Jump to content

tresimas mikroelementais


Vylukas

Recommended Posts

As ir nesakau tiesmukai. Bet jei purski nuo zoliu, na tai dek chemijos tiek kad tu zoliu neliktu ir gal geriau mikriku neduok kad pinigai issilygintu. O jei ir nuo zoliu ir mikrikai ir dar kazkas, bet visko po truputeli tai ir gaunasi finale - nieko.

Būsiu dabar užpultas,bet esu įsitikinęs,kad visokie mikro ir pan. yra grynas pinigų išmetimas į balą,neturintis praktiškai jokios įtakos galutiniam rezultatui.

Pažiūrėkit,ką rašo apie šiuos metus "gerb" Liakas ir Šuliauskas kustodija.lt

Visiškas "briedas".Aš šiemet gavau geresnius rezultatus ir be jokių tų nesąmonių mikro,fungo,ir klijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

del mikro elementu naudos nesutikciau. nors visko gali buti geroje dirvoje gal ju ir pakankamai bet ten kur as ukininkauju, mikroelementu tikrai mazoka, tuo isitikinau siemet, kur mikriuku nedejau purksdamas javai tikrai ir prastesnes kokybes ir mazesni derliu dave :icon-wink: o del fungicidu ir kliju( lipniuju medzegu manau turejote omenyje) tai neka tepasakysiu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del mikro elementu naudos nesutikciau. nors visko gali buti geroje dirvoje gal ju ir pakankamai bet ten kur as ukininkauju, mikroelementu tikrai mazoka, tuo isitikinau siemet, kur mikriuku nedejau purksdamas javai tikrai ir prastesnes kokybes ir mazesni derliu dave :icon-wink: o del fungicidu ir kliju( lipniuju medzegu manau turejote omenyje) tai neka tepasakysiu :icon-rolleyes:

Visad akcentuoju normalų,savalaikį pagrindinį tręšimą.Tai yra pagrindas.O jei nepavalgei,tai ir neprilaižysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nesakau tiesmukai. Bet jei purski nuo zoliu, na tai dek chemijos tiek kad tu zoliu neliktu ir gal geriau mikriku neduok kad pinigai issilygintu. O jei ir nuo zoliu ir mikrikai ir dar kazkas, bet visko po truputeli tai ir gaunasi finale - nieko.

Būsiu dabar užpultas,bet esu įsitikinęs,kad visokie mikro ir pan. yra grynas pinigų išmetimas į balą,neturintis praktiškai jokios įtakos galutiniam rezultatui.

Pažiūrėkit,ką rašo apie šiuos metus "gerb" Liakas ir Šuliauskas kustodija.lt

Visiškas "briedas".Aš šiemet gavau geresnius rezultatus ir be jokių tų nesąmonių mikro,fungo,ir klijų.

Neteisinga taip vienapusiskai teigti, kad mikrikai nieko naudingo neduoda, turi tai vertinti atsizvelgdamas i situacija, gal pas tave dirvozemyje reikalingu mikroelementu yra pakankamai tai savaime suprantama, jog ju panaudojimas neduos jokio efekto, o bus tik pinigu ismetimas, tad turi zinoti savo dirvozemio sudeti, be to priklauso ir nuo metu, tarkime po nepalankesniu ziemu ar kitokiu gamntiniu negandu mikrikai gali pagelbeti paselius "pastatyti ant koju".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas geriau pasėlių ant kojų nepastato kaip azotas+šiltas lietus.

Beje sprendžiu ne iš vienų metų praktikos.Kad ir pernai pavasarį,buvo gan vėsu,kviečiai mėlynavo,kiek suprantu fosforo negalėjo įsisavinti.Jokio poveikio jiems nedariau,o rezultatas >8 tonų.Su mikriukais 9 būčiau gavęs?Nemanau.

Dar.Mano laukuose tikslių dirvožemio tyrimų nepadarysi,arba velniškai daug kainuos.Ir kas iš to?Tada reikės imtis "tikslaus ūkininkavimo sistemų",nes praktiškai visur pas mane žemės sudėtis keičiasi kas 50 metrų.Nuo smėlio iki molio,ar durpės tame pačiame lauke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vylukai, nereik naudot skystu. arba pilk tokia Daiga... :) kazkada buvo tokia. dar yra kemira fertikare...

