Jump to content

balkio gamyba zemes lyginimui ir grumstu trupinimui


greitail

Recommended Posts

  • Atsakymai 118
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

nuotraukos nemoku nei įdėti ,bet pats pasidariau lygintuvą ,nusižiūrėjau nuo orginalo,paiimi metalą mano 4 metrų 100 ant šimto ir apačioje privirinau linges ,po 20 centimetrų ilgio gazelkos ir kas 10 centimetrų , dvi metalo sijos ,vienos lingės vieną kryptimi kitos kitą kryptimi,tarp sijų iš to pačio metalo po 1 metrą ir jas tarpusavy suvirini,o gale germinatoriaus spyruokles kas 10 centimetrų ant mažesnio keturkampio dariau keturiu metrų nes mano nelankstomas ,kad pravažiuočiau o mano ir laukai nedideli ,pavasari gerai išlygini ir su juo kai lygini jis dirvos neišdžiovina ,tai kur gerai suarta tai ir kultivatoriaus nebereikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuotraukos nemoku nei įdėti ,bet pats pasidariau lygintuvą ,nusižiūrėjau nuo orginalo,paiimi metalą mano 4 metrų 100 ant šimto ir apačioje privirinau linges ,po 20 centimetrų ilgio gazelkos ir kas 10 centimetrų , dvi metalo sijos ,vienos lingės vieną kryptimi kitos kitą kryptimi,tarp sijų iš to pačio metalo po 1 metrą ir jas tarpusavy suvirini,o gale germinatoriaus spyruokles kas 10 centimetrų ant mažesnio keturkampio dariau keturiu metrų nes mano nelankstomas ,kad pravažiuočiau o mano ir laukai nedideli ,pavasari gerai išlygini ir su juo kai lygini jis dirvos neišdžiovina ,tai kur gerai suarta tai ir kultivatoriaus nebereikia :D

mano ir taip pat panasiai tik sitais metais nusipirkom akecias ir gale prisidejom :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia valke sunkiose dirvose tai jei prie mtz82 tai du balkiai H formos 4m suvirinti metro atstumu, o apacioju suvirintos linges pasisukusios i kuria nors puse, o gale dar akecios. :icon-wink: turejau as du begius susivirines ir gale dar su akeciom su mtz82 vilkdavau tai ant posukiu sunkiai ir jei tik grynas molis tai kaip nebuta pravaziuota :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai dariau is 5 metru begio gale prikabinau akecias sunkiasias5 ir viskas. ir laukas islyginimas gan normaliai pavasari idealiai rudeni sunkiau bet cia jis man reikalingas tik aplygint kiek galima o visa darba atlieka germinatorius :icon-wink:

viliau, butum dares kitaip, germinatoriaus nereiktu....

Nuo kultivatoriaus perejau ant germinatoriaus manau netolimoj ateityj bus skutikas ir diskine sejamoji :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...