Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

On 2017-11-22 at 21:09, dvidas pranešimas:

Jei namas A tai gerai ir dujinis ,bet klausimas kiek kainuoja pasiekti ta A++ klase jug vien apsiltinti neuztenka ,kaskokiu vedinimu dar reikia nors vis tiek reiks kaska pries pencija kaska galvoti

Is pastatyto namo daryti A nera reikalo. Kalbu apie nauja nama. Storesni blokeliai, siltinimo sluoksnis nesuvokiamas, langai, rekuperatorius, dideli pinigai prisideda, bet vardan to tikekimes nereiks lauko sildyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dvidas pranešimas:

Kazin ar dujinis pigiausias ,gal patogiausias,pas mus kaime visi turi gamtines dujas o sildosi gal keli namai.

jei kuriantum taip kaip dujom kažin ar pigiau butu.O tai ka paskaičiavo bankininkai ant ju sažinės.pagrindiniai skirtumai tai kad kurendamas kietu kuru neskaičiuoji savo darbo o jis irgi kainuoja.granulinis iranga brangina visa procesa.taip toliau ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man granulinis katilas su visa yranga 120 kv namui atsiejo 6000 tuks eu, cia i kaina ieina katilas boileris visos katilines aprisimas, pajungimas, paleidimas, nz daug ar mazai bet man uztenka 1 kart i 2 savaites supilt granuliu ir tada kas menei karta issisiurbt pelenus arba pavadinkim dulkes :), uzsisakiau viena kart fura granuliu susidejau sandeli ir kokiem 4 metam turiu i prieki kuro, kurenu 4 ziemos, vidutiniskai 120 kv namui su silto vandenio ruosimu, iseina 65 eurai i menesi kurenu nuo rugsejo  iki geguzes + - tada vandeni sildau elektra, nz cia daug ar mazai bet granulem esu patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , u.k aurimas pranešimas:

na man granulinis katilas su visa yranga 120 kv namui atsiejo 6000 tuks eu, cia i kaina ieina katilas boileris visos katilines aprisimas, pajungimas, paleidimas, nz daug ar mazai bet man uztenka 1 kart i 2 savaites supilt granuliu ir tada kas menei karta issisiurbt pelenus arba pavadinkim dulkes :), uzsisakiau viena kart fura granuliu susidejau sandeli ir kokiem 4 metam turiu i prieki kuro, kurenu 4 ziemos, vidutiniskai 120 kv namui su silto vandenio ruosimu, iseina 65 eurai i menesi kurenu nuo rugsejo  iki geguzes + - tada vandeni sildau elektra, nz cia daug ar mazai bet granulem esu patenkintas.

grynai tik kaip pvz palyginimui

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/dyzelinis-skysto-kuro-katilas-beril-19753990.html

http://visikatilai.lt/skysto-kuro-katilai/skysto-kuro-talpos deveta galima nupirkti bent per pus pigiau

nu dar grubiai 1000 smulkmenom ir pajungimam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, azizas pranešimas:

o gal kas naudoja oras vanduo ar apsimoka

Vienas iš brangesnių šildymo variantų, didžiausias jo minusas kad esant minusinei lauko temperatūrai sumažėja jo naudingumo koeficientas ir praktiškai šildoma vien tik elektra, bet turi pliusą kad lauke kur išbėga kondensatas čiuožykla nemokamai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, dvidas pranešimas:

sudomino,gan nebrangiai ,as dabar malkom kurenu ,tai metam iseina 800eu ,cia jau su skaldimu,isudejimu ,pecius zvake 40kw tik kvadratu 250

gal gali placiau, kiek radijatoriu kiek grindinio yra, ir kiek uzkrovimu reikia parai? ar pastoviai kurenasi ? pats ant tiek kvadratu atmos duju generacini pastaciau, tai peckuriu reikia dirbt kaip reikiant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , woldass pranešimas:

gal gali placiau, kiek radijatoriu kiek grindinio yra, ir kiek uzkrovimu reikia parai? ar pastoviai kurenasi ? pats ant tiek kvadratu atmos duju generacini pastaciau, tai peckuriu reikia dirbt kaip reikiant

