Jump to content

Kompiuteriai


kapsukas

Recommended Posts

aha toks pat kaip saulėlydis tik žalias :lol:

pabandysiu konkretizuot. turiu failą su galūne jgw arba gfw o man reikia, kad galūnė būtu xml

Ar tai turi ką nors bendro pirmiausia? aš žinau kas yra anie du ir su kuo jie valgomi, bet nežinau kas tas xml nors žinau, kad būtent tokio man reikia

painiai aš čia labai :icon-redface: bet gal suprasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane buvi 1gigas įsidėjau dar vieną bet vistiek trūksta nors gal ne tame esmė. bet faktas tas kad su rimtais powerpointais vargsta o dar jei su makrosais tai gali išeit parūkyt kol suveikia :icon-cry:
Negaliu garantuot , bet teko girdėt , kad kai kurios vaizdo plokštės naudoja kpmpiuterio atmintį , tada tikrai trųksta RAMų . Aš ėmiau "vaizdą" , kuris turi savo atmintį . Man dar nebuvo , kad RAMų pritrūktų . Tai ir pirkau ne surinktą kompą , o rinkausi iš dalių su daugelio konsultacijomis - išėjo rimčiau ir pigiau .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek zinau ta ramus naudoja tos vaizdo plokstes kurios jau buna integruotos i pagrindine (motinine) plokste. Atskiros plokstes kur statosi i mamke neturetu naudoti ram.

yra dedamos vaizdo plokstes ir su savo atmintim, ir dar galima ja plesti. pvz. pas mane yra ATI Radeon X1650 256MB,o plesti galima iki 512MB. bet daugumoj tai atmintis vaizdo plokstej ne pagrindinis parametras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kompe buvo tik 256 Mb ram. Man to pilnai pakako, bet kuomet pajungiau dsl - kietas diskas buvo pastoviai apkrautas, grynas stabdis, kai ka nors siunciausi (kad ir is torentu). Dameciau +512 ram (nors negarantavo, kad toks senas kompas juos priims) ir problema dingo.

Sian ciupinejau Mac pro 15'', senas modelis, dar su vienu klavisu ant touch pad, kaina 4800, bet paskutinis parduodamas daugiau nera. Dabar nauji modeliai, tobulesni, naujas touch padas. Kas atbaido - 6400lt ir nepatogi klava :S

Pasilieku prie dell - vienintelis, savo dizainu primenantis apple :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2metai kai uzsakinejau tai iskart numatem toki varianta, kad laikui atejus padidinsim. Nes per tuos du metus tie ramai stipriai atpigo

Va čia visada taip būna.Kai perki,išsiaiškini,kad tikrai bus galima to,ar ano pridėti.Aišku lieki savimi labai patenkintas,nes nusipirkai tokį daiktą,kad reikalui prispyrus galėsi aną "patobulinti"

Bet praeina tie 2,ar 3 metai,pasižiūri į savo seną kompą...ir rankos nebekyla į jį pinigus kišti.Nes pagal esamus laikus visvien š... gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai pamenu tai pas mane irgi atskira atmintis vaizdui. Gforce 15.4 wide. Laptopas Ordi Enduro. Itariu, kad cia kazkas su draivereis netvarkoj. Jau karta perkrovinejo windowsus, tipo "kreivai" instaliuoti buvo, nors neturiu zalio supratimo ka tai reiskia :icon-confused:
Geriausias Microsofto kūrinys buvo Win98 , bet dabar jau seniena ir su tokiais nė pro kur . Rekomenduojama XP bent kartą į metus perinstaliuot , nes prisikaupia visokių šiukšlių , virusėlių ir jie pasidaro nestabilūs , įpač piratiniai , kurie būna hakerių "patobulinti" .Tau perkrovinėjo ant viršaus , ar formatavo visą hardą .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai pamenu tai pas mane irgi atskira atmintis vaizdui. Gforce 15.4 wide. Laptopas Ordi Enduro. Itariu, kad cia kazkas su draivereis netvarkoj. Jau karta perkrovinejo windowsus, tipo "kreivai" instaliuoti buvo, nors neturiu zalio supratimo ka tai reiskia :icon-confused:
Geriausias Microsofto kūrinys buvo Win98 , bet dabar jau seniena ir su tokiais nė pro kur . Rekomenduojama XP bent kartą į metus perinstaliuot , nes prisikaupia visokių šiukšlių , virusėlių ir jie pasidaro nestabilūs , įpač piratiniai , kurie būna hakerių "patobulinti" .Tau perkrovinėjo ant viršaus , ar formatavo visą hardą .

tavo vietoj patylelciau ;) seip stabiliausi yra 2000, xp. o 98 tai tik kad geriau negu 95. 98 windowsai atsosijuojasi su melyom lendom neaisku del ko luztanciom programom ir daznu perinstaliavimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...