Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Sveiki,

Senai planuojame pirkti Japoną, bet dabar pribrendo metas kada jau reikia pirkti. Turiu keletą variantų, ir noriu pasiteirauti forumiečių nuomonės apie konkrečius modelius ir pardavėjus.

1. Pardavėjas Traktoriukai24.lt, traktoriukas Yanmar F20D 

2. Pardavėjas Traktoriukai24.lt, traktoriukas Yanmar YM2310D

3. Pardavėjas Gringrasas, taktoriukas Yanmar YM2310D

4. Pardavėjas Magrasas, traktoriukas Hinomoto 23 aj

Visų išvardintų pardavėjų kaina yra prktiškai analogiška. Visi traktoriukai žiūrimi su frontaliniu krautuvu ir žemės dirbimo freza komplekte. Traktoriukas bus naudojamas žolės pjovimui ir minimaliam žemės dirbimui (bulvių sodinimas, kasimas žemės išdirbimas ir t.t.) Žolę pjauti planuojame arba su mulčeriu arba šienapjove (šienas nėra reikalingas). 

Taip pat gal galite patarti į ką įpatingai reikia tkreipti dėmesį perkant traktoriuką? Apie žemės dirbimo techniką nieko nenusimanau, dėl to ir prašau Jūsų pagalbos, gal kas pirkę arba yra susidūrę su mano minimais pardavėjais arba išvardintais traktoriukais.

Taip pat gal galite parekomenduoti kur geriausia pirkti visus priedus traktoriukui (šienapjovę, plūgą ir t.t.).

Iš karto dėkoju už pagalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Orentacnės kainos nuo 4700 iki 5500. Į šiuos pinigus ir yra tikslas sutilpti su frontaliniu krautuvu ir žemės freza.

Apie Hinomoto taip ir galvojau, tad šis ko gero atkrinta. Klausimas kas yra patikimiau Yamar F20d ar Yamar YM2310D? Kaip suprantu jie skiriasi pagrinde amžiumi ir žinoma variklio galingumu. Nes lieka praktiškai išsirinkti iš šių dviejų moelių. Nebent pasiūlysite kažką geresnio už mano minėtą sumą :)

Taip pat gal turite kokių žinių apie pardavėjus? Nes tokio daigto neesu turėjęs ir apie juos tikrai daug neišmanau ir atvirai pasakius bijau būti išdurtas, nes kai paskaitau kad žmonės po pusę metų ieško ir neranda tai man darosi baisoka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2/8/2017 at 08:41, Sharas said:

rankom sukraut jauciu nebuvo smagu , tik priekaba siulyciau darytis didesne , nes traukt gali  10 kart daugiau medienos jis :) tranzito tilta imi ir susivirni is brusu, pasidariau per keleta dienu neskubant, vezu 3,5 tonos vandens , tik padangu reik sustiprintu

20160401_185015.jpg

o kaip su policija reikalai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
1 hour ago, vaidass11 said:

nepatiko salt tai susikonstravau kabina

20170226_111737.jpg

Kieno stiklus pritaikiai, kaip apšildymą išsprendei? Daugiau galėtum nuotraukų įmest, manau daug kam įdomu būtų. Aš taip pat mąstau savają Kubotą aprengt,  bet garazo durys per žemos. Frontalinis ir pačio sutvertas, šaunuolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas kas dadeta mano pacio virinta, kabina dariau laisvalaikiu tai ilgokai daresi, nuo nauju kaskur. Stiklai tik 3, priekinis ir dureliu virsutiniai kiti celiulioze, bandziau priekini uzsakyt grudinta tai but kainave 100 europietisku, tai dejau paprastus tik dar reikia plevele uzklijuot, kad nepapjautu skilus

Kai pirma kart darai tai daug klausimu kyla, galvojau det visus celiulioze, bet teko persigalvot. Gavosi panasaus dydzio kai t25 tai reikejo man rintis nuo jo langus ir virint,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sildymu dar nieko nesprendziau, tikriausia reikes galvot kaip atvest antifrizo slangas iki kabinos ir statyt masinos peciuko radijetoriu + ventiliatoriu

man klausimas kyla ar su visais jeponiskais traktoriukais ziema ant sniego neina pavaziuot be priekinio tilto, nes maniskis nevaziuoja, tik vietoje kasasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 valandas ago , vaidass11 said:

Su sildymu dar nieko nesprendziau, tikriausia reikes galvot kaip atvest antifrizo slangas iki kabinos ir statyt masinos peciuko radijetoriu + ventiliatoriu

man klausimas kyla ar su visais jeponiskais traktoriukais ziema ant sniego neina pavaziuot be priekinio tilto, nes maniskis nevaziuoja, tik vietoje kasasi

Taip,su visais,svorio truksta jiems.As dejau svorius ant galuiniu ratu po50kg irpriekyje100kg,padetis zymiai pasitaise

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Tuesday, February 28, 2017 at 19:29, vaidass11 said:

Su sildymu dar nieko nesprendziau, tikriausia reikes galvot kaip atvest antifrizo slangas iki kabinos ir statyt masinos peciuko radijetoriu + ventiliatoriu

man klausimas kyla ar su visais jeponiskais traktoriukais ziema ant sniego neina pavaziuot be priekinio tilto, nes maniskis nevaziuoja, tik vietoje kasasi

Na maniskis taip pat be priekinio įjungto tilto vos save veza. Ne nuo tavęs vieno girdziu apie šia bėda, matomai per krumpliaracius stiprus pasipriesinimas, plius dar tepalai tirstoki. Su šildymu tai būna tokių elektrinių šildytuvų nuo 12v, kad langai nerasotų gal ir uztektų. Na o jei nuo variklio tai būtų idealu. Sėkmės konstruojant :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...