Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

5 valandas ago , mcblogiz said:

Dar toks klausimas dėl hidraulikos. Noriu pastatyti skirstytuvą ir klausimas iš kur paimti aukšto slėgio liniją. Apžiūrėjau po sėdynę hidraulinį mazgą ir pastebėjau, kad ten prisuktas paduodamas vamzdelis iš siurblio ir grįžtamas į siurblį. Galvoju apie du variantus:1) ant paduodamo ir ant grįžtamo pastatyti po trišakį ir pajungti skirstytuvą 2) Paduodamą vamzdelį jungti tiesiai į skirstytuvą, o gražinti jau į hidraulinį mazgą po sėdynę?. Kuris būtų teisingesnis ir ar veiks 3 taškų hidraulika gale po tokių intervencijų? Ar užteks tepalo užpildyti frontalo cilindrams ar visgi reikia kokio papildomo oil can? :)  O gal visai čia nusišneku? :D

jau atvyko mano siunta tai gali uzlekt pasiziuret, turiu 2 vienetus su frontalais , gal kazka pasirankiosi sau isminties :) tiesa frontalu dar neuzkabinau, bet sia savaite uzmesiu manau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-13 at 13:51, mcblogiz said:

Dar toks klausimas dėl hidraulikos. Noriu pastatyti skirstytuvą ir klausimas iš kur paimti aukšto slėgio liniją. Apžiūrėjau po sėdynę hidraulinį mazgą ir pastebėjau, kad ten prisuktas paduodamas vamzdelis iš siurblio ir grįžtamas į siurblį. Galvoju apie du variantus:1) ant paduodamo ir ant grįžtamo pastatyti po trišakį ir pajungti skirstytuvą 2) Paduodamą vamzdelį jungti tiesiai į skirstytuvą, o gražinti jau į hidraulinį mazgą po sėdynę?. Kuris būtų teisingesnis ir ar veiks 3 taškų hidraulika gale po tokių intervencijų? Ar užteks tepalo užpildyti frontalo cilindrams ar visgi reikia kokio papildomo oil can? :)  O gal visai čia nusišneku? :D

labai puikiai paaiskinta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎03‎-‎13 at 19:24, vigintas said:

Litexnijoje lyg maciau apgrauzta x24 pakalbink gal leis dalim.As savo  buvau sulauzes,suvirinau su argonu,tfu tfu lyg ir laiko po siai dienai

Ačiū, būtinai pasidomėsiu. Laiko ir man po daržus, po pievas, bet turiu darbų miškuose, kirtimuose. O tenai anksčiau ar vėliau randi kelmą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusprendžiau šiandien nusipirkti Tepalo, hidraulikos ir oro filtrus :) Pirmu taikymu nuvykau į lytagrą, gavau apvalų nulį :) Tada prisiminiau, kad kažkas čia minėjo intercars, nuvariau ten tai tepalo ir hidraulikos filtrus gavau, o oro vis dar ieško :D + klausimas kokią alyvą pilti į dėžę? išleidau kažkokią raudoną tipo kaip iš kokio hidrostato tai nežinau net kokios ieškoti dabar :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

raudona rupuze brangesne nei skaidri , ir kaikuriuore tikrai nors motelis tas pats bet vienam raudona kitam skaidri sviesi, matyt japonai pila pagal situacija kazka is akies, o siaip pas mus hansaflexe parduoda alyvas sitas , tiesa utenoj neturejo, tai tiketina ne visur ji bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, Sharas said:

raudona rupuze brangesne nei skaidri , ir kaikuriuore tikrai nors motelis tas pats bet vienam raudona kitam skaidri sviesi, matyt japonai pila pagal situacija kazka is akies, o siaip pas mus hansaflexe parduoda alyvas sitas , tiesa utenoj neturejo, tai tiketina ne visur ji bus

