Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Na tiesog patirtis rodo, pernai pradėjom nuo 15 rugsėjo, užklupo lietūs minkėm žemę ir baigėm apie 22, kiti dar vėliau. Antras argumentas gamta rodo fenologija, viskas anksciau šiemet.

Žinoma niekas nedraudžia pradėt ir 15 :) , tai priklauso kiek tos sėjos. Jei reiks pasėt 600 ha kai per para pasėji 60 max 80 ha tai skaiciuok..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Tai jai pas mane 1000g mase 48g, daigumas 98%. Norint 4mln seti reik 220kg/ha set. Ne per daug bus sejos norma

Kažkas tokio. Man etana 53g  tai sėsiu 3,5mln gausis kažkas apie 220kg. Balitus 40g tai 4 mln bus 180kg . Jei skagena sėsi tsi nuo 3,5mln pradėk. O dėl kitų veislių savybiu kaip geriau  nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Vilius pranešimas:

Kažkas tokio. Man etana 53g  tai sėsiu 3,5mln gausis kažkas apie 220kg. Balitus 40g tai 4 mln bus 180kg . Jei skagena sėsi tsi nuo 3,5mln pradėk. O dėl kitų veislių savybiu kaip geriau  nežinau

Aisku, bijau kad nebutu per tanku. 

Sesiu zeppelin edwin ir cretor. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, paulius radvila pranešimas:

Kada seja vokietija, lenkija anglija? Kokio ilgio ten buna ruduo?

Vokiečiai rekomenduoja sėją pradėti rugsėjo gale ir baigti spalio vidury. Bet pas juos pavasaris dviem savaitėm anksčiau ateina, ruduo vėliau, žiemos prie jūros švelnios. Ir šiaip, Vokietija didelė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, PingOx pranešimas:

Vokiečiai rekomenduoja sėją pradėti rugsėjo gale ir baigti spalio vidury. Bet pas juos pavasaris dviem savaitėm anksčiau ateina, ruduo vėliau, žiemos prie jūros švelnios. Ir šiaip, Vokietija didelė...

koks tikslas remtis vokietijos rekomendacijom, kai mes ukininkaujam Lietuvoj, ta prasme pas mus gali pralyt visa rugseji spali ir lapkriti, kaip pernai, tai cia seji tada kada gali ir i laukus ivaziuoji optimaliu laiku pagal norima paset hektaru kieki, o ne pagal mistines rekomendacjiju dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, u.k aurimas pranešimas:

koks tikslas remtis vokietijos rekomendacijom, kai mes ukininkaujam Lietuvoj, ta prasme pas mus gali pralyt visa rugseji spali ir lapkriti, kaip pernai, tai cia seji tada kada gali ir i laukus ivaziuoji optimaliu laiku pagal norima paset hektaru kieki, o ne pagal mistines rekomendacjiju dienas.

Aš tiesiog atsakiau į paulius radvila klausimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, gbandinis pranešimas:

Nelabai tureta reikalu su Linas agro. Norejau seklos uzsisakyt, atsiunte isankstine sumoket. Atseit pamatys, kad atlikau, atves sekla. Bet rugpjucio 17 sumokejau, dar neveza.

Mes irgi užsisake pries pora savaiciu seklos tik be jokiu isankstiniu, tai irgi dar neveza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...