Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

prieš 27 minutes , zmogusss pranešimas:

Pas mus bendrove varo karbamida 1.5t ant 20ha  ir amino r.+ mikroelenta. Naktim visus laukus purskineja, kad net darbininkai nebeatsimena kuri purske. Bet varo juodai kas kelias dienas. Vasarini rapsa baigia nuest vabalai.

Pievas kažkokias čia rašinėji žmogau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Duncia pranešimas:

Cia tokie kviečiai kad nuo ligu nepurskiau ar kad  sausra? Ir šiemet kaeista ten kur paseta i drėgnesnę žemę labai pageltę ir vargu ar ką užaugins. Gal kad uzsiplake ir oro negauna nes drėgmės dar ir dabar matosi tose vietose.

20180612_093202.jpg

20180612_083634.jpg

galiu tik paantrinti, kad smėlyje ir drėgnesnėj žemėj gelsta pirmieji, kas yra man visiškai nelogiška

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , Mantas. pranešimas:

Maniškiai taipat stovi mėnesį be lietaus, bet šiai dienai dar neblogai atrodo, manau 6t turėtų būti 

IMG_20180610_212801.jpg

IMG_20180610_212919.jpg

Čia per lapus gal maitinai kažka? Nesu geras agronomas, bet aplink anykščius derlingėsenese žemėse pavažinejau mačiau kad stovi du laukai vienas beveik kaip pas mane, o kitas šalia kaip pas tave, tik ten ne lapu apačios o vyršūnėlės geltonuoja. Spėju padeginta karbamidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Duncia pranešimas:
prieš valandą, Mantas. pranešimas:

Maniškiai taipat stovi mėnesį be lietaus, bet šiai dienai dar neblogai atrodo, manau 6t turėtų būti 

IMG_20180610_212801.jpg

IMG_20180610_212919.jpg

Čia per lapus gal maitinai kažka? Nesu geras agronomas, bet aplink anykščius derlingėsenese žemėse pavažinejau mačiau kad stovi du laukai vienas beveik kaip pas mane, o kitas šalia kaip pas tave, tik ten ne lapu apačios o vyršūnėlės geltonuoja. Spėju padeginta karbamidu.

Nuo sejos iki dabar buvo atlikti trys purškiami, manau tokia būklę labiausiai įtakojo laiku atiduotas azotas, čia azoto 210 veiklios atiduota(iki krumyjimosi pabaigos) . Dar didelę įtaką turi ir priešselis, čia priešselis kviečiai, kur seta po pupų vaizdas dar gerokai geresnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Jonas1995 pranešimas:

Aisku, bandysiu. Dekui.

Nekrėsk šposų su tokiu kiekiu db ant vasarinių, vėliavinis (šito lapo pagalba suformuojama apie 40 proc. derliaus) apskrus nuo tokio kiekio sulfato, o jei dar pataikysi ant žydėjimo, nes vasarukai db panašiai jau žydi, baigia žydėjimą (pas mane).... Toks kiekis galimas kviečiams bamblėjant, bet ne vėliau. Po žydėjimo vėl kažka gali ''mutyt'' didesniais kiekiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Nekrėsk šposų su tokiu kiekiu db ant vasarinių, vėliavinis (šito lapo pagalba suformuojama apie 40 proc. derliaus) apskrus nuo tokio kiekio sulfato, o jei dar pataikysi ant žydėjimo, nes vasarukai db panašiai jau žydi, baigia žydėjimą (pas mane).... Toks kiekis galimas kviečiams bamblėjant, bet ne vėliau. Po žydėjimo vėl kažka gali ''mutyt'' didesniais kiekiais.

Pasiziurejau sulfato likuti, tai gausis po 6 kg/ha, nepakenks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...