Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

ale ko ne lygis i ta restika vaziuot? :D butum man atrodo su viena is geriausiu transporto priemoniu :D

pacio masina kazkada mirus buvo tj su mersu 1117 po miesta vazinejau. Gerai kad neilga, tj net prie prekybcentrio tilpdavo salia lengvuju pastatyt :D

ir man lb smagu butu paziuret kaip su tuo magnumu ziema be puspriekabes vaziuotai :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale ko ne lygis i ta restika vaziuot? :D butum man atrodo su viena is geriausiu transporto priemoniu :D

pacio masina kazkada mirus buvo tj su mersu 1117 po miesta vazinejau. Gerai kad neilga, tj net prie prekybcentrio tilpdavo salia lengvuju pastatyt :D

ir man lb smagu butu paziuret kaip su tuo magnumu ziema be puspriekabes vaziuotai :D :D

Visai maloniai vairuojasi be puspriekabes Magnumas :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale ko ne lygis i ta restika vaziuot? :D butum man atrodo su viena is geriausiu transporto priemoniu :D

pacio masina kazkada mirus buvo tj su mersu 1117 po miesta vazinejau. Gerai kad neilga, tj net prie prekybcentrio tilpdavo salia lengvuju pastatyt :D

ir man lb smagu butu paziuret kaip su tuo magnumu ziema be puspriekabes vaziuotai :D :D

Visai maloniai vairuojasi be puspriekabes Magnumas :icon-wink:

tj su puspriekabe jau blogai vairuojas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...