Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

mesk tas nesamones su horizontais :) kiek metu dirbu nenaudoju jokiu auto sistemu, kai ka nors krapstysi uzkurtu traktoriu dar sulauzys kaulus  , kai ilindes gale busi,  o siaip ziuriu aukcionus , jei turit kokiu pageidavimu tai rasykit :) kas extra pigiai nori ir nebijo rizikuot tai i sveikata , galiu atvezt :)

 

Atvest man pluga prie mano Kubota 19ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  malonu, kad domiesi, bet kol kas nieko nepradėjau konstruoti :) Greičiausiai tik pavasarį, nes namie dabar remontas, nespėju gruzo ant kelio vežti :D ir taip darbų milijonas. Dar toks vienas klausimas iš Yanmar F20D (tokį nupirkau iš forumiečio Šaras) Niekaip nesuprantu tos horizonto sistemos. Tai ji pasikelia tai nusileidžia, tai visai neveikia. Pjaunant žolę truputį erzina kai nei iš šio nei iš to persikreipia žoliapjovė. Japoniškai ten niekas neaišku ant kurios padėties viską pastatyti. Jau buvo kilusi mintis apskritai ją panaikinti :D

Horizontas veikia nuo frezos galinio dangcio,turi jungti troseli,skersinis horizontas veikia nuo daviklio kur stovi prie galinio rato.Prie sienapjoves irgi reikia jungti troseli,pries tai sukonstravus panasiai kaip frezos galinis dangtis.vienu zodziu ''dax......ja delov'''Sau bandziau sukonstruoti sienapjovei,neverta darbo ta automatika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mesk tas nesamones su horizontais :) kiek metu dirbu nenaudoju jokiu auto sistemu, kai ka nors krapstysi uzkurtu traktoriu dar sulauzys kaulus  , kai ilindes gale busi,  o siaip ziuriu aukcionus , jei turit kokiu pageidavimu tai rasykit :) kas extra pigiai nori ir nebijo rizikuot tai i sveikata , galiu atvezt :)

 

   tai aš jau galvojau mesti tą traukę su cilindru lauk ir pakabinti tokią pačią kaip kitoje pusėje (Bet kur ją gauti? pačiam gamintis?) o cilindrą galvoju pritaikyti ant kokio buldozerio priekiui :) gal net ir valdymą pavyks sugaudyti su tuo džoistiku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cilindro tai nemesk,labai geras daigtas.As cilindro valdyma pasidariau per tumbleriuka ,labai patogu ariant reguliuoti plugo kampa,uzsikabinant sunkesni padarga,reguliuoti pakaba kai sienauji nelygiose vietose su pasvirimu. Man labai reikalingas

 

   jeigu pavyktų palikti tik rankinį valdymą be jokių automatikų tai valio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   jeigu pavyktų palikti tik rankinį valdymą be jokių automatikų tai valio :)

Susirask kur pas tave eliktromagnetinis skyrstituvas,atjung ateinancius laidus,atsivedi pliusa i tumbleri 3 padeciu ir nuvedi 2laidus prie paskirstytojo.Pasibandyk pajunginejes ir rasi galus.Pas mane skyrstituvas tiesiai po sedyne,gali atsekti pagal slangas.Jei nori palikti ir automatika,daryk ant fiskes pajungima prie skyrstituvo,nori dirbi su rankiniu nori su automatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susirask kur pas tave eliktromagnetinis skyrstituvas,atjung ateinancius laidus,atsivedi pliusa i tumbleri 3 padeciu ir nuvedi 2laidus prie paskirstytojo.Pasibandyk pajunginejes ir rasi galus.Pas mane skyrstituvas tiesiai po sedyne,gali atsekti pagal slangas.Jei nori palikti ir automatika,daryk ant fiskes pajungima prie skyrstituvo,nori dirbi su rankiniu nori su automatu

Ačiū už mintis :) Pabandysiu susitvarkyti tą vietą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. aš su tokiu klausimu. kaip tik perskaičiau kažkeliolika psl atgal kad traktoriuką geriausia pirkti žiemą. logiška. bet gal daugmaž apšvieskit nuo kiek daugmaž kaino 20AG ir 4WD traktoriukai(kuomet jie sukompletuoti su freza)? galvoju ar išeis šią žiemą nusipirkt ar teks taupyt iki kitos:D nes skelbimuo pardavėjai rašo kad kainos nuo apie 1600eu .

