Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

On 2017-06-12 at 13:19, u.k aurimas pranešimas:

bet ar nauda is jo yra kokia ? is timac agro trasu kol kas vizualios naudos nematau nors atidaviau po 300kg i hektara,,,,,,

Timac agro siemet palyginima turiu rapsam, is vienos puses Juventus + boras, per viduri goldas, is kitos puses caryx + boras, vizualiai skirtumo nematau, derliu pasakysiu is kombaino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Capalo 1l. Pyliau žieminems. Tik ir vasarojui liesiu. Žiemą pirkau LA kainos nepamenu 50litru imant davė siuntimą į Druskininkus.

Pirkau ir as žiemą kartu su kelialapiu i Druskininkus dejau 1l tiek žieminiam tiek vasariniam 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, chefas pranešimas:

Reiketu pagalvoti apie sios veisles auginima. O kaip siaip butu atsiliepimai apie ja, derlingumas , kokybe ...?

 

Asmeniskai auginu antrus metus. Pernai tai lietus viska sugadino. Siaip baltymai apie 15 buvo, glitimas irgi aukstas, tik kritimo nebuvo. I ka reikia atkreipti, tai kad sia veisle puola geltonosios rudys. Nors pernai stipriais fungicidais purskiau vis tiek buvo. Siemet is geriausiu lauku tikiuosi 5,5-6 t gauti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, chefas pranešimas:

Pries koki desimtmeti sedavau visai nezinoma veisle taip vadinama "ukine", jokiu ligu nebudavo, o dabar...)))

bet tada ir azoto mažiau naudodavai tikriausiai :) pas mane taifun irgi ryškiausiai miltligės paveikti, bet daba tiek prilijo, kad nežinia kada į lauką eis įvažiuot..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

bet tada ir azoto mažiau naudodavai tikriausiai :) pas mane taifun irgi ryškiausiai miltligės paveikti, bet daba tiek prilijo, kad nežinia kada į lauką eis įvažiuot..

Zinoma, kad maziau ))). Gerai pas tave prilijo . Pas mane laukuose tiek to lietaus ,jau net dulka, vakar purskiau tai  traktorius ir purkstuvas visi apdulkeje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...