Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

As turiu Shibaura :) eina stacias . :D

Prie namu patys nagai , kur nedaug zemes. Yra ant priekio frontalinis krautusvas tai kai reikia ir nemenkus akmenis is dirvos isrenkam , ir zemes prie namu pastumdom ir sniega buldozri uzsidejes prasistumdau. Gale freza, zeme issipurenu. Dabar ieskausi sienapjoves . Ir yra minciu nedidelis plugiukas. Mano zemee labai akmeninga -freza dauzosi.

VAriklis 2 cilindru 20 arklio galiu. Jegos uztenka , tik minusas nera vairo stiprintuvo. Kai frontalini pasikrauni sunkus vairas pasidaro, atrodo pradejo vairo koloneles ivores klibeti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Traktoriukai kaip traktoriukai. Matosi, kad japonas šūdo nemala, o gamina tik kaip galima geriausiai.

Šiemet anksti pavasarį nusipirkau iš Litechnijos Yanmar 20AG. Viskas kaip ir neblogai su tuo traktoriuku, bet kaip jau buvo kažkieno rašyta anksčiau, iš litechnijos tai kalbų gerokai daugiau nei darbų.

Po to kai nusipirkau, atvažiavau į parodą Ką pasėsi 2009 žemkėje. Tai dar užsukau pas juos. Turėjau klausimų ne vieną paruošęs apie traktorių ir padargus, nes išmanau tuo klausimus labai minimaliai. Tai greitai nusibodo mane konsultuoti. Ir tiesiai šviesiai pasakė: -Jau nusipirkai ir tu mūsų jau nedomini. Labai nenudžiugino toks jų požiūris.

Dar prisireklamavę, kad tuos traktorius sutvarko, paremontuoja. Labai abejoju ar jie jiems kažką daro. Vienas pažįstamas (irgi panašaus traktoriuko savininkas) pasiūlė pačiam tepalus pasikeist. Skambinu į litechnija ir klausiu kaip yra su tepalais. Ai tai sako jums nekeitėm tepalų, pats pasikeiskit. O jie juk reklamose kaip ir šaukia, kad viską ką reikia tiems traktoriams ten patvarko, pakeičia prieš parduodami. Žinoma tuos tepalus pasikeist paprasta ir ne ypatingai ką kainuoja. Bet būtu gražu, kad ką kalba reklamose tą ir darytu.

O traktoriuje kolkas nerimą kelią per priekinio tiltą keliose vietose esantis tepalo prasisunkimas.

Dar šią savaitę teko bendraut su vienu jų verslo partneriu. Tai jis pats man mestelėjo, kad litechnijos vadas Stasys per daug jau pasikėlęs paskutiniu metu patapo. Anksčiau sakė iš paskutiniųjų dėl kiekvieno kliento kovojo ir stengėsi. O dabar matyt verslas užsuktas ir stengtis, tobulėti nebenori ir nemato tikslo.

Tuo pačiu dar pridėsiu. Esu nusipirkęs žalienų smulkintuvą Orsi Garden 130 su hidrauliniu perstumimu prie traktoriuko http://www.orsigroup.it/prodotti.htm?v_ ... _visual=SK

Pirkau iš http://www.ekotech.lt Kainą pavyko su jais palankesnę suderėt. Kaip ir viskas gerai. Bet papjoviau savo sodo gal kokius 0,5ha ir sulūžo pakabinimo sistema. Skambinu sakau ką darom. Sako tai tikrai ne garantinis. Čia pats kaltas. O italai tipo išvis net nieko nenori girdėt apie jokias garantijas tokių gedimų. Nu bet sako gerai, pabūsim geri atvažiuosim ir sutvarkysim. Atvažiavo, suvirino, tiksliau prisnarglino ale. Paėmė tipo tik už kurą atvažiavimui, nors aš tokiam keliui tai tris kart mažiau ant kuro išleidžiu :) . Bet tiek to nesiginčijau. Galvoju, kad bile kad tik laikytu. Bet šūda ten laikė. Po kelių pjovimo valandų vėl nulūžo. Teko pačiam ardyti ir vežti suvirintojams išmanantiems savo darbą.

