Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Mano manymu kiekvieni skutikai (su apsaugom ir be apsaugų) turi savus privalumus ir savus trūkumus:

-jei apsauga yra, tai esant kietesnei žemei diskai (teoriškai) nelenda į žemę tiek kiek norėtųsi nes dirba apsauga, tačiau diskai apsaugomi nuo akmenų;

-jei apsaugos nėra, diskai maksimaliai lenda į žemę, tačiau bėda sutikus kokį didesnį akmenį.

O aplamai dėl kokybės, tai kodėl visi taip drovisi paprašyti telefonų žmonių, kurie naudojasi šita technika - visgi ne už 100Lt perkama! Blogiausiu atveju galima nuvažiuoti ir pačiam pamatyti kaip dirba tie skutikai ar kita dominanti technika - juk Lietuva ne tokia jau didelė!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie argumentai uz ir pries pakabinama lekstini ir prikabinama 4-5 metru ( traktorius JD 6920 su sudvejintais ratais). Keleta skirtumu numanau, bet noreciau jusu patarimu. Mastau apie toki 660 mm diskais tik rapsienos idirbimui z. kvieciams.

http://www.uniagroup.lt/lt/produktai/se ... ares_twix/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip, dirbant, tai žmonės nuleidžia pakabinamą į plaukiojančią padėtį :icon-rolleyes:

Na jeigu senam belaruse tai jo nuleidai ir viskas, bet kur pakabos valdimas elektroninis tai ten galima ivairiai susireguliuot ta plaukiojancia padeti, gal ten ir nevisu nustatytu gyliu dyrbs tas agregatas bet vistiek yra šansu važiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apkrovos apkrovomis, bet tokios galios traktoriui pakabinamas bus 3m normaliai, 4m :eusa-think: jau sunkokas ( po poros metų tokio nešiojimo įsitikins :eusa-doh: ). O vat prikabinamą galima rizikuoti ir platesnį, Važiuosi lėčiau, bet jeigu ateitį pasikeistų traktoriukas :eusa-dance: . Vorai, nemąstei savo 7m varianto perdaryti pakabinamo :D

P.S jau per buizą tai geriau nevažinėti su tokiais aparatais :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu pliusai pakabinamo:

greiciau apsisukti galulaukese

pigesnis

paprastesne konstrukcija

minusai:

turetu vibracija didesne buti

svoris

man svarbiausia kad rapsiena gerai dirbtu ir padarytu gera seklos guoli, gal uztektu 610 mm disku? o traktorius ateiti gali padideti

Aš turiu ARES TXL ten diskai 560, dirba pakankamai neblogai, dabar jeigu tureciau galingesni traktoriu žiurečiau arba pakabinama ARES TXXL, arba prikabinama MARS TXXL

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau eiti lenktyniu apsisukant galulaukej, as su 7 metrais o grudas su pakabinamais 4 metrais, kazkodel tikiu kad as tave apdeciau, beja apsisukam be stabdzio pagalbos

Ačiū dievui, nebėra pakabinamo :eusa-whistle: Taip, kad galime drasiai bandyti :lol: . Bet jau jeigu žmonės įsitikinę, kad žemė čemodano formos, tegul ir toliau taip mąsto :eusa-shifty:. Saugiai dirbti su 150 ag traktoriumi, pakabinamu skutiku - 3m ir taškas :eusa-naughty: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JD 7530 5m prikabinamas skutikas gali būti per platus. Pats tokį traktorių ir 5m pločio 560mm skersmens diskų skutiką turiu. Bet vėl toks niuansas, kokiu gyliu skusi. Kuo giliau kiši, tuo daugiau tam JD problemų traukti yra.

Koki greiti pasieki su tuo skutiku ant viso gylio, ir kokia nuomone apie skutika su 660 diskais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

giliausiai šiemet skutau apie 15cm gyliu, tai vos vos 9 km/h greičiu patraukiau, ir tai lygesnėje vietoje. Skutant sekliai apie 5-7 cm pasiekiu greitį 12-13 km/h. Koks didesnis kalniukas, sumažėja iki 10 km/h. (su papildoma pagalba, normaliai greitis 15 km/h, prieš kalniuką 12-13 km/h :) ). Mano diskai 56 cm. Jei renkantis 66 cm diskus, tai tokiam traktoriui kaip JD 7530 tik 4 m prikabinamas skutikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

giliausiai šiemet skutau apie 15cm gyliu, tai vos vos 9 km/h greičiu patraukiau, ir tai lygesnėje vietoje. Skutant sekliai apie 5-7 cm pasiekiu greitį 12-13 km/h. Koks didesnis kalniukas, sumažėja iki 10 km/h. (su papildoma pagalba, normaliai greitis 15 km/h, prieš kalniuką 12-13 km/h :) ). Mano diskai 56 cm. Jei renkantis 66 cm diskus, tai tokiam traktoriui kaip JD 7530 tik 4 m prikabinamas skutikas.

Tai skuti 5-7 cm, o ka po to darai, ar skuti antra syki giliau??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...