Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Kokių veislių žieminius kviečius sėsite? Gal esate išbandę STRIKER veislę?

Esu girdejas is kolegu jog tai labai derlinga bet B kategorijos veisle. Zadu kazkokia dali ploto irgi paset. Platina agrokoncernas.

Ką reiškia B kategorija? Ką dar apie ją girdėjai? Kaip žiemoja?

Mazdaug pasariakas arba traukia i 2-3 klase bet labai derlinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ada veisle 8,5 t/ha extra klase.Lietuvos vidury.

Parasyk auginimo technologija.

500kg NPK 5-15-30,plugas,germinatorius,spu 6.Pavasari 600kg KAN'o per 3 kartus,dukart fungicidais.Jokiu tresimu per lapus.Priesselis rapsai.

Mano manymu galima isspausti max. antra klase naudojant chemines augalu apsaugos priemones ir trasas,parenkant veisle.Ekstra ir pirma klase jau laimes dalykas,be geru oru tokiu kvieciu niekaip neuzauginsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidurio Lietuvoj žemės balas aukštas ir dar supilta virš tonos trąšų, tai čia viskas normaliai atrodo, tiksliau tai kitaip ir būti negali. Aš manau sumažinus tręšimą 300 kg (150 komplex ir 150 azotinių) ir nupurškus mikro ar karbamidu per lapus derlius būtų toks pat o išlaidos mažesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios problemos? Pas mus dar daugiau. Bendras lauko Ada 8.8t, 13.8 baltymu

Teknalogija paprasta, laiku ir tinkamai paset, storai ir tolygiai patresti, bet kad per krastus nebegtu. Viska daryt laiku. Bet isgulimo tikimybe didele. Nebent atselis dar koks antras butu, o tai savuju jau nebesuskaiciuoju kelintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko izeisti, bet kai siemet vegetacija ilgiausia per visa desimtmeti, o gal ir dvidesimtmeti tai bepigu pasigirti dideliais derliais, o jei ziema uzsilaikytu iki balandzio vidurio, kaip cia kuriais metais buvo (2005 berots), tai visi derliai kogero 30-40% kristu. As pavasari to ir tikejausi (rekordiniu derliu), nes vegetacija prasidejo neiprastai anksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko izeisti, bet kai siemet vegetacija ilgiausia per visa desimtmeti, o gal ir dvidesimtmeti tai bepigu pasigirti dideliais derliais, o jei ziema uzsilaikytu iki balandzio vidurio, kaip cia kuriais metais buvo (2005 berots), tai visi derliai kogero 30-40% kristu. As pavasari to ir tikejausi (rekordiniu derliu), nes vegetacija prasidejo neiprastai anksti.

Taip, derlių labiausia įtakojo "angliška žiema", beliko tuo pasinaudoti. Gaila, truputį trūko drėgmės... Aš ir pabrėžiau, kažkurioj kitoj temoj, kad 30% derliaus reik pasilikt kitiems metams. O ir tuos 70% neskubėt lengvai parduot. Nemanau, kad gamta stabiliai pradės mėtyt tokias dovanas.

Geri metai veislių "tyrėjams - pardavėjams", ar dažnas prisiminsime žiemkentiškumą? Esu girdėjęs, kad ir "Ada" išnyko pilnai(nu, nepamenu metų), taigi - apie kokius stabilius rekordus galim kalbėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...