Jump to content

Nordsten sejamoji.


trauke

Recommended Posts

Sveiki, gal kas netycia instrukcija sejamos Nordsten Lift-o matic CLF 4.00 turit? Reguliavimo padeciu rapsas ir kvieciai, mieziai idomu kokios padetys turi but nesinori per daug eksperimemtuoti

Nera ka ten ekspermentuot nusistatai prasuki su rankenele ir pasveri ir labai greit susigaudai normas

o kiek kartu reikia ta rankenele prasukt nes pas mane nera skaitliuko vieni sake 7kartus sukt man issisėjo 300kg. su viršum net baisu o kitas sako 10 kartu suk nusistaciau 2,5kg bet man vistiek perdauk išbira

Suk 12kartu ir bus tiksli norma, mes taip darom nustatom apsukam ir gaunasi 250kg kvieciam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
Sveiki turiu sejama va yra normu lentele kaip ja reikia sukioti norit nusistatyti tinkama issejimo norma sejamoji 4m ? Kasetes sustatyos ant tresios pavaros HOG tik dbr nlb suprantu kai ta skrituli pastatyti kokioj vietoi kad zinot issejimo norma? e6r5.jpg

Sveiki. HOG- auksciausias diapazonas( angliskai- high). Si normu liniuote nuotraukoje tera rekomendacinio pobudzio. Jums teks pripilti seklos i sekladezes ir sukti rata(arba rankena), kad suzinotumete konkreciu atveju reikalinga pavara is dvieju eilucio po 10 skyluciu.

Kadangi net tos pacios kulturos seklos yra gerokai skirtingo dydzio ir saiko svorio, visa tai itakoja greitesni arba letesni jos "praejima" per issejimo mechanizma. Todel butina kalibruotis sejamaja. Issimatuokite atstuma tarp krastiniu norageliu, ir sejamosios rato, nuo kurio duodamas sukimas i pavaru deze, apskritimini ilgi. T.y., matavimo juosta(metru) apjuoskite rata. Asmeniskai mano sejamosios faktinis uzgriebio plotis yra 3.85 metro, o rato apskrit. ilgis 2.56 metro. Per viena rato apsisukima (2.56m), sejamoji apseja plota, lygu 3.85x2.56=9.856 kvadratinio metro. 1 hektaras turi 100 aru, arba 10 000 kvadratiniu metru. Mums reikia apsiskaiciuoti, kiek kartu apsisuks ratas, kol apsesime tam tikra plota. Dazniausiai kalibruojama 1 arba 5 arams. 1 aras= 100kvadratiniu metru, 5 arai= 500 kvadratiniu metru. Daliname pasirinkta plota is sejamosios plocio. Mano atveju: 500/3.85= ~130 metru. Toki atsuma nuvaziuos sejamoji iki kol bus apsetas 5 aru plotas. Daliname 130m atstuma is rato apskritiminio ilgio 2.56m ir gauname ~ 51. Tiek kartu apsisuks ratas. Atlikite analogiskus matavimus ir skaiciavimus su savo sejamaja, susiraskite kiek kartu reikia apsukti rata. Atfiksuokite skersini(pas jus turetu butu du), kurie laiko seklavamzdziu virsutine dali. Atfiksavus seklavamzdziai pasislenka i traktoriaus puse, o po issejimo mechanizmu kisasi du loveliai, kad kalibravimo metu sekla byretu i juos ( bet ne ant zemes :) ). Sukite sejamosios rata tiek kartu, kiek suskaiciavote, o po to sverikite sekla. Gauta rezultata reikia dauginti is 20( kalibruojant 5 aru plotui), arba is 100(kalibruojant 1 aro plotui). Pvz., as apsukes rata 51 karta i lovelius isberiau 12kg seklos. Tai atitiktu 12x20= 240 kg i hektara. Rekomenduoju kalibruotis sejamaja 5 arams, nes bus pasiektas didesnis tikslumas. Taip pat, jusu sejamojoje galima sukti ne tik rata. Yra tam specialiai skirta rankena. Taciau reikia zinoti rankenos apsukimu skaiciu.Gal turimuose dokumentuose rasite. Nenoriu suklaidinti pateikdamas galimai klaidinga skaiciu. Siaip rankenos apsukima nesunku rasti susiskaiciavus, kiek kartu skiriasi rato zvaigzdute ir kiek esanti ant asies, kuri sukama ant jos galo uzmovus rankena. Tikiuosi si informacija jums pades. Sekmes darbuose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

Yra kur Lietuvoje originalių Nordsten dalių? Reikia greičių dėžei ivoriu ir manžeto. Lytagrinės ir kitos panašios lenkų ar lietuvių gamybos ivorės labai netiksliai išlietos, užmovus ant ašies kliba...

