Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

On 2017-08-16 at 08:14, Minduksx pranešimas:

Jo zeppelinas tikrai gerai pasirode, famulus pakeisim juo nes ligota

O zeepelino žiemkentiškumas prastas, gali kitais metais kitaip pasirodyti, aš kaip tik svarstau užsisakyti famulus, bet dar iki galo neapsisprendžiau, norisi jog gerai žiemotų, būtu nelepūs ligoms, išgulimui, bei derlingi... 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, udugas pranešimas:

O zeepelino žiemkentiškumas prastas, gali kitais metais kitaip pasirodyti, aš kaip tik svarstau užsisakyti famulus, bet dar iki galo neapsisprendžiau, norisi jog gerai žiemotų, būtu nelepūs ligoms, išgulimui, bei derlingi... 

 

Ir dar kad po dvieju savaičių lietaus nesudygtų ir būtų E klasė. Kad viskas būtų gerai taip nebūna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, udugas pranešimas:

O zeepelino žiemkentiškumas prastas, gali kitais metais kitaip pasirodyti, aš kaip tik svarstau užsisakyti famulus, bet dar iki galo neapsisprendžiau, norisi jog gerai žiemotų, būtu nelepūs ligoms, išgulimui, bei derlingi... 

 

Sėjau prieš kelis metus Famulus. Derlius bent 1,5 t nusileidžia Skagenui. Nematau prasmės tokius auginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, chefas pranešimas:

Tai , kad su tuo Skagenu problemos su subrendimu. Kūliau juos vakar ir tik antra diena dar , vis nedanokę , dar drėgnumas 17.

Ne danokę tai kai drėgnumas 23, jau kuliami kai būna 20, o 17 tai norma, nes tokiais metais kaip šie 14 nelabai ir sulauksi. Nors vakar kūliau Skagen jau 15 drėgmės, bet daugiau tokių sausų matyt nebeturėsim. Metai šiemet išskirtiniai kai vegetacija bent 10 dienų vėluoja nuo normos, o dar ir lietingi, todėl taip ir gaunas. Reiktų ateičiai atidžiau žiūrėti su Strobilurinais. Jei matos kad vegetacija vėluoja, geriau jų atsisakyti ir panaudoti kažką kito. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...