Jump to content

Jusu televizorius


voras

Recommended Posts

Vat čia nemažai apie tuos reikalus yra

http://www.skaitmenine.lt/

kas yra teliko ir kas yra mašinos kaina (mašina daugiau važiuojančią už 500lt gali nupirkt :icon-wink: )

sony bravia tuos dalykus turi ir naujos mašinos už jų nelabai nupirksi kiek domėjausi, nors dabar apsiraminau, kaip sakiau lazerinio laukiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Na vat neiskenciau, nesulaukiau lazerinio ir nusipirkau samsunga 5 32" (82cm). Atpigo pakankamai tai ir pirkau :icon-wink: tik vakar pajungiau tai daug nepapasakosiu, bet kabeline Gala tikrai graziai rodo DVD dar graziau (reiktu kada blue ray pabandyt) artimiausias konkurentas renkantis buvo sony tik gaila, kad maziausias metrinis. Kaina faktiskai kaip samsungo ir dar MPEG4 turi tik metrinis mano miegamajam smarkiai per didelis butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat neiskenciau, nesulaukiau lazerinio ir nusipirkau samsunga 5 32" (82cm). Atpigo pakankamai tai ir pirkau :icon-wink: tik vakar pajungiau tai daug nepapasakosiu, bet kabeline Gala tikrai graziai rodo DVD dar graziau (reiktu kada blue ray pabandyt) artimiausias konkurentas renkantis buvo sony tik gaila, kad maziausias metrinis. Kaina faktiskai kaip samsungo ir dar MPEG4 turi tik metrinis mano miegamajam smarkiai per didelis butu

Gal gali tikslų pavadinimą.Dar gal galėtum papasakoti,kas yra "kabelinė gala" ?Pirmąkart girdžiu apie tokią tv. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat neiskenciau, nesulaukiau lazerinio ir nusipirkau samsunga 5 32" (82cm). Atpigo pakankamai tai ir pirkau :icon-wink: tik vakar pajungiau tai daug nepapasakosiu, bet kabeline Gala tikrai graziai rodo DVD dar graziau (reiktu kada blue ray pabandyt) artimiausias konkurentas renkantis buvo sony tik gaila, kad maziausias metrinis. Kaina faktiskai kaip samsungo ir dar MPEG4 turi tik metrinis mano miegamajam smarkiai per didelis butu

http://www.neriba.lt/index.php?sid=d0ab ... 1.78533282

va tau ne metrinis Sony su nebloga komplektacija. Sakiau jei reiks TV tai tik Sony (yra daug seriju nuo E iki X, taip kad tikria galima kazka issirinkti ir uz mazesne kaina)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat neiskenciau, nesulaukiau lazerinio ir nusipirkau samsunga 5 32" (82cm). Atpigo pakankamai tai ir pirkau :icon-wink: tik vakar pajungiau tai daug nepapasakosiu, bet kabeline Gala tikrai graziai rodo DVD dar graziau (reiktu kada blue ray pabandyt) artimiausias konkurentas renkantis buvo sony tik gaila, kad maziausias metrinis. Kaina faktiskai kaip samsungo ir dar MPEG4 turi tik metrinis mano miegamajam smarkiai per didelis butu

Gal gali tikslų pavadinimą.Dar gal galėtum papasakoti,kas yra "kabelinė gala" ?Pirmąkart girdžiu apie tokią tv. :D

http://www.neriba.lt/index.php?sid=14da ... 1.57021920

Manau kad sitas bus Shaulinio (nes sake kad Full HD ir 5 serija)

Siaip samsungas pigesnis, bet anyway, man sony prie sirdies, nors gal koki 10% ir uz varda susimoket reikia, bet kaip raso Sony - like no other ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie telefona jau visi pasigyre, dabr sakau gal yra specu galinciu pakomentuoti atkiru gamintoju produktu kokybe, pvz kas geriau plazmins ar lcd, sony ar samsung ir tt, ar yra tokiu kuris rodytu skaitmeninius kanalus be gala priedelio, ateina ziema sakau reikia pasirupinti kokybishku vaizdu, tagi gal kas patars nuo ko pradet :)

beje dėl skaitmeninio signalo kol kas naudoju gala antžeminę su visu internetu ir nesuku galvos domėjausi tais dalykais buvau netgi internete puslapį apie tai radęs kiek išsiaiškinau tai yra kai kurie telikai tą traukiantys tik reikia skaitmeninės antenos

Kad antenos tikrai paprastos užtenka.

O kas liečia teliką,tai parodykit man lcd su DVB-T MPEG-4 imtuvu ir 1920x1080 rezoliucija,už teliko,o ne masinos kainą,tai iškart nupirkčiau.

Kitokio šiuo metu nėra prasmės pirkti.Geriau jau pakentėti su senu,kol pasirinkimas didesnis atsiras.

SONY KDL-32W4000K

Kaina 2900, jei palauksi po nauju gal bus ir 2 500 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet būtent šitas sony,dar toli gražu iki padoraus teliko.

