Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Apie 'mėlynanasius": Deja, jei jie "svyruojantys", gali padaryti probiržes. Po cukrinių purškimo pašiurpom: augalų nebuvo nudeginta, tačiau kai kur nuo vidurio lauko ėjo (na, gal tęsėsi) žolių juostos. Bet kokiam darbui reikia samdyti sąžiningus žmones (čia aš apie save :icon-wink: ).

Idomiai tada purskiat. Mes vagutes skaiciuojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra prasmės siekti ~5cm tikslumo,be automatinio vairavimo.Sukiši krūvą pinigų,bet grybausi lygiai taip pat,kaip ir su žymiai pigesne ~50cm paklaida.Tad visvien teks įsigyti likusius komponentus :)

na gerai Kadangi vairavimo sistema yra kaip ir individuali kiekvienai mašinai (traktoriui kombainui ir tt) atmetam jas tarkim turi kombainą su viskuo kas priklausuo su rimta palydovine antena kuri gaudo DGPS signalą tiek iš EGNOS, tiek iš OMNISTAR HP, bet tau EGNOS tikslumo nepakanka o Omnistaras užkniso su tuo duomenų rinkimu ir abonentinis mokestis kandžiojasi ir sugalvojai savo sistemą patobulinti iki RTK taigi tau trūksta Radio modulio ant kombaino(kad priimtu bazinės stotelės signalą ir perduotu DGPS antenai) ir bazinės stoties, na gal dar poros retransliavimo stotelių, kad kliūtis apeit. Ir kiek tavo galva tas malonumas kainuoja?

Šiaip ar taip,iš DP,ar iš kitur,man šiuo metu per brangus malonumas.

Jei kada ir įsigyčiau,tai ,spėju,imčiau JD siūlomą sistemą.Ten bent vienas "telikas" būtų ir viskas.Gal per tą laiką ir ISO standartas padarguose labiau paplis.O dabar žiūrėti į tris ekranus nelabai gaunasi ir krūva laidų kabinoj nervina.

Naudojausi savaitę EZ_GUIDE 250.Kaip ir nieko daiktas.Tikslumas gan geras,tik sunkiai gaunasi juo pasinaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm pas Algį vienas telikas ir kaip tai pakanka taip pat ir traktoriuose (Case IH)

O šeip įtikinai nusprendžiau perimti tą visą GPS'ų reikalą pats į savo rankas, tada jau galėsi mane kaltint jei bus perbrangu :icon-wink:

Traktoriaus,padargo ir gps kompai viename ekrane?Be jokių papildomų imtuvų ir pan?

Jei taip,tai belieka pasveikinti CASE'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau senai taip yra :icon-rolleyes: bent metai tai tikrai (jei kalbam apie auto pilotą) imtuvas (antena) žinoma reikalingas su jokia vidine tokio tikslumo nepasieksi. Jei nori to 252 funkcijas paleis per tą teliką tai kitas klausimas mastė apie tai tik nežinau ar padarė, nes nelabai prasmės yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Case man iš principo nepriimtinas.Nesakau,kad blogas,bet nelimpa jie man.

O kad RAU ISOBUS'ą turi,pastebėjau.

niekur nedingsi jei jau su trimble prasidėjai tai arba case arba NH nes su green star ar su tuo ką Claas naudoja Trimble nesusišneka (taip pat kaip ir tie paminėti tarpusavyje) :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Case man iš principo nepriimtinas.Nesakau,kad blogas,bet nelimpa jie man.

O kad RAU ISOBUS'ą turi,pastebėjau.

niekur nedingsi jei jau su trimble prasidėjai tai arba case arba NH nes su green star ar su tuo ką Claas naudoja Trimble nesusišneka (taip pat kaip ir tie paminėti tarpusavyje) :icon-twisted:

Šiais laikais yra net su žmona išsiskirti padedančių firmų. :D

O pakeisti vieną teliką kitu išviso problemų jokių.

Beje žaliai geltoni jau gan plačiai taiko ISOBUS'ą.

Manąjam taip pat rozetė yra,tik trūksta "smulkmenos" už kelias dešimtis su trim nuliais,GREEN STAR monitoriaus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai yra lengviau kai sejalka ir purkstuvas tos pacios spalvos. Del suderinamumo pacias programas ir zemelapius cas ir clas susikalba galima is vieno ikita perkelt tarkim su claas kombainu padaryta zemelapi i case traktoriaus telika ir atvirksciai yra ir JD bet formatas bet dar nieks nebande (gali but kad man teks but pirmam nes Algis JD purkstuva turi :lol:)

bet jei kalbesim apie RTK signala tai bent kolkas problema trimble bazines stoties signalo kiti nesupras ir atvirksciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar truputi del isobus. Pati bloka ir net visa sistema traktoriui gali nusipirkti is technikos gamintoju pvz kwerneland nezinau koks ten telikas pas tavo Rau bet galima pirkti purkstuva su isobus blokeliu ir teliku tokiu atveju per ta rau telika galesi kontroliuoti ir kitus padargus kurie paruosti tai sistemai ir galesi trimble antena prie jo pajungti bet tokiu atveju tai bus tik antena kuri pasakys kompui kur jis yra ir jei naudosi tresimo purskimo zemelapius tai jau gerai navigacijos funkciju ten nelabai ikrausi. Ta pati gali padaryti pajunges ir Case telika jis irgi isobusinis. Su juo is bedos galima ir vezias daryti yra kazkas panasaus (pradalges paieskos sistema)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...