ačiū kas nepatingės atsakyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. aš su tokiu klausimu. kaip tik perskaičiau kažkeliolika psl atgal kad traktoriuką geriausia pirkti žiemą. logiška. bet gal daugmaž apšvieskit nuo kiek daugmaž kaino 20AG ir 4WD traktoriukai(kuomet jie sukompletuoti su freza)? galvoju ar išeis šią žiemą nusipirkt ar teks taupyt iki kitos:D nes skelbimuo pardavėjai rašo kad kainos nuo apie 1600eu .

ačiū kas nepatingės atsakyti :)

nuo 1600 eur tik grabą gali nusipirkt :) 20ag su 4wd darbinio stovio tik nuo 3500 eur prasidės geriausiu atveju. Šaras pardavinėja, gali pakomentuot :) Kai sau ieškojaus tai kaina buvo nuo 4000 eur priklausomai nuo stovio, metų ir moto valandų, už tiek ir pavyko nusipirkti savo 22ag Honda TX (made by Kubota), o Kubotos ar yanmarai šiek tiek brangesni. Freza komplektuojama prie beveik visų, nepriklausomai 2wd ar 4wd, nebent japonas sudrožė ir pardavė be frezos :D Sunku čia kažką pritaupyti, nes ne visada rasi to ko nori, o kai rasi teks pirkti o ne taupyti :) Aš pusmetį ieškojau kol radau kažką panašaus ko norėjau. Aišku dar priklauso kokio traktoriuko reikia ir kokiems darbams bus naudojamas, gal silpnesnis tiktų, tada ir kaina mažesnė, bet kaip dauguma iš patirties rašo tai tik nuo 20 ag reikia žiūrėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkdamas netaupyk,jei kabinsi mulceri ar normalia freza ar dvivagi pluga As turejau 18ag teko keisti i24 ag.Turi likti galios rezervas,kitaip pjausi traktoriu,su visom pasekmem.Mano Kubota 1,3 mulceri aukstesneje zoleje velka ant ribos.Lekstes irgi reikalauja nemazos galios.Traktoriukas iki 20 ag tik sodui ir kiemui priziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinem aukcione net nepirkau nieko, ienos kaina pakilusi, gyvas kad ir 14-17 ag traktorius 2.5 eu tenai, cia atvesi bus apie 4 , nera prasmes , nebent pirkt kaip kiti musu chebrantai , uz kelis simtus eu , 4wd lauzeli, cia islaizyt ir stumt uz 3 k  , ale paskui keiks visi :) tai jei perki bent pirkt nedazyta , nelipdyta , jei matai grazus , tvarkingas ir t,t  tai zinok uz ji moketa nuo 200 iki 600 eu aukcione  :) tai kas ten viduj jo tai .....   o japonai nedurniai 

 

tai edit, paklausiausi traktoriai aukcione iki 600 eu   , ant normaliu nelabai kas stato :D   o kadangi normalu parduot sunku tai ir pirkt nera prasmes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

nuo 1600 eur tik grabą gali nusipirkt :) 20ag su 4wd darbinio stovio tik nuo 3500 eur prasidės geriausiu atveju. Šaras pardavinėja, gali pakomentuot :) Kai sau ieškojaus tai kaina buvo nuo 4000 eur priklausomai nuo stovio, metų ir moto valandų, už tiek ir pavyko nusipirkti savo 22ag Honda TX (made by Kubota), o Kubotos ar yanmarai šiek tiek brangesni. Freza komplektuojama prie beveik visų, nepriklausomai 2wd ar 4wd, nebent japonas sudrožė ir pardavė be frezos :D Sunku čia kažką pritaupyti, nes ne visada rasi to ko nori, o kai rasi teks pirkti o ne taupyti :) Aš pusmetį ieškojau kol radau kažką panašaus ko norėjau. Aišku dar priklauso kokio traktoriuko reikia ir kokiems darbams bus naudojamas, gal silpnesnis tiktų, tada ir kaina mažesnė, bet kaip dauguma iš patirties rašo tai tik nuo 20 ag reikia žiūrėt.

