Jump to content
mechanikas

žieminių kviečių veislės

Recommended Posts

prieš 19 minutes , EvaldasC pranešimas:

Gerai extra ejo po 7-8t bunkerinio su 170azoto priesselis zirniai, tiek kad pas mane gavos velyvesni uz skagena jie, ir tai kulem pradzioj 18 dregmes poto nukrito iki 16, seklos turesim jai kam reiks c3 

Pas mane ir gavosi vėlyvesni už skageną.

Prieš 5 valandų, udugas pranešimas:

Atkalbėjot kolegos nuo Famulus kviečių, o ką manot apie Janne? Sako, jog gerai žiemoja, gerai dera, vidutinio ankstyvumo, tai mąstau išbandyti...

Nezinau bet mano praktikoi famulas suoer yra. Vien pjaut daug smagiau nei kitas veislias. O derliu ir is jo galima isgaut bei klase

Prieš 4 valandų, kestoxs pranešimas:

Tai taip ir nesupratau kazkas minėjo kad jenne ankstyvumas kaip ir skageno, kiti kad vidutinio, man atrodė kad ji ankstyvesne negu skagen, o kaip iš tiesu?

O iš tiesų yra taip, kad išplaukė pirmiau už Skageną, o subrendo 2d vėliau, grūdas Janės smulkesnis už Skageną, derlius Janės vos vos geresnis gavosi, pliusą didelį dėjau dėl žiemojimo. Skagenas buvo aprudes, Janė pilnai žalia.

Prieš 19 valandų, Witalikas pranešimas:

Nezinau bet mano praktikoi famulas suoer yra. Vien pjaut daug smagiau nei kitas veislias. O derliu ir is jo galima isgaut bei klase

bet sako, jog su žiemojimu prastai Famulus, ar senai juos sėji?

On ‎2017‎-‎08‎-‎21 at 13:26, Vilius pranešimas:

Tikrai taip čia gamta padarė  kad ilgiau brendo o ne strobukirinai nes lauko dalis gavo kito lauko negavo ir vis tiek vienodai žali. Nors ir varpu stačiu daug buvo bet drėgnomatis18-19 rodė ir braukėm pilnu tempu 

Ir gamta ir strobikai. O tiksliau tai abiejų derinys. Kartą kvietrugius po strobilurinų kūliau gal spaly.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti