Jump to content
darius73

Lėkštiniai skutikai.

Recommended Posts

Prieš 5 valandų, Gnytasis pranešimas:

Kairio krasto lenta uzdeta prie pirmos eiles, bet kad antra eile griovi daro tai pofik :D kaskas sumaisyta cia

IMG_20180314_122833.jpg

Niekas nesumaisyta taip ir turi buti. Dar ir lekste reto karpymo kad maziau mestu nuo skutiko o ta lenta atmusimo o ne kad griovio nedarytu.

Prieš 2 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Niekas nesumaisyta taip ir turi buti. Dar ir lekste reto karpymo kad maziau mestu nuo skutiko o ta lenta atmusimo o ne kad griovio nedarytu.

vistiek antros eiles diskas griovi ir padaro galiu pakelt i dangu ta bleka ir vistiek toks pat griovys buna praktiskai nereiksminga kisimo vieta tai dazniausiai ji buna pakelta i virsu giliau dirbant. desinej pusej viskas gerai ten karpyta lekste paskutine zemele sujudina ir aptvarko.

On 2018-03-14 at 20:47, MBLORINSER pranešimas:

Aš išvis tą atmušėją nuėmiau, tai grovelį mažesnį daro

Prieš 2 valandų, urbonas10 pranešimas:

Aš išvis tą atmušėją nuėmiau, tai grovelį mažesnį daro

Man tai atrodo jog ta krastine lėkštė galėtų buti dar mazesne nes kuo giliau dirbi, tuo gilesnis griovys. 

prieš 13 minutes , Amber pranešimas:

Man tai atrodo jog ta krastine lėkštė galėtų buti dar mazesne nes kuo giliau dirbi, tuo gilesnis griovys. 

daugumoj skutikų kraštinės lėkštės gylis reguliuojasi

Nemoka susireguliuoti ir ieško problemų.

Taip kraštinės lėkštės gylis reguliuojasi atskirai kaip ir atmušimo skardos arba atmušimo  lėkštės tos kur lygi būna.

Ir tai ne kultivatorius mažesnė ar didesnė žymė vistiek liks, nebent sunkioje dirvoje egrumstuitoje nesimatys

Prieš 5 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nemoka susireguliuoti ir ieško problemų.

Taip kraštinės lėkštės gylis reguliuojasi atskirai kaip ir atmušimo skardos arba atmušimo  lėkštės tos kur lygi būna.

Ir tai ne kultivatorius mažesnė ar didesnė žymė vistiek liks, nebent sunkioje dirvoje egrumstuitoje nesimatys

Apkaba,koje,diskas, kurioj vieto reguliuoti?  Nupjauti rėma ir pakelus priviryti? :-)

IMG_20180313_095609.jpg

prieš 46 minutes , Amber pranešimas:

Apkaba,koje,diskas, kurioj vieto reguliuoti?  Nupjauti rėma ir pakelus priviryti? :-)

IMG_20180313_095609.jpg

Pas tave normaliau nors stovi negu pas mane vapsie nieko nereiskia ta skarda ar su ar be jos antros eiles lekste ispjauna griovi galiausiai. O pas tave lyg ir gerai cia stovi jeigu tai pati krastine ir toliausia lekste

prieš 50 minutes , Amber pranešimas:

IMG_20180313_095609.jpg

tai nieko ir nepadarysi,atmušėjas griovio neužlygys

prieš 3 minutes , Gnytasis pranešimas:

Pas tave normaliau nors stovi negu pas mane vapsie nieko nereiskia ta skarda ar su ar be jos antros eiles lekste ispjauna griovi galiausiai. O pas tave lyg ir gerai cia stovi jeigu tai pati krastine ir toliausia lekste

Čia ta puse kuri nepjauna griovio :-)

Prieš 7 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nesiputok. Pigiausio pirkt nereikėjo. Pas mane nors ir lenkas bet kraštinės reguliuojasi. Taip kaip ir atmusejas. Beto tas pas tave taip pat reguliuojasi.

Atmusejas reguliuojesi bet grioviui ytakos nedaro desinem sone. Man  mokėti nesinorejo daug uz tai kad stovetu kieme kaina o ne daiktas kuris  kas met tik apie 50ha skuta ;-)

Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Matai kas yra stalteho puodai yra daug gauti jau panašiai kaip lėkščių. O skutiku būna mažai gaubti. Dedi krastine lėkštę kitokią arba gyveni su griovuku.

kraštinę pakeitęs,antra nuo krašto tada griovį darys,o pirma neužlygins išbandytas reikalas,vat kaži uždet žvaigždę kaip pas jokerį :think:

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti