Jump to content

Seklos beicavimas


Overumas

Recommended Posts

reguliuot reikia kai lieka maziau nei 10 litru. Siaip tai srauto dalytuva itaisit reiketu ir nereiktu reguliuot. Gal savai reikes toki "tuninga" padaryt... Esu sugalvojes kaip, tik daryt ner kada.

O apdovanojima kokios lietuvos parodos gaut tikrai nesunku. Nes nelabai kas ka ir gamina lietuvoj, todel skiria bet kam kuris ka nors padaro :)

koki dar per srauto dalytuvas prasyciau viska smulkiai ir aiskia papasakoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries koki penketa metu buvom pritruke seklos kokiu 200kg. Tevukas sumaqste jog galima metu senumo portal kvieciu paimt. Buvom pasilike vistom lesyt, bet apsiskaiciavom ir visu nesuserem. Tai po metu daigumas gal 20% sieke ...

vejos zole gerai dygsta ir 5 metai pasibaigus galiojimo laikui, bet cia truputi kita tema :)

tas daiktas kuri srauto dalytuvu pavadinau turetu atrodyt taip: is siurblio zarna beicas ateina i didesni uzdara inda, o is jo plona zarnele nueina i dozavimo vonele, o stora atgal i backa. Sis daiktas turetu but primontuotas auksciau nei dozavimo vonele, kad baigiantis beicui plonaja zarnele dozavimo vonele uzsipildytu. Plona zarnele (arba toki pat stora, tik su su imontuota diafragma) reiklainga tam, jog sumazinti patenkanti srauta. Nes jei pateks nors puse to srauto, beicas is dozatoriaus per krastus begs.

man kiek sunku papasakot kaip ir kas ten turetu but, bet tikiuos jog supratot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikant sekla kokius du tris metus, po to sejant, nenukencia seja ir derlius?

set gali ir be seklos, dar greiciau eis, taigi atsakymas i klausyma butu toks

seja nenukencia, o derlius gali reaguoti ivairiai, na supranti kur suku... :)

Klausdamas galvoje turejau vasarini rapsa, nes sejom pirktine sekla, siemet pirmas derlius. Kita met sesim savo uzauginta. Jei uzaugs, nukulsim. Tai vat man idomu pasidare, ar sejant eile metu rapsa, jo veisle nepagenda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikant sekla kokius du tris metus, po to sejant, nenukencia seja ir derlius?

set gali ir be seklos, dar greiciau eis, taigi atsakymas i klausyma butu toks

seja nenukencia, o derlius gali reaguoti ivairiai, na supranti kur suku... :)

Klausdamas galvoje turejau vasarini rapsa, nes sejom pirktine sekla, siemet pirmas derlius. Kita met sesim savo uzauginta. Jei uzaugs, nukulsim. Tai vat man idomu pasidare, ar sejant eile metu rapsa, jo veisle nepagenda :)

Jei pirkot veisle, o ne hibrida (F1) tai ta veisle nepages per eile ,metu, aisku rodikliai turetu nezymiai suprasteti. Bet jei pirkot F1 tai po metu kitu, baisu prognozuoti kas nutiks jiems, nes priaugins motiniu augalu is kuriu isvestas tas hibridas, o is ko isvesta, ir kas ten sukryzminta tai biesas zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikant sekla kokius du tris metus, po to sejant, nenukencia seja ir derlius?

set gali ir be seklos, dar greiciau eis, taigi atsakymas i klausyma butu toks

seja nenukencia, o derlius gali reaguoti ivairiai, na supranti kur suku... :)

Klausdamas galvoje turejau vasarini rapsa, nes sejom pirktine sekla, siemet pirmas derlius. Kita met sesim savo uzauginta. Jei uzaugs, nukulsim. Tai vat man idomu pasidare, ar sejant eile metu rapsa, jo veisle nepagenda :)

Jei pirkot veisle, o ne hibrida (F1) tai ta veisle nepages per eile ,metu, aisku rodikliai turetu nezymiai suprasteti. Bet jei pirkot F1 tai po metu kitu, baisu prognozuoti kas nutiks jiems, nes priaugins motiniu augalu is kuriu isvestas tas hibridas, o is ko isvesta, ir kas ten sukryzminta tai biesas zino.

hibridas bent jau vienerius metus galima drasiai seti. isbandyta praktikoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
zadam pirkt beicavimo irengini, anksciau samdydavom firma, bet atsibodo tas skubejimas ir laukimas, o jei dar pritruksta seklos tai bedos vien....

taigi, kokia rinktis? radviliskio nedadirbta iseitu, agata nezinoma, gal patarsit kas nors? :icon-confused:

Pinigų neturit kur dėti?

Mano pasiūlymas.Savivartė priekaba,sraigė su hidromotoru ir bakelis pakabintas ant borto.Jei noro yra,galima slėgį pastovų bakelyje palaikyti įvairiais būdais.Paprasta,efektyvu,našumas didelis.

Be priekabos kainuotų apie 6000 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liaudiškai štūceris,lietuviškai atvamzdis :D

Kuo didesnės apsukos ir mažesnis našumas,tuo geriau.

Jei labai norit tiksliau,juk nesunku,kad ir nugarinį purkštuvą pakabint,o į jį iš kompresoriaus per reduktorių pastovų oro slėgį paduoti.

99% esu įsitikinęs,kad beicuodami su brangia beicavimo įranga geresnio rezultato negausit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...