Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Nejaunasis pranešimas:

pas mane 2630 nuo org 12v razetės pajungtas, kai užgesini dingsta maitinimas, o ekranas dar paveikia pora sek. ir rašo, kad duomenų saugojimas vyksta, matyt yra vidinė baterija, kuri leidžia išsaugot atjungus maitinimą, gal ir cfx yra?

Ne vidine baterija, o rozete -++ kur vienas pliusas pastovus, o kitas junginejasi nuo degimo. Is laidyno 2630'to maitinimui iseina 2 pliusai ir minusas tai pajungimas kaip ir aiskus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 8 valandų, Augunstas pranešimas:

O tie GPS neturi savo borto numerio ,kaip IMEI ?

 

Serijinis yra, gal dar MAC koks nors... Bet kas ten sukontroliuos...  Jeigu gamintojas padarytų galimybę užblokuoti pagal serijos numerį, gal tada ir būtų naudos, arba kad pavogtas siųstų savo buvimo gps koordinates. O kol to nėra - vėjas laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, tadasg pranešimas:

Paprašys dylerio kokių atnaujinimų ar pasijungti RTK su serijiniu Nr, tada ir supakuos. O jei naudosis su tarkim esamu 15 cm tikslumu, tai dirbs sėkmingai visą laiką.

Na taip , kvaili vagys kitaip vadinami pijokais iš kaimo kur saliarkos kanistra vogia ir nejims tu navigaciju nes net nežinos ju vertės, o čia kas jau vogia puikiai žinos kaip su jom elgtis, kad viskas butu sklandžiai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 10 valandų, pacanas pranešimas:

Signala blokuoja ir Lietuvoja ir tam tikras funkcijas uzrakina taip kad nesidziaukit voktais daiktais palaipsnui uzblokuos juos. Ir bus tik vaikams pasizaist, kas voktus turit.

- Aš nesuvokiu, iš kur pas kai kuriuos žmones tiek pinigų.. ?

- O tu vok, vok ir suvoksi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, pacanas pranešimas:

Signala blokuoja ir Lietuvoja ir tam tikras funkcijas uzrakina taip kad nesidziaukit voktais daiktais palaipsnui uzblokuos juos. Ir bus tik vaikams pasizaist, kas voktus turit.

o kaip šitie dalykai sprendžia nukentėjusiojo problemą? Ogi niekaip. Kaip ten vagims su ta įranga baigėsi man jau neįdomu, man įdomu, kad vėl reiks xxx eurų leisti sistemos komponentams, kurių niekaip negali susekti.

Vienintelė išeitis draustis. Tik nežinau, ar kažkas tai daro Lietuvoj ir kokia būtų įmoka, nes rizika nesveika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

o kaip šitie dalykai sprendžia nukentėjusiojo problemą? Ogi niekaip. Kaip ten vagims su ta įranga baigėsi man jau neįdomu, man įdomu, kad vėl reiks xxx eurų leisti sistemos komponentams, kurių niekaip negali susekti.

Vienintelė išeitis draustis. Tik nežinau, ar kažkas tai daro Lietuvoj ir kokia būtų įmoka, nes rizika nesveika.

Neina kaip magnetola isimti kai nenaudojama ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir dabar, neseniai gryžau iš purškimų, Trimble iš traktoriaus išimta ir namie ramiai sau guli. Traktoriuje lieka tik antenos laidas. Jeigu sunku išiminėti, reikia technikos lauke nepalikti...  Sunku man suprasti - aš dėl savo laužo galvą suku, kad kas neaprinktų, o žmonės šimtais tūkstančių vertinamų daiktų neprižiūri... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2018-05-21 at 14:19, MBLORINSER pranešimas:

Draudžia kasko. Aš apdraudes. Nes NMA reikalauja.

Bet draudimas galioja tik aptvertame kieme ir saugomam. Taip kad ir be draudimo galima apsieiti jeigu sargą samdai.

Nebūtinai, jei drausi normaliu kasko, o ne įmonių turto draudimu, tuomet mokės už bet ką, bet įmoka didesne aišku. Aisku įmanoma issivartyti ir be tos aptvertos aikstutes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-05 at 16:44, justixx14 pranešimas:

Man išviso nebesuranda palydovu, nustatymuose yra nustatyta ant prieinamiausia, bet vis tiek 2 padalos ryšio...

Pas ka gudresni ekranai ir galit nustatymuos pasirinkt kuri egnos palydova naudot tai rinkites prn 123 ir prn 136. Nuo rugpjucio 30 prn 120 isejo i test rezima. Pas mane mf orginalus ekranas neturi nustatymu tad man uzlinko vairavimas visai dabar tik pagal linija is rankos galiu vaziuot, nes naudoja prn 120 ir 126 o jie test rezime tai kasko neveikia kaip reik. Dabar nepazaliuoja man palydovai per tuos padlas :)

1536311632835977247133277911689.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Gnytasis pranešimas:
On 2018-09-05 at 16:44, justixx14 pranešimas:

bet vis tiek 2 padalos ryšio...

Pas ka gudresni ekranai ir galit nustatymuos pasirinkt kuri egnos palydova naudot tai rinkites prn 123 ir prn 136. Nuo rugpjucio 30 prn 120 isejo i test rezima. Pas mane mf orginalus ekranas neturi nustatymu tad man uzlinko vairavimas visai dabar tik pagal linija is rankos galiu vaziuot, nes naudoja prn 120 ir 126 o jie test rezime t

Ta proga nusipirkau RTX korekcija metams.

 http://www.egnos-pro.esa.int/IMAGEtech/imagetech_realtime.html

40460833_2257874887816922_4845954116234510336_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...