Kam man tos skystos,ar FERTICARE iš Kemiros?Kainuoja juk nemažai,o nauda kokia?

sa tos terticare jokios naudos nepastebejau... be to kai paskaiciuoji kiek realiai tu mikroelementu ten ideta ir kiek ju tenka 1ha, tai paaiskeja jog tai tas pat kas svestu vandeniu krapint :) Kazkas panasaus ir kustodijos siulomuose plonvit (kiek girdejau nemenka likuti siemet ju sandeliuos turi)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakiau ir pradingo pataikiau gera momenta :lol::lol: na ka naudoju pats ekolista, o skiresi pagal veikliu medzegu kiekius jos, ir kaip Promo sake:

Neteisinga taip vienapusiskai teigti, kad mikrikai nieko naudingo neduoda, turi tai vertinti atsizvelgdamas i situacija, gal pas tave dirvozemyje reikalingu mikroelementu yra pakankamai tai savaime suprantama, jog ju panaudojimas neduos jokio efekto, o bus tik pinigu ismetimas
nesigincisiu kad ju reikia, sutinku pas jus gal nereikia, juk dirvozemiai skiresi, kas tinka a netinka z :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai suprantu, bet jei dirva neturtinga mikroelementinemis medzegomis, savalaikis tresimas ar pades? :icon-rolleyes:

NPK trąšose kažkiek visokio brūdo būna pridėta.Manau,kad bent man tiek užtenka.Kažkokių trūkumo požymių nepastebėjau.

Jei sukosėsi gali būt peršalimas, virusinė, angina, bronchitas ir dar bala žin kas gal visas plaučių vėžys, o žino tik daktarai. Ir čia tas pat. Tu gal trūkumo kokio tai mikro nepastebėsi tik specai. Yra mikro dėl kurių trūkumo nebus gerai įsisavinamos trąšos, o jos dabar brangios. Aš naudoju ir naudosiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ankstesniais metais naudodavau ir gan nemazai (cia ne javams aisku). Siemet kazkaip pagailo laiko ir pinigu, tia tik keletas purskimu ivyko su mikriukais. Didelio skirtumo kaip ir nepastebejau, bet sausros metu jeigu butu panaudota daugiau mikriuku, manau kad derlius butu didesnis. Siaip nebutina naudoti ten ferticare folicare ar panasiu dalyku, reik mazdaug pamislinti ko kultura reikalauja. Ar nors vienas auginat rapsa be boro ir sieros, boro beveik niekaip kitiap neatiduosi kaip tik per lapus (galiam trest, bet atskiras vaziavimas, neaisku ar pajams augalai, nes kiekiai labai mazi gautusi. Tai vat, yra kulturu kurioms reikai vieno kurio nors elemento, na tiksliau labai reaguoja i jo trukuma. Pvz gali but boras, manganas ir t.t. ir niekaip ten ju nepridesi be mikriuku arba jeigu tikria zinai kad to ir to truksta vienanaremis trasomis.

Siaip mikriuku naudojimas atsiperka per sausra, jei lietaus pakanka tai augalai ir tiap sugeba is zemes pasisavinti ko jiems reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siap jau mikroelementai turi but ne gramais, o beveik kilogramais i hektara naudojami :) Sia vasara pakalbejau su keliais ukininkais, konsultantais ir pavasari bandysiu pirkt mikroelementus atskirai - mangano sulfata, magnio trasas. Apie visokias chelatines formas irgi skeptiskos nuomones esu, nes tai brangu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė tame,kad aš esu visiškai patenkintas rezultatu,nenaudodamas mikriukų,man vienodai šviečia,pastebiu kažką,ar nepastebiu.Ir puikiai suprantu,kad tik įsileisk kokį "patarėją" į lauką,tai tiek negerumų,anot jo,suras,kad net baisu pasidarys,dėl to,kiek pasėlio "gydymas" gali kainuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė tame,kad aš esu visiškai patenkintas rezultatu,nenaudodamas mikriukų,man vienodai šviečia,pastebiu kažką,ar nepastebiu.Ir puikiai suprantu,kad tik įsileisk kokį "patarėją" į lauką,tai tiek negerumų,anot jo,suras,kad net baisu pasidarys,dėl to,kiek pasėlio "gydymas" gali kainuoti.
Kad vienus metus buvo geras derlius, nes pas visus jis šymet ant 2 tonų didesnis, tai dar nieko nereiškia. Jei bus kokius 5 metus toks galėsi ir nenaudoti. Neįsivaizduoju normalaus rapso be boro ar sieros ir pan.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ydomi diskusija gavosi...:D:D

jus pabandykit siltnamistam pasakyt, kad kemira ferticare, neduoda efekto...naudojau. brangu, bet kitamet vel naudosiu.

kas liecia grynus mikroelementus. buvo kazkada tokia daiga, achemoj kainavo savo laiku litras 1 litas :D:D:D

esu naudojes pora metu, tai ispurskus su azotu, net buves kolukio pirmininkas nustebo. kvieciai buvo juodai melyni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...