Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

moletai.dar neseniai ji turiu tai bandau susipirkt visus padargus.o is ko tu pirkai dalgine?ar daznai ji genda ir ar sunkus jos remontas?

As pirkau net prie Pakruojo, cia forume radau vienas tautietis tevo palikima pardavinejo. Ta dalge paprasta ten gest labai ner kam, tik labai tepima megsta. Sendie "marguciu" tinklalapi varciau tai turi jie dalgiu devetu 750lt. Gal reiktu paieskot kas tiesiogiai veza manau butu pigiau. Kur savo Janmariuka pirkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu kuriam lietuvos gale randies?

Tai vistiek kalbejai telefonu apie jos stovi, kaip bebutu daiktas yra devetas kazka gal ir reiks patvarkyt, jei zmogus dirbo su ja paskutiniu metu tai bus veikianti. Kada man pasiule uz 150lt tai as is Vievio cia toks miestelis nuo Vilniaus link Kauno prie autostrados, variau i Pakruoji, nes aplink nieko doro neradau, o uz tokia kaina tai ir metalui pridaves labai minuse nelikciau, bet man pasiseke reikejo tik sutepti ir pramankstinti+ perdaryt prikabinima :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau pasiteirauti ar bulviakases neturi?

Pirkau pries pora metu taip vadinama "svaidykline", kasiau tai bulves truputi gadina drasko, geriau butu su transporteriu, bet vienvages devetos nerandu, o dvuvages bijau kad nepatemps. Nauja pirkt man per brangu. Sodinama turiu lenkiska dvivage tai traukia be problemu. Kiek zemes zadi apdirbt? Pas mane tai 1ha ariamo 2ha pievos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ariamos 0,2h pievos2,8h dar priziurim nesavos pievos 1,8h :) o ka augini?ir negi viskas savom reikmem?gyvuneliu nelaikai?

Tai visko po truputi sodinam ir sejam, teta pora ozku augina tai sienas jom likusia pieva nukertu kad svariau butu, pirkom telycia auginsim karve tai jau rimciau bus, nes aplink nieks beveik karviu nelaiko tai bus ir sau pieno ir parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau pasiteirauti ar bulviakases neturi?

Pirkau pries pora metu taip vadinama "svaidykline", kasiau tai bulves truputi gadina drasko, geriau butu su transporteriu, bet vienvages devetos nerandu, o dvuvages bijau kad nepatemps. Nauja pirkt man per brangu. Sodinama turiu lenkiska dvivage tai traukia be problemu. Kiek zemes zadi apdirbt? Pas mane tai 1ha ariamo 2ha pievos :)

Nugi lenkišką dvivagę kasamąją su T25 tampydavom. Pats tas, tikrai nesunku, išskyrus tai, kad darbinis su pavarom viena sankabą teturi.

T25 nebėra, tai dabar su MTZ82. Tuščias važinėja ir vagas be reikalo mindo.

22ag japonas kardaną tikrai turėtų nesunkiau nei T25 sukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau pasiteirauti ar bulviakases neturi?

Pirkau pries pora metu taip vadinama "svaidykline", kasiau tai bulves truputi gadina drasko, geriau butu su transporteriu, bet vienvages devetos nerandu, o dvuvages bijau kad nepatemps. Nauja pirkt man per brangu. Sodinama turiu lenkiska dvivage tai traukia be problemu. Kiek zemes zadi apdirbt? Pas mane tai 1ha ariamo 2ha pievos :)

Nugi lenkišką dvivagę kasamąją su T25 tampydavom. Pats tas, tikrai nesunku, išskyrus tai, kad darbinis su pavarom viena sankabą teturi.

T25 nebėra, tai dabar su MTZ82. Tuščias važinėja ir vagas be reikalo mindo.

22ag japonas kardaną tikrai turėtų nesunkiau nei T25 sukt.

Gal ir patrauktu, kaimynas taip pat su t25 tampo bet man pabandymui neduoda nes slaunu neuzmaunu pirstai per stori, reik perdarinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip gaila pjaut.Mačiau kad yra pirkt japonui šlaunys su greito prikabinimo itaisu. :)

tai daryk perejimus.T.y staciakampio formos metalo profilis,su dviem skylemis,viena didelio traktorio,kita japono slaunim skirta.Reikia kokio padargo,uzmauni situos perejimus ir kabini.

taip buvo padaryta apie 30ag deutz traktoreliui,kuriam taip pat pasirode per stori rusisku padarbu pirstai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...