Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Zilvis55 pranešimas:

tarkim gali maišyt arrat su ccc. o nuo avižos nusipurkši kartu su fungicidu. čua kaip pavyzdys. ccc vasariniams irgi nepadauginam. šiemet 0.7ltr.

Pas mane yra pora laukelių kur dalis turi po 2 lapelius jau o dalis dar tik daigus leist pradeda po šio lietaus, sakau gal tiems purkst ccc kad biski pristabdytu ir nebūtų tarp jų tokio skirtumo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , buster540 pranešimas:

Pas mane yra pora laukelių kur dalis turi po 2 lapelius jau o dalis dar tik daigus leist pradeda po šio lietaus, sakau gal tiems purkst ccc kad biski pristabdytu ir nebūtų tarp jų tokio skirtumo?

ccc geriausia naudoti kai turi tris lapelius. tad palauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , axe pranešimas:

Po ccc panaudojimo saziningai laukiat 7 dienas iki tombo ar ir anksciau galima? Ir kitas prie to pacio biski ne i tema: tombo mieziu neispjaus jei uzsipurks juosta?

aš tai tokiuose užkeitimuose paekspementuoju. Šiemet dejau 150 ltr kaso ant žieminiu su čiurkšliniais prieš vėliavini, gerai nuskrudo :D Matysiu kaip gale atrodys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

aš tai tokiuose užkeitimuose paekspementuoju. Šiemet dejau 150 ltr kaso ant žieminiu su čiurkšliniais prieš vėliavini, gerai nuskrudo :D Matysiu kaip gale atrodys

nieko baisaus nenutiks,aš pernai kai dejau 200l  kaso irgi pries vėliavinį su inžektoriniais visas laukas buvo rudas sakau prisdirbau, per savaitę dingo tas rudumas,finale kuliau apie 8t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, manttys pranešimas:

aš tai tokiuose užkeitimuose paekspementuoju. Šiemet dejau 150 ltr kaso ant žieminiu su čiurkšliniais prieš vėliavini, gerai nuskrudo :D Matysiu kaip gale atrodys

Ispirmo vaizdas tragiskas . Baisu ir ziuret buna . Paskui finale viskas ok . Juodi tiesiog tampa . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...