išspaudžia, bet jau kompiuteris meta klaida ir neleidžia tiek užkelti iškart numeta spaudimas. Beto šiaip su 80 baru peiliai sėkmingai eina į šipulius. 

supratau....., seip keista, Mchale rimta kontora, negi negali tos bedeles istaisyt........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, Vidas E said:

Pirmi metai sukau su McHale ir dabar šerdamas galvoju, kaip tiek daug akmenų dobilų šienainyje ir nei vienas peilis nesubiro. O pakeliant peilius, spaudimo  net nederinu, redukcinis vožtuvas visada numeta, ant kiek nustatyta. Gal senesniuose to vožtuvo nebuvo?

luzta kai akmuo didesnis uz tarpa tarp peiliu.. dabar kas 3 peilis ir jokiu problemu visiskai. kas antra daugumai siaip ar taip per smulku su sake serti. tai gaunas visiem gerai, ir serikui, ir presuotojui :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia apie bukus kalbi, tai juos reketu dėti kai smulkinimo nenaudoji, pas mane būna jai nenaudoji pusės ar visų tai prilenda šiaudų ir žemių, ir nebeislenda reikia lipti krapštyti... Tai tie aklieji ir reikalingi kad nereikėtų krapštyti, bet laiko atžvilgiu tai jaučiu vienodai trunka keitimas ir valymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

28 minutes ago, Biesas said:

Šiandien pasižiūrėjau McHalo knygoje, ogi ten rašo, kad peilius amortizuoja su 40 bar jėga. Vadinasi kontora nemiega ;)

tai kad fusion 2 su 50 bar laužo, tai nemanau, kad ten kas labai pakeista, nes tiek fusion 2 tiek 3 ta pati rašo. Negalima gauti abiejų dalykų - gero pasipriešinimo spaudimui ir nepriekaištingo smulkinimo. Jeigu nuspaudžia lengviau, reiškia ir didelė kietesnės žolės masė nuspaus ir atvirkščiai. Teko presuoti vasarą storas pradalges su stambių kotų žaliena, tai verkė presiukas, oj verkė ir tik su 15 peilių. Tiesiog jauti iš garso, kad nori nenori perstumia per peilius, atrodo, netoli ta riba, kai apsauginę movą išmes ir taip kokį 100 rulonų. gerai, kad nedaug tokių tebūna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane maciau yra ant preso tie "aklieji peiliai" sukabinti tvarkingai, bet as ju per sezona ir nepanaudojau nei karto, as galvoju kad jie reikalingi jei pvz ismusei peili o idet neturi ka, tai idedi taga "aklaji", kad lizdo peilio nereiktu paskui su kokiu grandekliu valyt nuo uzskimsimo :) 

o kas liecia smulkinima, tai su 25 peiliais susmulkinta rulona nespeji tinkliuko nuimti, o jis jau subyra :) , ir tu 40bar. pilnumoje uztenka, smulkinau nuo zalios mases iki sieno ar siaudu, dirba puikiai, smulkinau ir tokia pradalge sienainio, kad judejau tik 0,5km/h, greiciau nejo, nes uzkisdavo :(, ir to susmulkino neilgesniais negu sprindis gabaliukais

pries Welgeri turejau Claas Rollant, tai ten buvo su spiruoklemis peiliai, nu zodziu ar su ijungtais peiliais ar be peiliu, mases smulkumui nebuvo jokio skirtumo, eidavo kaip be smulkinimo :):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-14 at 19:56, kestoxs said:

Pas patį būgninis, su dirziniu 6 nustatęs buvau, bet sakau gal perdaug truputį pelėsio buvo vėliau presuotuose šiauduose su žolė,  ir vidurys tikrai suspaustas buvo, ta funkcija tikrai yra bet ir pats nebandžiau. O šienaini ant 9 ar 10 suki? 

Pas mane diržinis,o suspaudimo laipsnių nekaitalioju.Rimtai suspaudžia,suspaudimas vienodas ar yra žolės ar ne.Bandžiau presuot daugiausia 19km/h,viskas ten gerai.Kadangi nepriskiriu saves prie tecnikos laužytojų normalus darbas 8-10km/h,pievos suprantama visos atnaujintos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
1 hour ago, intax pranešimas:

Sveiki

Gal kas galit aprasyti kokiu principu veikia welger rp 12 sniurinio preso risimo aparatas? kas ten ka ijungia, kad jis pradetu risti ritini? Taip pat domina hidraulika, ar teisingai suprantu, kad tepalu kilnojamas surinkejas bei pakeliamas galinis dangtis? 

Šniūro rišimo mechanizmas nėra sudėtingas, turėtų būti parodyta ant pačio preso. Šiaip principas toks, kad kai rulonas pilnas būna, įsitempia galiniai kabliai ir pakylą liniuotė( ji pas mane baltos, zalios, geltonos ir raudonos saplvos, ties kuria spalva pakils liniuotė priklauso nuo suspaudimo pasirinkimo) pakilus iki tam tikros ribos, špagatas būna numetamas ir pradeda rišti ruloną. Na padirbus porą dienų viskas turėtų būti aiškiau.

Dėl hidraulio: pas mane viena šlanga yra, su kranu perjungi lauke atvažiaves, kad surinkėjas nusileistu, po to persuki, kad darinėtūsi galinis dangtis, baigus darbą procedūra priešingai atliekama. Buvo minčių dėti antra šlanga, kad nereikėtų krano sukinėti, bet pagalvojau, kad nesunku ir ta krana persukti išlipus pora kartų dienoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...