Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Atsiprašau, jei kartosiuosi, jei jau buvo apie tai diskutuota, paprasčiausiai žiauriai laikas spaudžia, ryt turiu nuvežti užstatą už traktoriuką, tad apsispręst turėtume šį vakarą...Žodžiu yra Kubota 22 AG (bet brangi, viršyja mūsų biudžetą) yra truputi pigesnis Mitsubichi 20 AG ir yra Yanmaras 18 AG, pigesnis už Mitsuba, bet mažesnis. Klausimas kaip tie Mitsubai, nes jų yra ir 18ag, ir jie kurkas pigesni ? Kubotos kaina 4700 su freza, mum kaip ir per didelė, bet...net nežinau ką daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Giedriokas pranešimas:

Atsiprašau, jei kartosiuosi, jei jau buvo apie tai diskutuota, paprasčiausiai žiauriai laikas spaudžia, ryt turiu nuvežti užstatą už traktoriuką, tad apsispręst turėtume šį vakarą...Žodžiu yra Kubota 22 AG (bet brangi, viršyja mūsų biudžetą) yra truputi pigesnis Mitsubichi 20 AG ir yra Yanmaras 18 AG, pigesnis už Mitsuba, bet mažesnis. Klausimas kaip tie Mitsubai, nes jų yra ir 18ag, ir jie kurkas pigesni ? Kubotos kaina 4700 su freza, mum kaip ir per didelė, bet...net nežinau ką daryt

Kiek zemes apdirbti ruosiesi gal tau nereikalingas tos galingas,...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

bedirbant su freza ji pradėjo skleisti įtartinus garsus, pradėjus ieškoti iš kur jie ir t.t. atradau štai tokį dalyką, tai priešingas frezos galas nei reduktorius, subyrėjęs guolis. Ką siūlote paprasčiau daryti? Ar kam nors yra buvusi tokia bėda? Nuotraukoje matomas varžtas šiuo metu neįsisuką, jis tiesiog laisvas...  

IMG_1854.JPG

IMG_1857.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Ge2tis pranešimas:

Sveiki,

bedirbant su freza ji pradėjo skleisti įtartinus garsus, pradėjus ieškoti iš kur jie ir t.t. atradau štai tokį dalyką, tai priešingas frezos galas nei reduktorius, subyrėjęs guolis. Ką siūlote paprasčiau daryti? Ar kam nors yra buvusi tokia bėda? Nuotraukoje matomas varžtas šiuo metu neįsisuką, jis tiesiog laisvas...  

IMG_1854.JPG

IMG_1857.JPG

Varztas laiko guoli,issuki,numauni guoli.Guoli dek dengta,is abieju pusiu dek plono veltinio ar filco salnikus ,gausoai suteptus grafitiniu tepalu.Pas mane laiko jau keli netai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 4/20/2017 at 18:47, Giedriokas pranešimas:

Atsiprašau, jei kartosiuosi, jei jau buvo apie tai diskutuota, paprasčiausiai žiauriai laikas spaudžia, ryt turiu nuvežti užstatą už traktoriuką, tad apsispręst turėtume šį vakarą...Žodžiu yra Kubota 22 AG (bet brangi, viršyja mūsų biudžetą) yra truputi pigesnis Mitsubichi 20 AG ir yra Yanmaras 18 AG, pigesnis už Mitsuba, bet mažesnis. Klausimas kaip tie Mitsubai, nes jų yra ir 18ag, ir jie kurkas pigesni ? Kubotos kaina 4700 su freza, mum kaip ir per didelė, bet...net nežinau ką daryt

Kubota jei neišeina, tai yanmara žiūrėčiau, pas mus labiau kubota vertinama, bet pagal užsienio forumus yanmarai mažai atsilieka. Beje, dažnai yanmaro galingumą pardavėjai rašo pagal pirmus modelio skaičius, o reikia ieškoti aprašymuose, jei pirmi skaičiai 18, tai greičiausia 21ag modelis (reik konkretaus modelio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 4/21/2017 at 19:25, simkka pranešimas:

Kubota jei neišeina, tai yanmara žiūrėčiau, pas mus labiau kubota vertinama, bet pagal užsienio forumus yanmarai mažai atsilieka. Beje, dažnai yanmaro galingumą pardavėjai rašo pagal pirmus modelio skaičius, o reikia ieškoti aprašymuose, jei pirmi skaičiai 18, tai greičiausia 21ag modelis (reik konkretaus modelio)

Tokiam zemes plotui tik Kubota arba Yanmariu ziurek ir 20 AG ir daugiau su mazesniu paprasciausiai tu ji uzsmaugsi,...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 3 valandų, vigintas pranešimas:

Tai tu maziuku pilna visur,Magrase ir Traktoriukai24 autostradoj maciau visai padoriam stovy

