Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

Pries tai "sunaudojau" dvi A6 96'u metu. Antra buvo Quatrine,todel i kitokia dabar nebesinori lipti. Dabar beveik metai trinu Skoda Octavia Scout,ir jokiu priekaistu skodikei neturiu Neseniai tik is mandrumo priskandines suleksciuotam durpyne buvau,tai teko kviestis draugo Fenda i pagalba. :D

O kuro sanaudas labai itakoja vairavimo stilius. Pas mane skoda 2,0 dyzelis,retai kada maziau 8.0ltr/100km suvalgo. Kai zmona atsiseda....pas ja ir 6,0ltr/100 kartais nesuvalgo. :S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš negaunu dyzelio pigiau , bet benzo ir dujų nemėgstu taip automatų, tai kas belieka.

 

Ojei, tai mano auto visiškai negera ;) Benzinas - dujos, automatas, universalas ir dar juoda :) Skonio reikalas, bet ieškojau būtent automato ir benzino. Sekantis auto išskirtinai bus tik automatas (ir jei pasiseks, 3,0 L benzinas ;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekanti manau bus benz-dujos. Nes žiūriu eksplotacija pigesne nei dyz. Tiek degalai kad ir su žalia palyginus dujom gausis galutinis variantas pigiau. Remontas pigesnis prisyla greičiau ziema maziau vargu. O kad automatas tai sitas jau butinybe.

vien kad automatas pigesniu remontu negalima pavadinti, plius dar papildoma prieziura dezei reikalinga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel automata remontuoti? Kai kurios mech dazniau genda ypac dvigubi smagraciai sankabos dyla. Nei viena mech neissiuks nuo sankabos keitimo anksčiau ar veliau. O kur automato patogumas atperka tepalu keitima kas kelios desimtys km. Kaip pvz yra auto deziu kaip bmw kurioms tepalai aplamai nekeiciamai, bent to nenumates gamintojas. Pakeitus blogiau nebus. Aisku yra parazitines dezes kaip vag grupes bet ir tos pakankamai normaliai laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekanti manau bus benz-dujos. Nes žiūriu eksplotacija pigesne nei dyz. Tiek degalai kad ir su žalia palyginus dujom gausis galutinis variantas pigiau. Remontas pigesnis prisyla greičiau ziema maziau vargu. O kad automatas tai sitas jau butinybe.

Kalbant apie senus benzus, sutinku ir netgi pritart galėčiau. O dabartiniai benzai, išlaikymas lygus arba dažnu atveju viršija dyzelio išlaikymą. Dėl prišilimo, jau po 2005 gamybos prišyla žymiai greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek teko girdeti ir ne is vieno, tai bmw automatai pradeda durniuoti ir pavaras junginegti, ir daugelis keicia tuos tepalus ir susimoka nemazai ir jei dar remontuoti susiduria tai tikrai nera pigu. Pas mane su mechanine  jau  beveik 0.5mln km, del sankabu negirdejau kad kad reiketu keisti, o smagracio tai taip truputi  gal jau girsis uzgesinant, bet jau laikas masina keisti o ne gilintis i tai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...