Ko tau truksta is jo? Kad pusrycius i lova atnestu? :lol:

na i telika kuo toliau tuo labiau ziuriu kaip i monitoriu. Irgi esu sony gerbejas, bet ne ant tiek :icon-wink: Pries pora menesiu buvau Austrijoj ir radau metrini sony full HD Uz 1200€ pas mus tokio pat be 5000 nemaciau dar ilgai. Dabar jau austriska kaina ir dar mazesne (parduotuvese)

kodel pirkau samsunga? Du mano bendradarbiai tokius turi ir nesiskundzia taigi bandos jausmas :icon-wink: be to seniuose pigiau nupirkau nei pries pora menesiu kolega kazkokiam sandeliuke pirko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet būtent šitas sony,dar toli gražu iki padoraus teliko.

Ko tau truksta is jo? Kad pusrycius i lova atnestu? :lol:

na i telika kuo toliau tuo labiau ziuriu kaip i monitoriu. Irgi esu sony gerbejas, bet ne ant tiek :icon-wink: Pries pora menesiu buvau Austrijoj ir radau metrini sony full HD Uz 1200€ pas mus tokio pat be 5000 nemaciau dar ilgai. Dabar jau austriska kaina ir dar mazesne (parduotuvese)

kodel pirkau samsunga? Du mano bendradarbiai tokius turi ir nesiskundzia taigi bandos jausmas :icon-wink: be to seniuose pigiau nupirkau nei pries pora menesiu kolega kazkokiam sandeliuke pirko :icon-wink:

samsius geras telikas :icon-wink: ir as toky turiu, tik neikertu kaip jus tas markes atskiriat??? kaip??? reikejo teliko tai pirkau vasara uz 3500 lt samsunga 32" 82cm istrizaines LCD, o pries du men draugelis nusipirko plazma samsunga 104 cm uz 1900lt...!!! tai man vos sirdis nesustojo kai pasake kaina... :icon-confused: bet kazkam turi nesisekt... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano telikas buvo maziukas paprastas kineskopinis pries trejeta metu pirktas sugedo neperseniausiai :( tai dabar ziuriu per PC isidejes TV tiuneri, aisku lieva taip pastoviai ziureti bet nieko nepadarysi nusimato kad dar ilgai reiks ziureti tokiu budu. :(

o kdl nenori kaledu proga LCD pasidovanot? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nebegaliu dovanotis :) $$$ finansai nebeveza. Plius dar busto palukanos pakilo, beto rudeni lizingu gimimo dienos proga laptopa pasidovanojau :)

laptopa laiku pasidovanojai, vakar prieme mokesciu istatyma kur 30% atsiimti nebus galima...iki nauju manau kompu prekyba isaugs... :lol:

o po nauju atpigs gerokai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet būtent šitas sony,dar toli gražu iki padoraus teliko.

Ko tau truksta is jo? Kad pusrycius i lova atnestu? :lol:

na i telika kuo toliau tuo labiau ziuriu kaip i monitoriu. Irgi esu sony gerbejas, bet ne ant tiek :icon-wink: Pries pora menesiu buvau Austrijoj ir radau metrini sony full HD Uz 1200€ pas mus tokio pat be 5000 nemaciau dar ilgai. Dabar jau austriska kaina ir dar mazesne (parduotuvese)

kodel pirkau samsunga? Du mano bendradarbiai tokius turi ir nesiskundzia taigi bandos jausmas :icon-wink: be to seniuose pigiau nupirkau nei pries pora menesiu kolega kazkokiam sandeliuke pirko :icon-wink:

samsius geras telikas :icon-wink: ir as toky turiu, tik neikertu kaip jus tas markes atskiriat??? kaip??? reikejo teliko tai pirkau vasara uz 3500 lt samsunga 32" 82cm istrizaines LCD, o pries du men draugelis nusipirko plazma samsunga 104 cm uz 1900lt...!!! tai man vos sirdis nesustojo kai pasake kaina... :icon-confused: bet kazkam turi nesisekt... :icon-wink:

tai tavo greičiausi toks pat kaip mano (pagal kaina spėju) nors vasara man rods dar brangiau kainavo. prieš bpora mėnesių tiek kainavo parduotuvėse o internete ir pan 2700 dabar jau seniuose 2500. o tas plazminis jei ne full HD tai ir turėjo būti labai pigus dabar išvis papigiaja tie HD redy eina (niekam jų nereikia paprasta lauko antena į tokį metrinį ijung tai ne koks vaizdelis reikia kabelinės ar skaitmeninės o jei jau turi skaitmenine tai logiška iš karto full hd imti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, kad be skaitmeninės LCD nelabai malonu žiūrėt (ypač tai akivaizdu per tą patį teliką žiūrint ir DVD). Esu tai pat prisiekęs Sony gerbėjas - turiu 32" LCD... Pirkau prieš metus (apie 3500 Lt) Tik, kad HD Ready. Beje tevai turi ir Tauro 32" LCD, tai visai neblogai rodo (tiesa irgi naudoja skaitmeninę).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...