Jump to content

balkio gamyba zemes lyginimui ir grumstu trupinimui


greitail

Recommended Posts

  • Atsakymai 118
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

koks minusas ? pas mane neblogai suarta su vartomu plugu bet sesiu pievu nemazai tai man svarbiausia gerai islyginti kad paskui su sienapjove galima butu su vejaliu lekt :D dar javams zeme paruosti ir seniau padarytus kalnus ir griovius palygint
Labai atsiprašau, bet jei "neblogai suarta", lyginti nereikia, o pievai pasėti grumstai kliudytų. 2 kart germinatorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nevirink linges lapu ,nes truksta ne suvirinimo vietoje (nors virinama su kietmetalio elektrodais) o is pacios linges.Geriau butu begis

Tinka gerai ir lingiu lapai,tik juos reikia imti platesnius ir viena krasta su svarke koki centimetra nupiauti.Tada palikti ore atausti.Dariau jau ne vienam laiko gerai,nenuluzta privirinus...Tik i dideli akmeni ziebus imanoma nulauzti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbai pajudejo remas jau beveik isardytas ir jai kiek atsils pradesiu virinti , pabraiziau cia toki varianta galvoju daryti 6 metru plocio kaip galvojat gerai ar dar ka keisti ?

7f409b7e9261a85fe2d0356f432a503e32.JPG

su kokia programa cia piesei?

Nuo pirmos lygintuvo dalies iki antros daryk ne mazesni 80 cm atstuma,jas sutvirtindamas nedek sudvigubintu skersiniu ir akecias tvirtink ne trumpesniais kaip 50cm pavadeliais.Tada maziau kimsis zememis ir geriau issivalys nuo zoliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

trauke valtra 124 ag db trauke belarusas 110 tai tam per sunku kaista kai gerai pagriebe zemes reiks vel valtra kabint.Po siai dienai isdirbta 40 ha jo darbu labai patenkintas pora kartu pervaziuoji ir zeme paruosta sejai ir islyginta. taip zemes pas mus dar nebuvo paruostos sejai sone dirbo su germinatorium mano laukas kur kas graziau atrodo :D va ir pasigyriau :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

trauke valtra 124 ag db trauke belarusas 110 tai tam per sunku kaista kai gerai pagriebe zemes reiks vel valtra kabint.Po siai dienai isdirbta 40 ha jo darbu labai patenkintas pora kartu pervaziuoji ir zeme paruosta sejai ir islyginta. taip zemes pas mus dar nebuvo paruostos sejai sone dirbo su germinatorium mano laukas kur kas graziau atrodo :D va ir pasigyriau :D:D:D

dar du kartus pratrauk tai ir gulet minksta bus dar pasigirk kiek saliaros ha gaunasi du kartus pralyginus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas matau tik pliusus lygintuvo man jis kainavo 200 lt uz metala, 150 lt elektrodai, elektra kazkiek tai, tiltas su ratais 70 lt, laikas uzimtas jo gamybai :) ir plestine zaizda kojoje :lol: , kiek tavo lemkenas kainavo ? aisku ateityje jai viskas gerai tai galvoju rimta zemes dirbimo agregata isigyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas matau tik pliusus lygintuvo man jis kainavo 200 lt uz metala, 150 lt elektrodai, elektra kazkiek tai, tiltas su ratais 70 lt, laikas uzimtas jo gamybai :) ir plestine zaizda kojoje :lol: , kiek tavo lemkenas kainavo ? aisku ateityje jai viskas gerai tai galvoju rimta zemes dirbimo agregata isigyti

cia nesulyginami dalykai aisku, bet siaip kur anksciau reikdavo lygint, po to kultivuot arba germinuot, cia atvarei pralekei su skutiku lygu grazu :) aisku patys neariam, cia siaip zmogelis paprase isdirbt ir pabandem, bet liuks gavos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...