Radijatoriai spiziniai, dejau kaip tais laikais rekomendavo ,ne maziau vienos sekcijos 1m2 ,pusrusije praeina 40-50 diametro vamzdziai.is ju per grindis pasijungia radiatoriai ,taip vadinama vieno vamzdzio sistema(samatiokas)ziema kai salta pusrusije laikosi apie15l.esu idejes cirkuliacini siurbliuka ,bet sistema su issipletimo bakeliu ,pecius dega para ,prikrovei uzkurei ir ateini kita vakara ,bet jei labai salta ,tai dienos begije po kelias malkas uzmetu praeidamas ,pirkau pries kokius 6 metus is mazeikiu ,bet yra vienas nepatogumas ,kad reikia is aukstai malkas mest tai pacios pirmosios susiskersuoja i maziau telpa nes negali dasiekt su ranka pataisyt ,bet dabar esu mates su trim durelem priekyje tai ten jau gali prikraut tvarkingai ,siemet is ten pat dukra nusipirko tai jau anglim pritaikytas ,nors ir mano galim pataisyt,dar vienas pliusas pelenus semu kas kelias savaites ,Tik statant peciu reikia padaryti skyle kamine is kitos puses kad galetum pravalyt ta vamzdi nuo peciaus iki kamino nes is vidaus neprieisi,malkos telpa iki 55cm bet reik prisipiaustyti ir trumpesniu ,Sildo 125 pusrusis ir 125 givenamas ,Dar reikia geros traukos kamino ,nors turbut visiem peciams tas pats Slepeciu kambariuos nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Kad su tom zvakem vargas turi ziuret kad butu uzgeses kad nepagautu degimo is apacios, ir galinguma pasiekia kai iki puses nudeges. Kiek domejaus koki statyt ,man buvo per sudetinga

Pries dedamas malkas supilu 2 plastmasinius butelius vadens  ir nebera jokiu problemu pries semdamas pelenus irgi tik gal daugiau.Man per diena kaimo meisriukas pastate nes reikejo keist vasario men,tik nera jokiu trisakiu ar ketursakiu pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degimo laikas priklauso nuo malkų, pas mane šildomas plotas ir išvedžiojimas panašiai kaip pas dvida. Jei eglė su drebule tai kas 6-8h turi damesti, kietmedis dega apie 12h. Geriausia tai primetu kietmedžio ir ant viršaus kibirą anglių tai užtenka 24h, nebent stipriai šalta daugiau nei 10 šalčio tai tada dažniau reikia. Anglys gerai kad žarijos ilgai laikosi tai nereikia per naują užkūrinėt, pražarstęs žarijas malkų primetu ir anglių ant viršaus ir laisvas. Pečius pusiau dujų generacinis viršutinio užkrovimo, pelenus kas trečią dieną išsemiu nes nuo anglių jų nemažai gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Kad su tom zvakem vargas turi ziuret kad butu uzgeses kad nepagautu degimo is apacios, ir galinguma pasiekia kai iki puses nudeges. Kiek domejaus koki statyt ,man buvo per sudetinga

Naudojau 8 metus zvake 35kw.jokiu bedu su juo neturejau.Ziema daga visa para,bet as nelaukdavau kol isdegs,dakrovinedavau ir tai savaite laiko deginau.Is apacios jis niekada neuzsidegs jei sandarios apatines dureles,nes negaus deguonies.Dakraunant atidarant dureles nereikia nosies arti kisti nes kartais kai atidarai pliupteli nedidele liepsna ir gali apdeginti.Dakrauti daug negerai nes padusta ir ilgokai ruksta kol isidega.Imeti malku per dvieju pliausku auksti ir puse dienos to pakrovimo uztenka.Baigus degti palieku pravertas apatines dureles ir viskas iki galo isdega ,tada uzkraunu is naujo.Jokio vandens nesu pyles.Pardaviau pilnai veikiant nes pasistaciau granulini.Nezinau kito malkinio kuris degtu ilgiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priminei sakydamas kad nosies nereik kist.