O kad neatrodytų, kad aš tik visus peikiu dar apie kaušą ant trijų taškų pakabos prie to pačio traktoriuko. Toks va http://picasaweb.google.lt/kazislovas/Kausas#

Pagamino Sigerta iš Mažeikių http://www.sigerta.projektas.lt Jiem tai supratau buvo naujas gaminys tokio tipo ir matmenų

Džiaugiausi labai. Kažkiek juodžemio vežiau. Kokie dieną tampėm akmenis ir labai didelius. Viskas buvo gerai. Dar po kiek laiko prireikė didesnį kiekį juodžemio ir tokio gan suplūkto, susistovėjusio pervežt ir pradėjo tas kaušas skėstis. Nu galvojau ir nesiseka man su žemės ūkio technika. Skambinu į Sigerta, papasakoju viską. Sako gerai duosim naują ir atvešim. Ir savo žodį tesėjo. Nustebino ir nudžiugino neįtikėtinai. 10 balų iš 10 jiems duodu. Džiugu, kad ir Lietuvoj yra tokių puikių įmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ką daro žmonės Lietuvoj su tais mini traktoriais, kad trūksta svorio.

Bet Švedijoj tai su jais sėkmingai mišką traukia :)

Ir beje kiek teko matyt naujų ne mini traktorių - jie visi irgi su papildomais svoriais priekyje :)

Tik rusai ir baltarusai matyt dar (ar vis dar) gamina traktorius. kuriem netrūksta svorio. :)

O gal nemoka lengvesnių ?

http://www.malwa.se/index.php?n=produkter

http://www.malwa.se/index.php?p=9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su savo 20 ag japonu ir ariu (su lenkisku 2 korpusu plugeliu skirtu T25) ir frezuoju, ir pomedzius issisienauju su liekanu smulkintuvu, ir kelia pasigreideriuoju. Ziema i miska nusivezu. Labai gerai rastus valkiot - mazas telpa tarp medziu, o abu tiltai kabina. Su frontaliniu tuos pacius rastus i gazelka susikraunu. Trukumai - per lengvas ir nera vairo stiprintuvo (jau anksciau pamineti). Susimontavau platesnes ir aukstasnes galines padangas, pasidariau didesnius priekinius ratus, susivirinau siokia tokia kabina, tai siek tiek pasunkejo. Niekur nerandu katalogo ir normalaus daliu tiekejo. Su Litechnija nesusisneku, visa laime, kad beveik negenda.

Svajoju apie T-25 :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kuo kelią greideriuoji ? Gal turi kokią foto pasidalint ?

Aš nusipirkau vietinės gamybos sniego valytuvą galinį 180cm pločio ant trijų taškų. Bet dar neišbandžiau kaip tinkamas greideriavimui.

Man žinoma svorio trūksta kai su galiniu kaušu kokį žvyrą vežu. Bet ne tiek bendro svorio, kiek svorio priekyje. Reiks kokį kvadratinį vamzdį pripildytą metalo ar betono pasikabint priekyje.

O dalių normalaus tiekėjo žinoma, kad nėra Lietuvoje. Ir nebus, nes per maža rinka. Kiek gi tų traktorių Lietuvoje. Ir dar visi skirtingi :)

Bet šiais laikas kai yra internetas nėra problemų viską nusipirkti ir atsisiūsti. Pvz jau ruošiuosi žiemai ir nusipirkau sniego grandines iš Vokietijos. Naujos, rimčiausių gamintojų, bet kokių 1950-60m gamybos ir panašu iš karinių sandelių išparduodamos. Pigiau 2-3 kartus nei, kad naujos. O kiek padės žiemą bus matyt. :) Gal ką sudomins www.schneeketten.com

Beje ir katalogų dalių galima rast. Aš savo Yanmar-o YM2020D Part Catalog susiradau inete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kuo kelią greideriuoji ? Gal turi kokią foto pasidalint ?

Aš nusipirkau vietinės gamybos sniego valytuvą galinį 180cm pločio ant trijų taškų. Bet dar neišbandžiau kaip tinkamas greideriavimui.

Man žinoma svorio trūksta kai su galiniu kaušu kokį žvyrą vežu. Bet ne tiek bendro svorio, kiek svorio priekyje. Reiks kokį kvadratinį vamzdį pripildytą metalo ar betono pasikabint priekyje.

