Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki,noreciau jusu pagalbos, nusprendziau laikyti putpeles. Uz poros dienu turesiu vienadieniu putpeliuku mazdaug apie savaites laiko, kiek man reikes laiko juos laikyti kardonineje dezeje kada galesiu iskelti i narveli? Ir noreciau biski kokios info apie vienadienius putpeliukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

Sveiki.daug cia skaiciau rasot kad pradeda det nuo 45 d o kiek laiko jos deda?iki kokio amziaus?

 Putpeles kaip ir vistos gyvenimo trukme iki 6 metu. Realiai turetu deti iki 2-3metu kiausinius., kaip is tikro sunkoka pasakyti, nes seniau kai laikem tai buvom islaike iki 2 metu tai kiausinius dejo.

Dabar putpeliu banda vel atnaujinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

ko0kio velnio putpeles nededa? pirkau rugseji joniskio parodoje. augintojai is siauliu berods. sake uz kokiu 2 savaiciu deti prades. nar laukiu  :icon-mrgreen:  ir kobikormo gavo, db jau aisku antt traiskitu grudu gyvena.sviesos yra nes tvarte prie lango. silumos taippat nes gyvuliai tam paciam tvarte. blin gal tik vien gaidziu man ikiso? kaip atskirt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ko0kio velnio putpeles nededa? pirkau rugseji joniskio parodoje. augintojai is siauliu berods. sake uz kokiu 2 savaiciu deti prades. nar laukiu  :icon-mrgreen:  ir kobikormo gavo, db jau aisku antt traiskitu grudu gyvena.sviesos yra nes tvarte prie lango. silumos taippat nes gyvuliai tam paciam tvarte. blin gal tik vien gaidziu man ikiso? kaip atskirt?

Nesamone kad tiek jau laiko nededa.Tikriausiai bus visi gaidukai.Gaidukai cirske,o vistaites ne.Patikrint suaugusius paprasta.Paziuri prie subinikes jai yra gaidukas tai yra toke pusle paspaudus ja isbega putos.O jai nera tos pusles vadinasi viscike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...