Jump to content

1-PTS9 perdarymas


Edvis

Recommended Posts

Prieš 21 valandų, Vilius pranešimas:

Na informacija klaidinga. Kaip krauna chebra tuos viršsvorius taip ir tebekrauna. Tik mentai gaudydavo  kas be tentu laksto ir kartais tikrindavo ar per pricepa grandine praverta ir viskas.

Yogop kiek puti i padangas slėgio nes mum tai proe 40km nelaiko tiek kraunant. 

Prieš porą metų perkant naują priekabą, klausiau kodėl nėra grandinės ant dišliaus, gavau atsakymą, kad jau nėra to reikalavimo. Kaip dabar iš tikro yra?

Ir įdomu ką pasirinkti devintonėms iš padangų, bet kad neskęstų laukuose, šiemet nemažai reiks. Dabartinės tai nenudyla, o šonai suaižėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-01-26 at 00:22, Rimvydas1 pranešimas:

Na as 16-17t uzkraunu i savo, padangos senos paskirdusios is isores neblogai, bet atlaike 4metus jau greiciau nevaziuojam nei 25-27km/h , o kad liudna nebutu prie galo kabinu dar kamazine savivarte 17t uzkrauta.

Na aš ir stengiausi iki max 30 km/h ir i pridavimą vežt 1 reisą per dieną. Į vieną pusę 30km, tai senas ūkininkas patarė, ir ne mažiau 4 atmosferos. Dėl fūrinių tai taip keliu super būtų, leki ir dainuoji, bet imant šiuos metus tai džiaugsmo lauku važiuot nebeliktų. Kad ir šią priekabą su kažkur 10-11t teko 2 traktoriais temt iki kelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 11 mėnesių...
On 2018-01-28 at 22:22, Vilius pranešimas:

 papigiam nusipirt furinius ratus išpjaut viduri ir ivirint iš rusiško ratlankio išpjautą žiedą i fūrinį ratlankį. Per diena apie 6 ratlankius eina padaryt. Yra pirkti jau ir pagamintu bet kaina nelogiška .  Joniškyje vis daugėja  3pts13 ir 2 pts9 su furiniais ratais, nes nauja rusiška padanga nupirkt yra brangu lyginant su dėvėta fūrine padanga ;)

Viliau gal gali parašyti furinių ratų dydį ar padangų,nes furiniams 22,5 ratlankiams skylė perdidelė išpjovus vidurį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
prieš valandą, Manatu pranešimas:

Sveiki, ka patartumete daryti su devintones tiltu kur sudetos tos traukes? Nes kazkada issinarins kuri trauke ir pabegs kazkuris tiltas... Yra kur tu traukiu pirkti? ar gal kas restauruoja? nes jas is ten iskalti tai ir reikalu manau bus, nes per tiek metu taip bus uzsistoveje.

Kazkada teko girdeti lyg kamazo kazkurio atgaliai tinka, bet nesu tikras, pas mane be traukiu. Lupt lauk ir vaziuot per rusiskos technikos daliu parduotuves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
prieš 6 minutes , UkininkasA pranešimas:

Gal yra žinančių kas gamina ant 2pts9 priekabos kuzavą per galą verčiama? Įdomu kokia kaina tik kuzavo

Aš irgi norėjau pasikeist kūzovą,bet vien jo neužtenka dar ant rėmo ausis pervirint reikia,galvojau konteineri šiukšliu pritaikyt tai gal būt buves pigiausias variantas ,galū gale nusipirkau per gala verčiamą ,o savo pardaviau ,tai man dadėt reikėjo tik 3500eu už tiek nelabai pasikeisi,kaimynui perdarė pavasari prie gruzdžių tai jei teisybė sakė apie 10000 sukainavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dvidas pranešimas:

Aš irgi norėjau pasikeist kūzovą,bet vien jo neužtenka dar ant rėmo ausis pervirint reikia,galvojau konteineri šiukšliu pritaikyt tai gal būt buves pigiausias variantas ,galū gale nusipirkau per gala verčiamą ,o savo pardaviau ,tai man dadėt reikėjo tik 3500eu už tiek nelabai pasikeisi,kaimynui perdarė pavasari prie gruzdžių tai jei teisybė sakė apie 10000 sukainavo

Už kiek pavyko parduoti 2pts9? Ir kokią įsigijai, jei nepaslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kadaise nupirkau kūzavą nuo sunkvežimio (ar Volvo ar Scania - nepamenu) su visu pusrėmiu ir cilindru. Ir visą užmečiau ant viršaus, gan nebrangiai gavosi. 15 t supildavau, kaip ir per daug, bet kaupinos nevežiojau, ratus lėktuvo užmontavau, viena padanga 5 t laiko, bet į dirvą irgi gerai lenda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
  • po 10 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...