Buvo man kokie 14-15metu. like su seserim buvom namie, gryzom po mokyklos, reikejo peciu pasikurt. kures buvau nekarta,. Bet ta diena slegis ar kas netrauke kaminas, neisidege anglys, isutinau puoduka salerkos balti dumai verciasi ir nieko. pyst atidarau apatines dureles, tai kai rove virsutines pacios atsidare, tinkas nuo kamino nukrito Sesuo telika ziurejo, saukia mane ateik langai iskrito, as pats be blakstienu ir antakiu, gerai kad neuzsidege daug niekas. laime kad durekles buvau tik uzveres bet rankenos neuzsukes . Jauciu geras grybas per kamina sove.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , sole pranešimas:

Degimo laikas pridega klauso nuo malkų, pas mane šildomas plotas ir išvedžiojimas panašiai kaip pas dvida. Jei eglė su drebule tai kas 6-8h turi damesti, kietmedis dega apie 12h. Geriausia tai primetu kietmedžio ir ant viršaus kibirą anglių tai užtenka 24h, nebent stipriai šalta daugiau nei 10 šalčio tai tada dažniau reikia. Anglys gerai kad žarijos ilgai laikosi tai nereikia per naują užkūrinėt, pražarstęs žarijas malkų primetu ir anglių ant viršaus ir laisvas. Pečius pusiau dujų generacinis viršutinio užkrovimo, pelenus kas trečią dieną išsemiu nes nuo anglių jų nemažai gaunasi.

Tai kiek kw katilas pas tave jei tiek tedega .Pas mane 40kw ,dabar kurenu su eglinem malkom ,tai dedu nevisai pilna kad galeciau po paros uzkraut.Dabar iseinantis vamzdis yra 49laipsniu grystamas 42,prie nakti dar truputi pamazinsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Priminiai sakydamas kad nosies nereik kist.

Buvo man kokie 14-15metu. like su seserim buvom namie, gryzom po mokyklos, reikejo peciu pasikurt. kures buvau nekarta,. Bet ta diena slegis ar kas netrauke kaminas, neisidege anglys, isutinau puoduka salerkos balti dumai verciasi ir nieko. pyst atidarau apatines dureles, tai kai rove virsutines pacios atsidare, tinkas nuo kamino nukrito Sesuo telika ziurejo, saukia mane ateik langai iskrito, as pats be blakstienu ir antakiu, gerai kad neuzsidege daug niekas. laime kad durekles buvau tik uzveres bet rankenos neuzsukes . Jauciu geras grybas per kamina sove.

Pas mus vienas veikejas ant granulinio taip uzpile kazkokio skyscio, tai ir veida ir tarpkoji apsidegino,mat dureles tokiam aukstyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , woldass pranešimas:

na kol neprakiurs manasis atmosas, tai apie nauja negalvosiu, kol misko yra ir pats namie bunu teks dirbt peckuriu, nes pigiausiai dabar yra man malkos.  o paskui pagal finansus

Kai perejau nuo zvakes ant Biokaitra,man gaunasi pigiau granules,aisku neskaitant investiciju i katila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, azizas pranešimas:

idomu realiai kiek tos elektros jam rekia per salcius gal tada kombinuota daryti kai salta uzkuri pesiu

Brolis turi taip įsirengęs, namas apie 200kv. m. šildymas grindinis tai tokiu laiku elektros sunaudoja už 100eu per mėnesį šildymui jei vien tik oras-vanduo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dvidas pranešimas:

Tai kiek kw katilas pas tave jei tiek tedega .Pas mane 40kw ,dabar kurenu su eglinem malkom ,tai dedu nevisai pilna kad galeciau po paros uzkraut.Dabar iseinantis vamzdis yra 49laipsniu grystamas 42,prie nakti dar truputi pamazinsiu

Neteisingai eksplotuoji katila,gryztama temperatura i katila- ne maziau 60laipsniu kitaip gaunasi rasojimas ir katilo amzius trumpeja.Jei kambariuose persilta statyk reguliojamas galvas ant radijatoriu kapeikas kainuoja ir patogumas ir taupumas,kuriam kambaryje reikia padidini kur reikia pamazini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Išradėjas pranešimas:

Neteisingai eksplotuoji katila,gryztama temperatura i katila- ne maziau 60laipsniu kitaip gaunasi rasojimas ir katilo amzius trumpeja.Jei kambariuose persilta statyk reguliojamas galvas ant radijatoriu kapeikas kainuoja ir patogumas ir taupumas,kuriam kambaryje reikia padidini kur reikia pamazini.

Gal but neteisingai nezinau ,bet cia tik antras katilas per 25 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...