Jump to content

Kompiuteriai


kapsukas

Recommended Posts

man naujoje skype versijoje maziau privatumo funkciju, kaip paskutini karta prisijungusio kontakto laikas ir busenos "not avaible" nera, o daugiau be failu apsikeitimo patobulinimo ten nieko kitaip nematau. Tiesa video ar balso pokalbiu beveik nenaudoju. Dar viena gera susirasinejimo funkcija naujoje versijoje, kad matai kada tavo pranesima galejo perskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudoju pačią pirmąją 4 versiją, be vėlesnių patobulinimų (gal kada reiks ir atsinaujint). Kai tik pirmą kartą išbandžiau tą 4 versiją, tai buvau tikrai šokiruotas ir ne į malonią pusę... Na visiškai nelipo man ji, bet sakau reikia gi pasilikt, gal priprasiu. Tai taip ir apsipratau. Tiesa, pasidariau, kad chatai būtų atskiruos languos, o ne tam pačiam su kontaktais (kad būtų kaip 3 versijoj), na tada dar galima gyvent. Tad taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudoju pačią pirmąją 4 versiją, be vėlesnių patobulinimų (gal kada reiks ir atsinaujint). Kai tik pirmą kartą išbandžiau tą 4 versiją, tai buvau tikrai šokiruotas ir ne į malonią pusę... Na visiškai nelipo man ji, bet sakau reikia gi pasilikt, gal priprasiu. Tai taip ir apsipratau. Tiesa, pasidariau, kad chatai būtų atskiruos languos, o ne tam pačiam su kontaktais (kad būtų kaip 3 versijoj), na tada dar galima gyvent. Tad taip :)

o kaip skambuciu praeti 4 versijoj istrini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Gal kas turi AIO kompiuterį ir galėtų patart į ką atkreipti dėmesį perkant, vidinius parametrus žinau kaip išsirinkti, mane daugiau domina ekranas ir naudojimosi patogumas arba nepatogumas . Gal kas nuorodą gali įmest į kokį forumą kur atsiliepimų galima rasti apie juos, nes kiek randu tai nuo planšečių iki stacionarių krūvos atsiliepimų o apie AIO beveik nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
On 2017-11-04 at 21:09, sole pranešimas:

Gal kas turi AIO kompiuterį ir galėtų patart į ką atkreipti dėmesį perkant, vidinius parametrus žinau kaip išsirinkti, mane daugiau domina ekranas ir naudojimosi patogumas arba nepatogumas . Gal kas nuorodą gali įmest į kokį forumą kur atsiliepimų galima rasti apie juos, nes kiek randu tai nuo planšečių iki stacionarių krūvos atsiliepimų o apie AIO beveik nieko.

cia gal daugiau skonio reikalas, bet as linkes kad moniturius ir deze butu atskirai, o kam kompas bus naudojamas ir jai zaidimai tai patys naujausi ar tik seip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

HP firmos nusipirkau AIO 24 coliu pavilion tai nesigailiu, touchsreen ekranas nelabai man reikalingas, žaidimų praktiškai nežaidžiu. Pliusas kad patogu persinešti į kitą vietą, būtų akumuliatorius viduj tai atrodytų kaip didelė planšetė :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On Friday, March 30, 2018 at 19:15, Vilius pranešimas:

https://www.varle.lt/m/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-y700-17isk-i7-6700hq8512gtx960--8080396.html

Šitoki pasiemiau prieš metus tiesa žaidimu nežaidžiu bet isirašius ir pabandžius eina puikiai ;)

Irenginys geras,su tokiu strigimu nebus,turiu asus x554 7 kartos procesorium,ji naudoju yotubei,zemelapiam,gatves vaizdui,siaip tai neras jis toks funcionalus kaip android irenginiai kuriuose viska gali daryt ka nori,siust visokias programeles,failus,windows man nuobodus,senobiskas,su visokiais pribumbasais irenginys,kur androide vienu paspaudimu padarai cia jau turi penkis ar daugiau spaudit,kas kontoros dirba tai taip namuose tai jis tik priedas prie androido planceciu ar telefonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...