 

 

Pirkdamas netaupyk,jei kabinsi mulceri ar normalia freza ar dvivagi pluga As turejau 18ag teko keisti i24 ag.Turi likti galios rezervas,kitaip pjausi traktoriu,su visom pasekmem.Mano Kubota 1,3 mulceri aukstesneje zoleje velka ant ribos.Lekstes irgi reikalauja nemazos galios.Traktoriukas iki 20 ag tik sodui ir kiemui priziureti

 

 

Is musu rinkos patiko agroteksas ar kaip ten ji, kai zvalgytuves dariau :)

 

 

noriu paklausti kuom ten konkrečiai patiko ? :icon-rolleyes:

 

o šiaip ačiū už patarimus. šiandien pakeliui buvo tai dvejose vietose buvau sustojus pažiūrėti ir seiles pavarvinti. reiks dar pasitaupyti turbūt. o atsakant į klausimą ką dirbsiu su tuo traktoriuku, tai norėsiu kiemą per porą metų apsilyginti (apie 1-1,5ha), darža susiarti(kokių 20a, tai plūgą pirksiu vieno korpuso), arklių mėšlą su priekabyte išsivežti (db rankom vežioju), žiemą sniegą pastumdyti truputį, tai va aš galvoju tokiem darbam man ir silpnesnio gal užtektų(15ag), beeet galvojų ateity šienapjovę kabinti. tai va ir reikia tada apie 20ag kad būtų. bet galvoju gal iki tos ateities silpnesnį nusipirkti, o paskui po dviejų metų parduoti ir jau tada pataupytus pinigus dadėjus nusipirkti galingesni. kitavertus man tie galingesni jau didoki. nenoriu didelio :(

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

anais metai kai buvau tai tokie matosi buvo nelipdyta nesnargliuota , koks atejo is japono tiki ir matai, ir kainos salyginai proto ribose . o va del sniego stumdymo tai pasidares va toki pristraju, du viename , ir transportavimo deze ir sniega gali arba rinkt arba traukiant issivalyt 

Svajoju apie tokį daiktą, o dar su cilindru išvis pasaka, ko bereik prie nedidelio ūkio. Pats nemoku skirstytuvo įsidėt, o vežt kažkur tai nelabai apsimoka, todėl nebaisiai norisi dėt mechaniniu būdu atkabinamą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

anais metai kai buvau tai tokie matosi buvo nelipdyta nesnargliuota , koks atejo is japono tiki ir matai, ir kainos salyginai proto ribose . o va del sniego stumdymo tai pasidares va toki pristraju, du viename , ir transportavimo deze ir sniega gali arba rinkt arba traukiant issivalyt 

geras daiktas bet nežinau ar norėčiau sniego peilio/greiderio/kaušo ant šiknos :icon-mrgreen: nu bet čia gal pripratimo reikalas. pamenu kaip du metus vyras po biški normaliam traktoriui sniego peilį perdarė ant priekio, nes irgiant šiknos nepatiko :D

 

ARYVLEI,tiems darbams,kur aprasei uztenka ir 18 ag. Sienapjoviu yra vieno disko,trauks be problemu,sekmes pasirenkant,neskubek,as rinkaus gal pusmeti

 

nu bet dideli gabaritai. sakau gal su 15 man užtektų. tiesa pamiršau paminėti kad normalių traktorių yra, man reikia mažiuko, kad sukiotis būtų patogu, o dėl šienavimo tai tisiog galvojau vyro argint nebereiks, pati nusišienausiu,nes amžinai visi traktoriai užimti, bet kitavertus permokėt ir pirkt man per didelių gabaritų traktorių kad nusišienauti 4ha tai irgi neapsmka.

Vigintai o kodėl taip ilgai ieškojot traktoriaus, aš pvz kur buvau tai tokių apie 20AG buvo gal 7 traktoria, tai negi nieko gero?. aišku nekūriau ir važiuot nebandžiau, čia jau vyro reikalas bus kai pirksim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patiko,kaimynas turi,traktoriukas su moterisku vardu;Kubota Aste ,17 ag.As neskubejau nes turejau kita ir pardavinejau iskart.Su Aste sienauja su dvidiske 1,1m lenkiska sienapjove tik daina.Jei ukyje yra didesniu tai tikrai nereikia galingesnio kaip 15-17 ag,tikrai viska pasidarysi,Saunuole moteriske :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...