Pamiršk įvores. Viską reikia perdaryti ant guolių, nes pavargsi bekeisdamas krumpliaračius. Bandyk, kad ir čia: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nordsten-stegsted-fiona-19800034.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškart nepaminėjau, kad dėžė pas mane belaipsnė, be krumpliaračių ir reikalinga tik ta išorinė standartinės dvigubos įvorės dalis, kuri maunasi tiesiai ant apvalios, o ne šešiakampės ašies. Radau, kad detalės kodas 25095, taigi reikia tik šito: http://www.agros.webd.pl/sello/EF924872-B179-424A-B8C1-60604A8891D4.JPEG
Sena įvorė ant ašies gerai gula, tačiau jos išorė apdilusi, todėl kliba su visa ašimi dėžės rėme, o nauja įvorė rėme laikosi gerai, tačiau pati ašis toje įvorėje kliba..

Dabar galvoju gal kažkaip pavyktų tą seną įvorę pataisyt  :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškart nepaminėjau, kad dėžė pas mane belaipsnė, be krumpliaračių ir reikalinga tik ta išorinė standartinės dvigubos įvorės dalis, kuri maunasi tiesiai ant apvalios, o ne šešiakampės ašies. Radau, kad detalės kodas 25095, taigi reikia tik šito: http://www.agros.webd.pl/sello/EF924872-B179-424A-B8C1-60604A8891D4.JPEG

Sena įvorė ant ašies gerai gula, tačiau jos išorė apdilusi, todėl kliba su visa ašimi dėžės rėme, o nauja įvorė rėme laikosi gerai, tačiau pati ašis toje įvorėje kliba..

Dabar galvoju gal kažkaip pavyktų tą seną įvorę pataisyt  :eusa-think:

Panašu, kad gamintojas buvo net nenusiteikęs pašalinti trukumų iš gaminamu sėjamųjų. Įvorės sena liga, tos pačios bėdos nuo pirmų modelių. Bet visvien gamina tokios konstrukcijos. Net ant belaipsnės dėzės "kabina" :icon-idea: . 100% uzprogramuotas gedimas. Garaziniam meistrui, ir tam "daeina", kad ten guolio reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,gal kas gali pagelbėti su AGRO TRAM 2000,pajungimu,domina 6 kontaktų jungtis ant pačio kompiuterio,nes turiu tik patį kompiuterį,nėra cable box ir jokių laidų,parsisiunčiau pdf,ten irgi neaišku,kuris kontaktas kam skirtas,ir pagal ką mato kada daryti technologines,pagal pakėlimus ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Suk 12kartu ir bus tiksli norma, mes taip darom nustatom apsukam ir gaunasi 250kg kvieciam

atsirado blin patarejas... pas mus kaime 3 nordstenai. visu ratu dydziai skirtingi...pagauni kampa? dejai su sieksniu 25m, pasverei, padauginai is 100 nusivalei rankas ir seji (cia jei su 4m)

pradzioj ir man sake kad mat 12 kartu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš irgi noriu sužinot ar galima perdaryt iš noragines i diskine. jei kas turi kokia informacija gal galit pasidalinti.

galima bet neapsimoka. pats pries pora metu planavau.. nebent pigiai viska gauni. nes mano atveju tai diskine butu vos brangiau kainavus tai nebekeiciau nieko ir iki siolei su noragine seju.... beje nebespesi  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip man atsirinkti laidus,  kompas toks pat kaip pas vyta AGRO TRAM 2000 fiske sesiu laidu , bet sejalka NORDSTEN NS3040 fiske is sejalkos astuoniu laidu. Ar imanoma juos sujungti kad skaiciuotu vezes automatiskai

reikia išsiaiškinti ant sėjalkos ką kuris laidas valdo,pagrindas manau yra ritės sėklavamzdžiams uždaryti,bei herkoninis kontaktas pakėlimams.o ant kompo aš turiu pasidares nuotrauka kur kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...