Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

On 2017-11-23 at 12:03, u.k aurimas pranešimas:

na man granulinis katilas su visa yranga 120 kv namui atsiejo 6000 tuks eu, cia i kaina ieina katilas boileris visos katilines aprisimas, pajungimas, paleidimas, nz daug ar mazai bet man uztenka 1 kart i 2 savaites supilt granuliu ir tada kas menei karta issisiurbt pelenus arba pavadinkim dulkes :), uzsisakiau viena kart fura granuliu susidejau sandeli ir kokiem 4 metam turiu i prieki kuro, kurenu 4 ziemos, vidutiniskai 120 kv namui su silto vandenio ruosimu, iseina 65 eurai i menesi kurenu nuo rugsejo  iki geguzes + - tada vandeni sildau elektra, nz cia daug ar mazai bet granulem esu patenkintas.

Įdomu, kaip po keturių metų atrodo granulės: nesusileidžia į pjuvenas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tai va iki šios dienos dyzelinio raudono sudegė 1.5 tonos. 4 asmenų ,dalis grindinio dalis radiatorių karšto vandens ruošimas, rusy tik skalbykla daugiau sildoma  namas 250kvm . 

Vnz reik cokolį aptvarkyt nes tuščias oro tarpas , ir iš lauko pusės pamato hidroizoliacija  sutvarkyti, lietaus kanalizacijos vienam kampe nėra į pamatą bega

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

Tai va iki šios dienos dyzelinio raudono sudegė 1.5 tonos. 4 asmenų ,dalis grindinio dalis radiatorių karšto vandens ruošimas, rusy tik skalbykla daugiau sildoma  namas 250kvm . 

Vnz reik cokolį aptvarkyt nes tuščias oro tarpas , ir iš lauko pusės pamato hidroizoliacija  sutvarkyti, lietaus kanalizacijos vienam kampe nėra į pamatą bega

issipurskes sienos tarpus ,nieko gero neduoda tik pelesi,juk sienos nepersala ,per langus grindis saltis eina ,jai sildysi tai is oro ir visa ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

issipurskes sienos tarpus ,nieko gero neduoda tik pelesi,juk sienos nepersala ,per langus grindis saltis eina ,jai sildysi tai is oro ir visa ,

Aš ne prie statybos,  bet kiek domejaus oro tarpo nesutvarkai tai iš išorės apsildymas  . Keramzita ir tą krapšto iš tarpu. Putė termo putas tipo jos praleidžia dregme 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, JCB pranešimas:

Kiek temp laikai? Namas nera labai gerai apsiltintas? Tai iki pavasario dar apie 2t sukurensi, skaiciai jau panasesni i realybe.

Kažkur tarp 20-21C..namą su termovizorium žadėjo praeitį kai pasals, perdanga pažiūrėsime nes antras aukštas neįrengtas . Kiek žiūrėjo cokolis švietė, bet palikau vasarai reiks atsikast aplink namą. Šiaip kiek randu informacijos tik tiek ir žinau. Reikėtų rimtų žinių, dabar vieno pasiklausti kito

Ventiliacija reikėtų įsirengti kur miegamojo turiu pasistatęs iš bikuvos term. su drėgmės matuoklių tai rytais jau būna iki 58 drėgmės, langai seni be jokių mikro tai tenka rytais atverti bet tuoj krenta drėgmę iki 40. Virtuvėje viskas ok nes yra ventiliacijos kanalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Uk. Jomantas pranešimas:

Čia toks gargaras

IMG_20171208_110927.jpg

mano netinkuotas ,tai as pats po plyta isimeiau ,buvo tarpas per plyta ,tai i sienas suvariau 15 dideliu maisu is kauno atsiveziau ,tokie burbuliukai,p o grin dim didelis tarpas nuo zemes bet man neisejo prisipurks,tai teks samdyt ,bet kaina ,abejoju ar verta,nes ko klausi ,tiesos nesako vieni gerai ,kiti sudas,dejau langus ,penkiu kameru bet vieno selektyvo ,man atrodo daug ka ir langai reiskia,nezinau ar silciau ,kai ispurskiau ,bet grauga pelesi isitaisiau,ko nebuvo ,prie mediniu langu ir kai sienos nebuvo purkstos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Kaip tam seriale sako: Artėja žiema...

Gal kas susidūrėt? Vertas dėmesio variantas? 2300eu - 20kw, su pamaišymu, pritaikytas šiukšlėmis kūrent, Zenono degiklis (įdomu pats Zenonas žino apie tai?) 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/grudiniu-atlieku-katilai-agro-uni-15-20-30-ir-40kw-28962925.html 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2018-06-24 at 19:48, jevgenijus pranešimas:

Kaip tam seriale sako: Artėja žiema...

Gal kas susidūrėt? Vertas dėmesio variantas? 2300eu - 20kw, su pamaišymu, pritaikytas šiukšlėmis kūrent, Zenono degiklis (įdomu pats Zenonas žino apie tai?) 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/grudiniu-atlieku-katilai-agro-uni-15-20-30-ir-40kw-28962925.html 

 

Nu va, atsakiau sau į savo paties klausimą :D 

Jau para laiko kaip esu Zenono degiklio gerbėjų gretose. Kaip tas akiniuotis sakė: man patiko!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
prieš 4 minutes , Vylukas pranešimas:

Vienas-du siurbimai ir eini su filtru prie kompresoriaus. Kitų vaistų, matyt, nėra. 

As net vieno karto pelenu neissiurbiu, uzsikemsa filtras. Tai kame tas patogumas ir svara, kai pats i velnia panasus palieki ta filtra pusdamas. Kaime gali zaist su tuo filtru, o kaip mieste, gi ir kaimyno namo sienos baltos paliks nuo to putimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...