Jump to content

1-PTS9 perdarymas


Edvis

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, gal kas esat persidaręs priekabos 1PTS9 važiuoklę iš traukių į vien linges? Ateity nesinorės man žaisti su tom traukėm tai iš karto galvoju reikia iki javapjūtės persidaryti. Kur kreiptis ar pirkti reikalingas dalis? Ar lingės tinka tos pačios ar eina platesnės ir pan.?

Dėkingas iš anksto už bet kokią info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas esat persidaręs priekabos 1PTS9 važiuoklę iš traukių į vien linges? Ateity nesinorės man žaisti su tom traukėm tai iš karto galvoju reikia iki javapjūtės persidaryti. Kur kreiptis ar pirkti reikalingas dalis? Ar lingės tinka tos pačios ar eina platesnės ir pan.?

Dėkingas iš anksto už bet kokią info

kuo blogai tos traukes nesuprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kalba tie kas parduoda su lingėm kad būna galima pamesti ašį, nėra taip patikima. Tai noris mažiau rizikos iš tokių kalbų. Jei jas reikia remontuoti tai reikia iš kamazo priekabos perdaryti o jei ir randi originalių tai viena traukė sako 800 LT.

na pas mus 3 su traukem priekabos, 1 pesridarem irgi emem su traukem specialiai nes be traukiu dazniau nuluszta linges ir nepatinka kad vien ant lingiu tvirtinimo lakosi, jei neklystu WF irgi su traukem gamina....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O priekabai prie traukių linges kazkaip papildomai modifikavot, ta prasme linges nedarėt taip kaip yra priekabai 2PTS9, tvirtinimas prie ašių ar gamyklinis variantas irgi geras?

gamykliskai 2pts9 traukes yra, vienai priekabai buvo problema su trauke isinerdavo asis is lingiu pasirode, kad nuo senu laiku niekas nebuvo tepes per viduri guolevietes ant kurios tvirtinasi traukes (priekabos labai senos), todel net 2 kartus issinere asis is lingiu sutvarkem tepima ir lyg problemos baigesi..... 2 priekabas naudojam tik rulonam vezti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku, supratau, o pas mane modelis yra pirmas ir lingės tik pasideda ant ašies bet nera pritvirtinos taip kaip antram modely, tai dabar ir galvojam ar tas linges perdaryt taip kaip yra 2PTS9 ar palikt ir užteks gerai tept tas traukes ir gal nebus bėdų. Dar vis renku info. Beje seni, dėkui už vertingus atsakymus man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane viena be traukiu o trys su traukem siemet irgi ta problema norejosi spresti kad ismesti traukes bet nieko doro nesugalvojau tai palikom su traukem., yra keli variantai del traukiu, pirma dinapolis taiso, paskui kur tvarkomasinu sarnyrines traukes kaune servisas vienas tvarko, ir galima pirkti kamazo kazkurios laidos traukes jas pjauti per puse sutrumpinti iki 50 cm ir turi nauja trauke kaina apie 250 plius virinimas., labai geras pastebejimas su traukem priekabu linges masyvesnes todel logiskai galvojant gerai kad ir nekeitem o tik po kelias yraukes atrestauravom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš Pauliau Radvila iš visos informacijos kuria gavau per šį forumą ir asmeniškai kam rašiau, tai traukes būtinai reikia palikti, su gera priežiūra jos laikosi ilgai ir apsaugo padangas nuo supjovimo staigesniuose posūkiuose.

Tačiau pavyzdžiui pas mane yra toks modelis kad jeigu išimtum traukes ašis daugiau neturėtų už kur laikytis ir viskas, iškristų, nes lingės nėra pritvirtintos prie ašies, tik ant jos padėtos kad armortizuotų. Žadu papildomai ieškoti būdo kaip padaryti kad lingės taip pat ašį laikytų, kad jeigu traukė išeitų tai būtų kas visą aši dar laikytų. Noriu padaryti taip kaip yra šioje nuotraukoje iš modelio 2PTS9, tik čia žmogus išsigando traukių ir yra jas išėmęs.

Radau skelbiu.lt savo priekabos važiuoklės atitikmenį, sakykit ar kas bandėt tokiam modeliui padaryt kad lingės papildomai būtų prisuktos prie ašių?

post-14153-141521834498_thumb.jpg

post-14153-141521834532_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...