Jump to content

Nordsten sejamoji.


trauke

Recommended Posts

pasidarykit :) nusipirk aketeliu kokiu nori keturkampo vamzdio skyliu i ji ir viskas. pasidarai tvirtinima prie sejamosios ir vsio. ideja galvoje turint ne diena neuztruksi :)

paziurek kiek lytagroj vienas nagas kainuoja, tai ojojoj kaina gaunasi :)

as dariausi uz nagus mokejau po 5lt jie dvigubi man isejo apie 200 litu 3m sejamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. norejau pasidometi kas seja su siomis sejamosiomis kaip isiterpia sekla? ar nepalieka grudu pavirsiui neiterptu? kaip su sejos gylio reguliavimu sekasi nustatyti?

jeigu sėklavamzdžių noragėliai nenudilę tikrai įsiterpia normaliai :) aiskų į ražieną su tokia nesėsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. norejau pasidometi kas seja su siomis sejamosiomis kaip isiterpia sekla? ar nepalieka grudu pavirsiui neiterptu? kaip su sejos gylio reguliavimu sekasi nustatyti?

jeigu sėklavamzdžių noragėliai nenudilę tikrai įsiterpia normaliai :) aiskų į ražieną su tokia nesėsi :)

na man kartais paziurejus i lauka susidaro ispudis kad neiterpia vietom grudu pavirsiuj yra o norageliai kaip ir nenudile dar gan geri jie

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu nordsten combi-matic 3.1 su mechaninem technologinem veziom, bet niekaip nesuprantu kaip ta mechanizma pajunkt, kad jis veiktu? pirkau is ukininko tai jis nenaudojo technologiniu ir nueme kai kurias dalis tai dabar nezinau nei kaip sudet, nei kaip jis veikia.. kiek ieskau nerandu jokios informacijos. kazkur forume skaiciau kad turi pasidare savadarbi seklavamzdziu uzdarima, tai gal kas patarsit kaip pasidaryt, kad butu galima is kabinos junginet? ar geriau ta originalu tvarkytis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pridejom orinius stumoklelius ii Kamaz tik nezinau kurioje vietoje jie dedasi tik zinau kad kur yra ant siurblio uzgesinimui yra pertrumpi buvom uzdejes netiko, na ir sujungi liezuvelius kiek nori metaline plokstele ta stumokliuka per viduri pritaisai prie sekladezes ir viskas. kabinoje idejom 3 padeciu krana jog pasukus paduotu ora, tada nuleidzia liezuvelius, ir kai atsuki krana atgal nuleidzia ora ir stumokliukai grysta atgal taip pakeldami liezuvelius i virsu. reikia tik dvieju stumokleliu tokiu 5 m berods zarnos ir krano

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Sveiki, Niekaip nesuprantu agro tram 2000 kompiuterio veikimo. Man jis neskaiciuoja kada reikia daryti technologines vezias, viska reikia daryt rankiniu budu. O gal ir neturi skaiciuot? Zodziu, kas gali paaiskint placiau duokit savo kontaktus :) Ar parasykit cia visa veikimo principa :)

Naudojimo instrukcijoje yra viskas aiškiai parašyta. Klausimas, ar instrukciją turite? Perkant reikėjo iš pardavėjo pareikalaut instrukcijos - rimti pardavėjai visada tuo pasirūpina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki, Niekaip nesuprantu agro tram 2000 kompiuterio veikimo. Man jis neskaiciuoja kada reikia daryti technologines vezias, viska reikia daryt rankiniu budu. O gal ir neturi skaiciuot? Zodziu, kas gali paaiskint placiau duokit savo kontaktus :) Ar parasykit cia visa veikimo principa :)

aš perdariau ženklintuvus į valdomus hidraullika, tai dabaR KOMPAS vėžių taip pat mechaniškai valdomas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki, gal kas netycia instrukcija sejamos Nordsten Lift-o matic CLF 4.00 turit? Reguliavimo padeciu rapsas ir kvieciai, mieziai idomu kokios padetys turi but nesinori per daug eksperimemtuoti

Nera ka ten ekspermentuot nusistatai prasuki su rankenele ir pasveri ir labai greit susigaudai normas

Detaliau galima..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Sveiki, gal kas netycia instrukcija sejamos Nordsten Lift-o matic CLF 4.00 turit? Reguliavimo padeciu rapsas ir kvieciai, mieziai idomu kokios padetys turi but nesinori per daug eksperimemtuoti

Nera ka ten ekspermentuot nusistatai prasuki su rankenele ir pasveri ir labai greit susigaudai normas

o kiek kartu reikia ta rankenele prasukt nes pas mane nera skaitliuko vieni sake 7kartus sukt man issisėjo 300kg. su viršum net baisu o kitas sako 10 kartu suk nusistaciau 2,5kg bet man vistiek perdauk išbira

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...