Jeigu nieko tokio, kad raudonos likučiai susimaišys su geltona tai pirksiu geltoną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, gal kas gal4sit pagelbėti. Žodžiu, tėvukui pasimirė arklys, pagrindinis pagalbininkas ūkyje (neskaitant manęs :) ), kadangi ši netektis labai skaudi emociškai (tai jo antras nugyventas arklys) nusprendėm įsigyti arba japonišką traktoriuką,  ar arba čekišką tz-4k-14, blogiausiu atveju galingesnį motobloką Zubr. Kadangi čekiški traktoriukai retenybė, o motoblokas įtariu bus vargas, iškom japoniškos technikos apie 16 AG, tiesa su pinigais ne kažką, galim skirti iki + - 3000 plius dar kažkiek pagrindiniams padargams. Gal kas turit ką pasiūlyti parduodamo ? gal rekomenduotumėt rimtesnę firmą kuri pardavinėja (galvojam, jei geresnis ir brangesnis variantas imtume lizingu) ? Šieip reikalingas abiem tiltais varomas, nes norės ir paart, ir pavagot, ir malkų parsivežt iš miško, žodžiu darbai, kuriuos su arkliu atlikdavo :) Kretingoje buvau, keistuoliai jie truputį, nepatikimi pasirodė :( nors man arčiau jie iki Klaipėdos, bet...jei ką mano numeris 8612323 devyni trys, galima ir sms, perskambinsiu

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 valandas ago , Giedriokas said:

Sveiki, gal kas gal4sit pagelbėti. Žodžiu, tėvukui pasimirė arklys, pagrindinis pagalbininkas ūkyje (neskaitant manęs :) ), kadangi ši netektis labai skaudi emociškai (tai jo antras nugyventas arklys) nusprendėm įsigyti arba japonišką traktoriuką,  ar arba čekišką tz-4k-14, blogiausiu atveju galingesnį motobloką Zubr. Kadangi čekiški traktoriukai retenybė, o motoblokas įtariu bus vargas, iškom japoniškos technikos apie 16 AG, tiesa su pinigais ne kažką, galim skirti iki + - 3000 plius dar kažkiek pagrindiniams padargams. Gal kas turit ką pasiūlyti parduodamo ? gal rekomenduotumėt rimtesnę firmą kuri pardavinėja (galvojam, jei geresnis ir brangesnis variantas imtume lizingu) ? Šieip reikalingas abiem tiltais varomas, nes norės ir paart, ir pavagot, ir malkų parsivežt iš miško, žodžiu darbai, kuriuos su arkliu atlikdavo :) Kretingoje buvau, keistuoliai jie truputį, nepatikimi pasirodė :( nors man arčiau jie iki Klaipėdos, bet...jei ką mano numeris 8612323 devyni trys, galima ir sms, perskambinsiu

Is patirties;geriau pasiskolinti ar imti lizingu bet tik nuo 20ag.su16 bus tik vargas ,veliau vistiek prireiks keisti i galingesni.Padargam dar reiks naziausiai 2500

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 m. pas senelį kaime su arkliu per dieną, aišku su pertraukomis, suardavau ir hektarą, 60 arų tai be problemų...dabar aišku taip nepadaryčiau, nėra nei arklio nei senelio, o ir aš jau ne tas, bet iš savo patirties galiu pasakyti kad ir  20 arkliu dažnai mažoka buna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumku kazka patart, biudzetas nedidelis.  Pazystamas turi mitsubishi 16ag, traukia plūgą vienvagį, kasa bulves su kratykline, sienauja su segmentine, vagoja bulves pats, nes tokios galios traktoriai kaip tik 70cm tarpvagiam. Sodina su arkliu ir i miska vaziuoja taip pat su arkliu. 

Tai va tokie pastebėjimai. Kas lieka, su tokiu biudzetu dairytis tarybinio T-25 , arsi, sodinsi vagosi, sienausi i miska vaziuoisi, pakankamai universalus ir praktiskas traktorius arba kaip minėjo didint biudzeta ir ieskot japono nuo 25 ag. Nuo savęs asmeniskai galiu pasakyt, kad savo japono galimybėm esu patenkintas pas man senutė Kubota 22ag, atlieku visus darbus isskyrus bulvių vagojimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...