Jump to content
diler

Vasariniu kvieciu auginimas

Recommended Posts

prieš 12 minutes , axe pranešimas:

Po ccc panaudojimo saziningai laukiat 7 dienas iki tombo ar ir anksciau galima? Ir kitas prie to pacio biski ne i tema: tombo mieziu neispjaus jei uzsipurks juosta?

aš tai tokiuose užkeitimuose paekspementuoju. Šiemet dejau 150 ltr kaso ant žieminiu su čiurkšliniais prieš vėliavini, gerai nuskrudo :D Matysiu kaip gale atrodys

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

aš tai tokiuose užkeitimuose paekspementuoju. Šiemet dejau 150 ltr kaso ant žieminiu su čiurkšliniais prieš vėliavini, gerai nuskrudo :D Matysiu kaip gale atrodys

nieko baisaus nenutiks,aš pernai kai dejau 200l  kaso irgi pries vėliavinį su inžektoriniais visas laukas buvo rudas sakau prisdirbau, per savaitę dingo tas rudumas,finale kuliau apie 8t

Prieš 1 valandą, axe pranešimas:

Po ccc panaudojimo saziningai laukiat 7 dienas iki tombo ar ir anksciau galima? Ir kitas prie to pacio biski ne i tema: tombo mieziu neispjaus jei uzsipurks juosta?

Sustresuoja ir tiek tie mieziai, bus ir grudo tikrai. Va monitorius tas ima miezius rimciau

Prieš 3 valandų, manttys pranešimas:

Ispirmo vaizdas tragiskas . Baisu ir ziuret buna . Paskui finale viskas ok . Juodi tiesiog tampa . :)

Prieš 5 valandų, Witalikas pranešimas:

Sustresuoja ir tiek tie mieziai, bus ir grudo tikrai. Va monitorius tas ima miezius rimciau

Tikrai ne vien stresas mieziam, maciau pernai kas lieka po tombo... As taip nedaryciau tikrai.

On 2018-05-23 at 12:44, Mantas2342 pranešimas:

dar krūmijimosi tarpsnis , bet naudosiu tą patį ką ir žieminiams t,y input 0,8 + tazer 0,5l/ha.

o kam tazeris prie inputo? ir dar tokiomis normomis. ČIa pirmam purškime toks miksas?

prieš 56 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Jai pirmu stipriu sustabdom stipriai ligas, tai vėliau jų mažiau būna ir užtenka silpnesnio.

Nesutikciau, geriau pirmam silpnesni purskima atlikti. Tu pirmu purskimu, kai purski, nebuna nei veliavinio lapo, nei varpos. Fungicido neuztenka vis naujai augancioms augalo dalims.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti