Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Daruxs pranešimas:

turiu staltecha 3 metru su packer sunkiu -dantytu volu, belarus 952 be monobloko.sunkiai pakele ir jam jis persunkus,kelia prieki.Kabinu prie 1025 tai pats tas ,pakelia ir patraukia,bet jei didesniu greiciu virs 10-12 vaziuoji pradeda sokinet,vinduot..sumeta zeme tokiom bangom..

Ar tikrai ne per daug 1025.4 triju metru lekstinio su packer volu? As galvojau apie 2,7. O tai jau su germinatorium perlenkiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , chefas pranešimas:

Ar tikrai ne per daug 1025.4 triju metru lekstinio su packer volu? As galvojau apie 2,7. O tai jau su germinatorium perlenkiau...

Dėl volo tai dar gerai pasvarstyk nes jau čia žmonės rašo apie ta vola nekokius atsiliepimus, Skutika tai geriau siauresni imk,  su siauresniu bet kada galėsi greičiau važiut ir padarysi ta pati ka su platesniu, beto turėsi rezerva padidint gyli ar sunkiose žemėse o jei bus per platus tai ir nepakels ir netrauks iki reikiamo greičio ir bus nedarbas o katastrofa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , MBLORINSER pranešimas:

as ir + dedu vamzdiniui turiu ir vamzdiny ir packery. vamzdinis geriau

 

prieš 10 minutes , viktorass pranešimas:

O kuom blogas vamzdinis, mono supratimo vienas iš geresniu volu, pigus, lengvas, nedaro jokiu bangu, ko daugiau reikia.

Cia kazkas rase jog po jo arti ziauriai blogai- krato ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent pas mane ant unia txl skutiko vamzdinis tai niekas ten nekrato ir ant kitu nemanau, kad kratytu.  paskui reiks pažiūrėt staltech puslapi kokius jie ten volus gamina, bet aš asmeniškai tailabai patenkintas dvigubu žiediniu, bet šiuo atveju dvigubas žiedinis jei toki gamina kainuos daug brangiau ir svarbiausia jis isinša toliau i traktoriaus gala, dar galima žiūrėt su viengubu žiediniu jei ju svoriai būtu panašūs tai žiedinis butu dar geriau nei vamzdinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Vilius pranešimas:

Kolega pirko staltecha 3,5m vamzdiniu  šiai dienai tampo du 952belarusu ir laukia geresniu kaiku kad bus didesnis žirgelis. Šiaip ant 100ag neoabijočiau 3m imt. 

Aš kai pirkau zetoriu tai ir skutika unia txl paėmiau su vamzdiniu volu,  tai ji kilnojo nesunkiai ir kaip man atrodė vilko gerai, bet dabar ta skutika retsykiais užsikabinu ant valtros t-160 tai galiu pasakyt ten tai darbas.  todėl iš savo patirties  belarusui rekomenduočiau 2,7 jei su 56 diskais, nebent su mažesniais 51 diskais tai gal, gal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Eduardas pranešimas:

Aš tik už žiedinius volus. Tik tiek, kad pritariu taisyklei - 1m skutikui 50ag normaliam darbui normaliu gyliu. Su 180 ag nuo 4m nuėmiau po porą lekščių nuo  kraštų ir tai lygioj vietoj max 12kmh, vos prieš kalniukus - tik 10. Čia prikabinamam, pakabinamą gal lengviau temptų.

Belorusui 110 arkliu ,tik 2 metru skutikas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Eduardas pranešimas:

Aš tik už žiedinius volus. Tik tiek, kad pritariu taisyklei - 1m skutikui 50ag normaliam darbui normaliu gyliu. Su 180 ag nuo 4m nuėmiau po porą lekščių nuo  kraštų ir tai lygioj vietoj max 12kmh, vos prieš kalniukus - tik 10. Čia prikabinamam, pakabinamą gal lengviau temptų.

Turbut yra skirtumas tarp pakabinamu ir prikabinmamu pas mane pakabinamas 4m su gumuotu volu tai 170ag pilnai uztenka per greit paleidus pradeda banguot dar turi itakos disku skersmuo pas mane 51c

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...