O dalių normalaus tiekėjo žinoma, kad nėra Lietuvoje. Ir nebus, nes per maža rinka. Kiek gi tų traktorių Lietuvoje. Ir dar visi skirtingi :)

Bet šiais laikas kai yra internetas nėra problemų viską nusipirkti ir atsisiūsti. Pvz jau ruošiuosi žiemai ir nusipirkau sniego grandines iš Vokietijos. Naujos, rimčiausių gamintojų, bet kokių 1950-60m gamybos ir panašu iš karinių sandelių išparduodamos. Pigiau 2-3 kartus nei, kad naujos. O kiek padės žiemą bus matyt. :) Gal ką sudomins http://www.schneeketten.com

Beje ir katalogų dalių galima rast. Aš savo Yanmar-o YM2020D Part Catalog susiradau inete.

Kur pirkai sniego valytuva ir uz kiek? Kai gerai sniego uzmeta, tai su peiliu - prapuoles :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur pirkai sniego valytuva ir uz kiek? Kai gerai sniego uzmeta, tai su peiliu - prapuoles :)

Dar tik pries menesi gal tik atveze, tai kaip valo negaliu pasakyti :). Padare zhmogus vienas kazhkur apie Vilniu. Jaroslavas 861820462. 180cm plochio, kaip ir sustiprintas pagal jo apibudinima. Mokejau 1460lt. Chia toki patys kaip Litechnijos reklamose. Ir internete galima rast. Per 'sodo kraite' laida rode.

Vienas pazystamas turi is litechnijos sniego putika nusipirkes. Sausa sniega tai labai gerai valyt. Bet problema, kad neperdarytas pakabinimui priekyje darbinis velenas, tai atbulam sunkoka dirbt persikreipus. Ir kitas niuansas jeigu vejas yra tai su traktorium be kabinos ish vis nekas su putiku.

o mano tokio principo http://www.northerntool.com/webapp/wcs/ ... _200315731

ishpildymas zhinoma skiriasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Nu tie japonai tai tikrai greichiu nepasizhymi. Bet matyt japonai dideliu atstumu su traktoriais nevazhineja, o traktorius naudoja tik darbui.

Dar gali buti kad del saugumo nedaro dideliu greichiu jiems.

O ir varikliai dyzeliniai su mazhom apsukom gerokai patvaresni.

Generatoriuose ilgaamzhishkiausiuose ishvis gal tik 1500 buna

Pas mane Yanmar-o skydelyje apsukos iki 3000

paprastai paitenkinu iki 2000

O padidint tai kazhin ar padidinsi ju greiti. Varzhtas matyt tam, kad nevirshyt leistinu variklio maksimaliu apsuku. O apsakos ju nedideles ir ribotos gi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal kas galėtumėte patart dėl traktoriuko pirkimo?

Jis man reikalingas keliems tikslams:

1. Įsigyvenau gabaliuką žemės. Nedaug, 1 ha, bet ko ten tik nėra.. Vienas galas normalus, kitam pilna akmenų ir krūmų, per vidurį matyt vandens gysla eina, nes šlapia didesnę metų dalį. O kur dar elektros stulpai vidury ir kraštuos. Taigi reikia visa tai išlygint, užveist daržiuką, likusį plotą pastoviai nušienaut (ne gyvuliams), bus vaismedžių, taigi ir apie juos apvažinėt reiks. O kur dar viso ploto išlyginimas..

2. Netoli yra keletas sodu kur šeimininkai atiduoda šakas, tik jas reik pasiimt ir susimalt. Golfu malūno su generatorium neprisivežiosi, tuo labiau, kad ir to malinio daug gaunasi. Reik kuo didesnius kiekius viso to vežiot. Aplink pagriuoviuose irgi pilna krūmu, juos seniau valdžia tvarkydama griovius valydavo, o dabar pinigų nėr, tai irgi man leistu viską susimalt, bet reikia kuom tais privažiuot.

3. Kaip "jaunam ūkininkui" galima ten ir namuką pasistatyt, bet atsivežęs medžiagų nepasidėsi, nes aplink pilna "piliečių" kurie tik ir žiūri ką čia pavogus ir pragėrus. Reikėtu po truputi vežiotis iš netoliese esančios sodybos kur dabar gyvenu. Lengva mašinyte čia nelabai tinka, nes iki ten kur statoma bus ir keliuko nėr, jį dar tik daryt reiks.

Dairausi kokio "japoniuko". Kiek įsivaizduoju ne mažiau 16'os arklių. Bet vat kokį pirkt. Yanmar, Kubota ar Mitsubishi? Tuos bent mačiau kelis, o apie kitus visai žinių nėr.

Būtu labai ačiū už patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...