Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Aš turiu MLT 735-120 lsu power shift, tik mano variklis Perkinso. Daiktas geras, kelia gerai, retsykiais elektronika sustreikuoja (2011 m gamybos). Gaila kad nėra blokiruotės, kartais praverstų. Šiaip krautuvas kaip krautuvas.

O man kitos įmones vadybininkas, taip nupasakojo, kad beveik dirbt neymanoma su siuo krautuvu:), nu tipo per mazas variklis ir del to perkaista, kiek supratau visi:) soninems pavaroms ten kazkas atsitinka (lygtai del kryzmiu), transportavime visalaik isijungusi blokiruote. Na lyg ir viska isvardinau, bet mane vilioja kaina sito krautuvo 66000, ka daryt?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kitos įmones vadybininkas, taip nupasakojo, kad beveik dirbt neymanoma su siuo krautuvu:), nu tipo per mazas variklis ir del to perkaista, kiek supratau visi:) soninems pavaroms ten kazkas atsitinka (lygtai del kryzmiu), transportavime visalaik isijungusi blokiruote. Na lyg ir viska isvardinau, bet mane vilioja kaina sito krautuvo 66000, ka daryt?:)

Kaina gera gali būt ir dėl to jog nėra LSU sistemos, tada vadinas statybinis variantas ir nedaro kelių funkcijų vienu metu, dėl to būna žymiai mažesnė ir kaina, tiek naujo tiek dėvėto..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liuks tai liuks, bet zinai , kai tiek isderge ta krautuva , norisi isgirst nuomoniu is tu kas ji turi, jug ne i maxima apsipirkt einu, visdelto dideli pinigai.

Nu pas musu du merlo, tai kas del deutz variklio tai jokiu problemu, tiek žiemą, tiek vasarą...Su manitou nesusidūręs, tik kai rinkomės kažkada teleskopą apie tą lsu išsiaiškinęs ir išbandęs buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liuks tai liuks, bet zinai , kai tiek isderge ta krautuva , norisi isgirst nuomoniu is tu kas ji turi, jug ne i maxima apsipirkt einu, visdelto dideli pinigai.

Dirbau tiek su manitou, tiek su jcb, tiek merlo  visi jie geri. Prie kiekvieno valdymo ir jautrumo reikia priprasti. Jei komplektacija ir techniniai parametrai vienodi tai rinkciausi kaina ir kas ilgesne garantija duos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kitos įmones vadybininkas, taip nupasakojo, kad beveik dirbt neymanoma su siuo krautuvu:), nu tipo per mazas variklis ir del to perkaista, kiek supratau visi:) soninems pavaroms ten kazkas atsitinka (lygtai del kryzmiu), transportavime visalaik isijungusi blokiruote. Na lyg ir viska isvardinau, bet mane vilioja kaina sito krautuvo 66000, ka daryt?:)

120ag variklis 3.5t keliančiam krautuvui yra per mažas?!! Ne plūgą kabinsi prie jo, o ir taip kurą valgo gerai. Per 3 metus niekas niekur neperkaito. Kryžmė buvo subirus tik pagrindinė, 100 europietiškų ir toliau važiioji. O kur ta blokiruotė jame įsijungia, norėčiau pamatyti? :) man krautuvas tinka ir patinka, savo darba atlieka puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Trasom gerai, grudu pakrovimui silpnokas. 85ag turbut ziuri? Bet darba ir sitas padarys, tik ne taip sparciai. As kai sau ieskojau, tai tik pas pardaveje kieme pasisukinejau, o paskui nusprendziau nauja imt, lytagra i kiema atvare pasibandyt ir kas is to kad negalejau i darbus ikinkyt, nes ziema nebuvo. Aisku nupirkau is ju, bet man dezes darbas nepatinka, dabar pries pirkdamas geriau ir daugiau variantu pasibandyciau. Su manitou irgi tik kieme pirmyn atgal. Pas mane 541-70 agri superis, po garantinio reikejo keist dirzo itempeja ir vaziuokles davikli. Kura ryja gerai. Pasiziurek kad hidro kablys butu, nepamainomas dalykas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki 1500val nelabai apsimoka pirkt dėvėto, nedaug trūksta iki naujo arba jeigu yra pas pardavėję deminis, tai nėra ką galvot. Aš būtent ieškojau su 1000-2500val, o jeigu iš užsienio dairantis, tas atotrūkis tarp naujo ir su tiek val, buvo labai mažas ir tai dar neaišku ar tos val nesuktos.

Čia Lietuvoj kiek naudotų žiūrėjau, tai būtent jcb 531-70 buvo galima rasti tvarkingiausius, skaityk lediniai, valandų 1200-1700, bet man per silpni buvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...