Matai beveik niekas nesako kainų tipo atvažiuok ir panašiai o kur traktoriukai24 labai nemandagus personalas buvau užsukęs vienas prie traktoriaus pasakė vieną kainą o kai nuejom į jų ofisa pasakė didesnę kainą ant 300euru tai vien iš nepagarbos klientui ten nelabai norisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad is nuotrauku irgi sunku nusipirkti, reik ziuret vietoj, nes fotkej dazniausiai atrodo geriau :D o kai nuvaziuoji jau dingsta vaizdas... As pirkau Gringrase, uz tokia ir tokia suma, atsiunte kas grizta su detaliom nuotraukom ir jei nori rezervuoji, nes vietoj beveik nieko nebelieka :( Kretingoj kai buvau tai irgi lauzus uz kosmines kainas rode ir susidare ispudis kad nelabai susigaude pats ka rodo. Nezinau, bet man kiek skambinau Utenoj normaliausi pasirode (gringrasas, agroteksas ir dar kazkoks yra www.isjaponijos.webs.com ) ten normaliai nors pasisneketi galima ir kainos proto ribose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš traktoriukai 24.lt na nežinau kol kas labai kažko skūstis negaliu, padarė ir nuolaidą visai gerą. Buvau užorinęs kuro padavimo sistemą ir pats negalėjau jos nusiorinti tai davė meistriuką, jis viską sutvarkė, patarė dar kaip ką daryti kitą kartą ir t.t. ir neėmė jie už tai pinigų, tik reikėjo pačiam meistriuką suvežioti. Bėda su jais buvo tik ta kad dėjo man frontalinį krautuvą, tai jį dėjo labai ilgai žadėjo per porą savaičių o realiai užtruko apie mėnesį. Kas dėl kultūros tai tikrai sunku pas juos dėl to, bet ko norėt iš vyrų kurie trakotriais prekiauja..? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apvaziavau besirinkdamas nemazai pardaveju. Gringrasas, agroteksas neverti demesio. Litechnija ir traktoriukai24 rimciausi pardavejai. Litechnijoj brangu, traktoriukai24 didelis pasirinkimas ir kainos geriausios. Man aptarnavimas labai patiko, nesu as is tu kuriam reikia, kad apie mane sokinetu ir pasakas sektu. Matau daikta ir derinuosi kaina. Tinka imi, ne, vaziuoji toliau. Pas juos dideli srautai, todel nera ko noret, kad butu labai paslaugus. Bet kas liecia traktoriukus, tai didziausia pasiula Kubota. Pasiemiau uz tikrai gera kaina. Idejau 300 eur ir turiu kaip nauja. Ka su pardaveju sutarem viska padare (pakeite akumuliatoriu nauju, uzdejo frezai ratukus, bako kamsti uzdejo ir kuro filtra pakeite). Pats nevaziavau pasiimt, nusiunciau vairuotoja, netikejau, kad bus viskas padaryta, bet viskas buvo kas zadeta padaryta. Uzsiregistruot padejo, kiek skambinau visada atsiliepe ir konsultuodavo. Pirksiu kita, nesiblaskysiu ir vaziuosiu tik pas juos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, vvilme pranešimas:

Apvaziavau besirinkdamas nemazai pardaveju. Gringrasas, agroteksas neverti demesio. Litechnija ir traktoriukai24 rimciausi pardavejai. Litechnijoj brangu, traktoriukai24 didelis pasirinkimas ir kainos geriausios. Man aptarnavimas labai patiko, nesu as is tu kuriam reikia, kad apie mane sokinetu ir pasakas sektu. Matau daikta ir derinuosi kaina. Tinka imi, ne, vaziuoji toliau. Pas juos dideli srautai, todel nera ko noret, kad butu labai paslaugus. Bet kas liecia traktoriukus, tai didziausia pasiula Kubota. Pasiemiau uz tikrai gera kaina. Idejau 300 eur ir turiu kaip nauja. Ka su pardaveju sutarem viska padare (pakeite akumuliatoriu nauju, uzdejo frezai ratukus, bako kamsti uzdejo ir kuro filtra pakeite). Pats nevaziavau pasiimt, nusiunciau vairuotoja, netikejau, kad bus viskas padaryta, bet viskas buvo kas zadeta padaryta. Uzsiregistruot padejo, kiek skambinau visada atsiliepe ir konsultuodavo. Pirksiu kita, nesiblaskysiu ir vaziuosiu tik pas juos. 

Reklama? p.s. prisiminiau apie šituos traktoriukus24 vieną istoriją. kai kažkada norėjau pirkti mulčerį, visus apskambinau pasikalbėti dėl kainų. Paskambinus šitiems gavau atsakymą, kad kaina pas juos pati geriausia ir pigiau niekur net negausiu ir neieškočiau. Tikslumo dėlei tas pats GEO gringrase kainavo 100 eurų pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, mcblogiz pranešimas:

Reklama? p.s. prisiminiau apie šituos traktoriukus24 vieną istoriją. kai kažkada norėjau pirkti mulčerį, visus apskambinau pasikalbėti dėl kainų. Paskambinus šitiems gavau atsakymą, kad kaina pas juos pati geriausia ir pigiau niekur net negausiu ir neieškočiau. Tikslumo dėlei tas pats GEO gringrase kainavo 100 eurų pigiau.

Nemanau, kad reklama. Paprasčiausiai pasidalinu patirtim. Jūsų giriamas Gringrasas mane labai nuvylė. Pagal nuotraukas ir pokalbį telefonu pas juos Kubota buvo labai gero stovio. Nuvažiavus virš 200 km į vieną pusę pirkt to traktoriuko, radome tiesiogine to žodžio prasme surūdijusio metalo krūvą, išbeslta viskas kas įmanoma. O telefonu aiškino, kad tik sėdynė surūdijus ir nuotraukoj atrodė tvarkingas. Kai paklausiau kodėl melavo, sakė nuotraukas sumaišė...Litechnija man irgi labai patiko, traktoriukų stovis tvarkingas, paruošti pardavimui, švarūs ir gražūs. Tik kaina nuo Traktoriukai 24 neparuošto pardavimui skyrėsi mano atveju 1200 eur. Įdedu nuotraukas ką pirkau iš jų ir ką iš jo padariau per kelias savaites. Taip sakant nuotrauka prieš ir po :) 

IMG_5440.JPG

IMG_5483.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...