Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, drapox pranešimas:

Jei aš nufotografuočiau savo pamiškę ir slėnį kaip čia tavo yra, tai vaizdas ko gero būtų toks pats, bet jei ant kalno, tai būtų nekažką visai. Nes pamiškėse nelabai apšalo, o ant kalno beveik nušalo. Tai fotkinant reiktų imti kažkokį vidutinį varijantą, o ne kur geriausi, kad susidaryti tikresnį vaizdą. 

O šiaip dėl veislių, manau, kad veislių išvedimas eina vis tiek gerąja linkme. Nu gal viena kita nepavyksta, bet visumoj tikrai manau galima surasti veislių labiau tinkamų savo sąlygom ir Skagenas manau jau nueinanti veislė. Nors aišku kiekvienas turi savo požiūrį. Yra dar sėjančių Ada, o gal net ir Širvinta. :icon-wink:

Nesvarbu kur fotkinčiau, nes šiemet bent jau pas mane niekur neapšalo turiu ir kitų ft galiu įkelt jai taip nepasitikit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, drapox pranešimas:

Jei aš nufotografuočiau savo pamiškę ir slėnį kaip čia tavo yra, tai vaizdas ko gero būtų toks pats, bet jei ant kalno, tai būtų nekažką visai. Nes pamiškėse nelabai apšalo, o ant kalno beveik nušalo. Tai fotkinant reiktų imti kažkokį vidutinį varijantą, o ne kur geriausi, kad susidaryti tikresnį vaizdą. 

O šiaip dėl veislių, manau, kad veislių išvedimas eina vis tiek gerąja linkme. Nu gal viena kita nepavyksta, bet visumoj tikrai manau galima surasti veislių labiau tinkamų savo sąlygom ir Skagenas manau jau nueinanti veislė. Nors aišku kiekvienas turi savo požiūrį. Yra dar sėjančių Ada, o gal net ir Širvinta. :icon-wink:

Širvintos turiu pasejas 20 ha atrodo neblogiau nei skagenas,kaip byres pamatysiu,o atsirado pas mane atsitiktinai elitas,nebuvo kaip nepaimt už paprastų kviečiu kaina,tad nutariau pamėginti ant prastesnių laukų ir vėlyvesnės sėjos,ziuresiu kas gausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, heva pranešimas:

Širvintos turiu pasejas 20 ha atrodo neblogiau nei skagenas,kaip byres pamatysiu,o atsirado pas mane atsitiktinai elitas,nebuvo kaip nepaimt už paprastų kviečiu kaina,tad nutariau pamėginti ant prastesnių laukų ir vėlyvesnės sėjos,ziuresiu kas gausis

Derlius ir grūdai neblogi , tik tas žiauriai ilgas šiaudas problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Renkantis veislę  reikėtu atsižvelgti į svarbiausius požymius , kurie mano manymu būtu; 

                                        1  žiemkentiškumas

                                        2 derlingumas

                                        3 baltymai

                                        4 ankstyvumas

                                        5 atsparumas išgulimui

                                        6 kritimo skaičius

                                        7 saiko svoris

Be abejo , pagal savo ūkio reikmes , daug kas rikiuotu kitaip, todėl ir veisles renkasi skirtingas .

                                         

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zieminiai kvietrugiai: abu metus sausros, pirmus metus optimus +ccc, siemet optimus vienas (del sausros nemaisyta su ccc). Pernai ugis apie kelius, siemet siekia varpos kita varpa. Persasi dvi isvados: ccc tikrai pastiprina rimta reguliatoriu, arba paveluotas reguliatoriaus naudojimas. O siaip tinkamas reguliatoriu naudojimas aukstauges veisles turi sutvarkyti iki negulanciu javu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Tomux pranešimas:

Zieminiai kvietrugiai: abu metus sausros, pirmus metus optimus +ccc, siemet optimus vienas (del sausros nemaisyta su ccc). Pernai ugis apie kelius, siemet siekia varpos kita varpa. Persasi dvi isvados: ccc tikrai pastiprina rimta reguliatoriu, arba paveluotas reguliatoriaus naudojimas. O siaip tinkamas reguliatoriu naudojimas aukstauges veisles turi sutvarkyti iki negulanciu javu.

Ccc tikrai pastiprina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, tadasg pranešimas:

Gavote tokius pasiūlymus iš vienos kontoros?.. Chebra su gyvenimu susipykę..

Gauname iš Vokietijos žieminių kviečių veislę SAILOR – C 1  k.s. Pakolkas tik 24 ton. 2017m.derlius.

Taruota po 1000 kg BB, nebeicuota,Kaina 630€/t+PVM su pristatymu į kiemą.

Nu ir kaina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, tadasg pranešimas:

Gavote tokius pasiūlymus iš vienos kontoros?.. Chebra su gyvenimu susipykę..

Gauname iš Vokietijos žieminių kviečių veislę SAILOR – C 1  k.s. Pakolkas tik 24 ton. 2017m.derlius.

Taruota po 1000 kg BB, nebeicuota,Kaina 630€/t+PVM su pristatymu į kiemą.

aina na su tokia kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, heva pranešimas:

Širvintos turiu pasejas 20 ha atrodo neblogiau nei skagenas,kaip byres pamatysiu,o atsirado pas mane atsitiktinai elitas,nebuvo kaip nepaimt už paprastų kviečiu kaina,tad nutariau pamėginti ant prastesnių laukų ir vėlyvesnės sėjos,ziuresiu kas gausis

Kaip ir rašė ssenelis, žiemkentiškumas pirmoj vietoj. Bent jau paskutinį dešimtmetį yra taip. O mūsų krašte šiemet tas pasitvirtino su kaupu. Manau ir Širvinta šiemet gali pasitarnauti.  Tik tuo abejoju ilgalaikėj perspektyvoj. Kas met taip nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...