Jump to content

augalai sodybai


voras

Recommended Posts

nu va pririnkau vakar vare tu riesutu :) uzsiknisau po lapais knistis mat jie ten tokie nesmulkus reikejo rinkti pries pora savaiciu kai riesutai buvo ant zemes o lapai ant saku :) tik nezinau ar simta pririnkau nes buvo temsteleje :) beto ir sau dvidesimt kokiu noreciau pasirinkti. Einu pakulkuluoti kiek vnt prrinkau. Tuoj parasysiu :)

Nu va suskaiciavau :) ~115vnt. Tai simta atsiusiu tik sakau gal duoti jiems biski padziuti pas mane keleta dienu nes dabar dregni ir sunkus :)

keleta foto :)

riesutmedis1_thumb.jpg

riesutmedis2_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

na kaip tie mano giliukai stelmuziukai ? :)

Donatai, gal jau pradziuvo ?

as jau ir vieta garbinga jiems isrinkau, dvieju upiu santaka, tiesa tos upes tai melioracijos grioviai dabar :D

bet shalia manes geresnes santakos nera :)

zodziu vietos daug, o ka sodint nera, atnaujinam tema, liaudis, pasisakykit, prashau, kas kokiu idomesniu augalu turit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va pririnkau vakar vare tu riesutu :) uzsiknisau po lapais knistis mat jie ten tokie nesmulkus reikejo rinkti pries pora savaiciu kai riesutai buvo ant zemes o lapai ant saku :) tik nezinau ar simta pririnkau nes buvo temsteleje :) beto ir sau dvidesimt kokiu noreciau pasirinkti. Einu pakulkuluoti kiek vnt prrinkau. Tuoj parasysiu :)

Nu va suskaiciavau :) ~115vnt. Tai simta atsiusiu tik sakau gal duoti jiems biski padziuti pas mane keleta dienu nes dabar dregni ir sunkus :)

keleta foto :)

riesutmedis1_thumb.jpg

riesutmedis2_thumb.jpg

cia juodasis arba mandziurijos riesutmedis. ju kevalas pailgas ir kietas (tik plaktuku galima suskaldyti)

pas mane nusipirktoje sodyboje jie jau gal 60 metu auga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
Abejoju, ar sulauksi, kol tas ąžuolas pasieks brandą :icon-cry:

Kaip viena etikos mokytoja nezinau is kur istrauke pasakojo toki idomu pasakojima:

Sodina senukas riesutu medelius pro sali eina vyras sako:

-senuk ka darai?

-riesutus labai megstu, uzsimaniau tai va ir sodinu. Sako senukas. Vyras pradejo juoktis :lol:

-Tai, kad tu jau busi mires kol tie riesutai cia prades augti! :lol: Senukas jam ir sako:

-Jei mano proteviai taipat mastytu kaip ir tu, as riesutu net nebuciau paragaves. :)

Tai, kad Sigi daryk isvadas :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...