Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Sveiki, norėčiau prie savo ukelio nusipirkti traktoriuka. Kad galima ir pafrezuoti ir su priekabele zole išvesti ir šiaip smulkus darbai. Žemės 50 arų, tai norėčiau kažko negalingo iki 18a.g. Gal patarsite kur gerus parduoda? Nes skelbimuose visokių pilna, tik nesinori pasigauti. Ir kiek maždaug toks kainuotų? Visiems dėkui už patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau gi tiek rasyta kaip ka ziuret, reikia tik netinget pasiskaityt 

Kai gali sau leisti skaityti foruma iki 0.5 val. ir reikia skaityti apie 100 lapu, tai sugaistama daug laiko. Todel ir klausiam rupimu klausimu. Galetu buti atskira tema i ka atkreipti demesi ir ka ziureti perkant traktoriu. Nieko, dar keli vakarai ir bus perskaityti visi puslapiai  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pirksi pasiskaityk garantija , kai visi zada ja duoti, kad ji galioja tik nesidevincioms detalems ir ta pacia diena sugedes traktorius tavo nesulauks jokio remonto( sakau ka zmones kalba kurie man atveza [paremontuot) , tad apie garantijas pamirsk.  kainos skambini visur ir klausi , aptarnavimas geriause darytis paciam bent zinosi ka darai, nebent uz voztuvelio siurblio pakrapstyma pavalima 5 min darbo mokesi 130 eu. jei nori pigaus traktoriaus , ir netingi pats pesiremontuot galiu atvezt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau ziureti traktoriuka Kretingoj.Kaip jie ten raso,traktoriukai tvarkingi,tepalai,filtrai pakeisti paruosti darbui.Nesamone!Vienos frezos be kardanu,kitos frezos neveikia.Tepalai niekur nekeisti.Kitokios yrangos prie traktoriuko neturi,reik uzsakyneti laukti.Daugiau reklamos sau!

Man ir nelabai patiko kai buvau, daugiau chlamo nei traktoriuku turejo :D vaziavau Utenon ieskoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...