Jump to content

grudu valomosios


Doncas

Recommended Posts

kazkoks briedas sita joniskio agrochemijos.

Manau geriausia petkus k531, tik kad jos nasumas max 3.5t/h

didelis privalumas jog turi trijerius - atskiria lipika, skaldytus grudus ir kitas lengvai neatskiriamas stambesnes seklas. Nirs pas mus isejima idealaus svarumoi kazkodel neduoda... Bet pagal kaina rekomenduoti manau galima.

Nauja apie 30000lt, devetos nuo 4000lt. Siaip ju darbo resursas labai ilgas, kartkartem reikie tik guminius amortizatorius keist.

bet petkus su trijariais uzima belekiek vietos, viena pernai buvau nuziurejes, taciau sudejes + ir - nusprendziau nepirkt. jau geriau kokios ovs paieskot. tiesa, pernai zemkes parodoj buvau uztikes kazkokia lenku berods gamybos. su ciklonu ir sietais, katrie svaime nusivalo nuo apacioje besidauzanciu plastmasiniu kamuoliuku. pakankamai kompaktiska nasi. hebros belekiek ja apziurinejo tad ne brosiuros nespejau paciupt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

trijeriai atskiria skaldukus. lipika turi sietai atskirt :icon-wink:

beveik neimanoma lipiko sietais atskirt, nes jo diametras toks kaip grudo storis, oro srautu taip pat - lyginamasis svoris panasus. Trijeris si dalyka atskira, nes jo paskirtis atskirti apvalu nuo pailgo. Dar vienas budas - medziaga dengti bugnai, kurie skiria pagal prilipima.

Esam keliam ukininkam vale nuo lipiku nes supirkejai neprieme del per didelio lipiko kiekio.

lipiko neimanoma atskirt nuo rapso. is grudu skiriasi su paprastu fuchteliu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ieskot reikia tokios koki paranki butu, 541ir 537 ,berods, atjungus trijerius gaunasi didelis fuhtelis ant savo koju, taigi galima su juo be ypatingu salygu dirbti, kitos jau bus tokios kurias reiks kelti ant pakilosar kolonu, na skonio reikalas, perkant reikia tikrint viska pradedant nuplyshusiom gumo, sepeciais, plaktukais, baigiant remu, reik ziuret kad nebutu susuktas sutrukes, trijeriu dantraciai megsta pasibaigtu nuo neprieziuros taigi perkant reikia ziuret ka perki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ieskot reikia tokios koki paranki butu, 541ir 537 ,berods, atjungus trijerius gaunasi didelis fuhtelis ant savo koju, taigi galima su juo be ypatingu salygu dirbti, kitos jau bus tokios kurias reiks kelti ant pakilosar kolonu, na skonio reikalas, perkant reikia tikrint viska pradedant nuplyshusiom gumo, sepeciais, plaktukais, baigiant remu, reik ziuret kad nebutu susuktas sutrukes, trijeriu dantraciai megsta pasibaigtu nuo neprieziuros taigi perkant reikia ziuret ka perki

faktas reik ziuret. pernai daugiau nei keleta apziurejau viena jau zadejau pirkt taciau susilaikiau. amzius daro savo ir tie petkai fiziskai pergyvene. pabijojau kad bus vargo daugiau nei naudos. pamatai daikta ir is kart gali pasakyt ar sandelininkas priziurejo ar ne. siaip sakau but idomu radus apart petku dar ka nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... gal ji OVS -20 ,kaip marazas rašo ant trijų ratų , pati važinėja po sandėlį,

ji kaip ir pirminio valymo , bet sietais , su oru gali dar pažaist ir... iš antro valymo, sau sėklą su ja pasiruošiu :icon-confused: , ji ,tuo pačiu gali būti ir grūdų pakrovėjas , tik spėk priekaboj skirstyt...

na variantas taip pat idomus keleta buvau apziurejes bet isklere. sandelininkai minejo kad pilant po truputi vienu kartu sekla sejai gali paruost. siaip man ji labiau patinka nei petkus ir del savo papildomu funkciju ir del gabaritu. beda ta kad ju normalaus stovio turbut ner pardavime. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valomoji kaip ir kombainas, geriausia kokybe, siuo atveju valymo, gausi tik maksimalai ja apkroves, o jei pilsi po truputi tai busi dar vienas is tu garsiai saukianciu, kad valomoji shudas, nes neatskiria shiaudu nuo grudu, o uzpilti ovs 25 reikia 25 tonu per valanda srauto, ovp20 - 20 tonu, turejau ovp, ji man ziauriai nepatiko, na bet cia skonio reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
valomoji kaip ir kombainas, geriausia kokybe, siuo atveju valymo, gausi tik maksimalai ja apkroves, o jei pilsi po truputi tai busi dar vienas is tu garsiai saukianciu, kad valomoji shudas, nes neatskiria shiaudu nuo grudu, o uzpilti ovs 25 reikia 25 tonu per valanda srauto, ovp20 - 20 tonu, turejau ovp, ji man ziauriai nepatiko, na bet cia skonio reikalas

o tai tada kiek grudu reikia kad normaliai valytu 527?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu 40 tonu per valanda, zirniu berods 60

gera valomoji, tik ja labai sunku gauti pirkti

Stovi tokia pas mane :) kviečių normaliai apie 20t/val eina max. 25 norint daugiau išspausti, reikia su sietais sužaisti, pirmiausia su viršutiniais, nes jei tik kiek mažesnės skylutės, nebespėja visi prabirėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jos technologinisnashumas yra daugiau nei 40 tonu per valanda, virshutiniai sietai kvieciams statotosi 6 mm 7 mm, taigi kai pagalvoji ka ten beisvalys tada sudedi mazesnius, bet faktishkai tokie jai ir turi detis, galeciau kaip raimis sako galva paguldyt, kad jai priklauso 40 tonu per valanda valyt reikia tik sietus sudet tokius kokie priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...