Jump to content

grudu valomosios


Doncas

Recommended Posts

Prieš 18 valandų, belaruskis pranešimas:

Sveiki, gal kas numano kur galima nusipirkt OVS-25 valomosios šepečių (20vnt). Anksćiau lytagra turėjo apie 3-4€ kainavo, bet iślavė sandelius ir sakė nebeturi ir neżino kada bebus. Girdėjau pasvalio agrodileris turėdavo,  bet tris kart brangiau...

Galuotas gali tureti, juk jie prekiauja ovsais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš valandą, MBLORINSER pranešimas:

Gal žinot kur rast sietu plotis min 66cm ilgis 130cm. Valomoji petkus k541 reikalingi tik Sietai rėmelių stalius pridarys.

Litagra ,Gudinas arba Pasvalio agodileris .

Kažkada mačiau reklama kad kažkas gamina Lietuvoje sietus ,bet neatsimena kas ( pagooglint reikėtų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Gal žinot kur rast sietu plotis min 66cm ilgis 130cm. Valomoji petkus k541 reikalingi tik Sietai rėmelių stalius pridarys.

tai jeigu rema darys tai gali padaryti trumpiems dedi du ir gerai neprisimenu ar dar truputi truksta ar tik apatiniam dadet reikia pas mane vieni sietai yra kaip ir ieskai o kiti yra trumpi,pas mane selektra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, dvidas pranešimas:

tai jeigu rema darys tai gali padaryti trumpiems dedi du ir gerai neprisimenu ar dar truputi truksta ar tik apatiniam dadet reikia pas mane vieni sietai yra kaip ir ieskai o kiti yra trumpi,pas mane selektra

virsutinis trumpas, apatiniai du vienodi ilgio. kazkada is lytagros pirkau sietus, tai ilgajam sietui reikia deti dvi plokstes su skylemis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
On 2020-09-08 at 20:51, EkoDarius pranešimas:

Labas, ar atsivalo straubliukas su valomaja ? Parsivežiau gėrio is kaimyninio sandėlio :)

Su lenkiška "raketa" ( tuo separatoriumi) iš miežių ištraukė puikiai. Sugalvojau metų senumo miežius suverst su naujais kartu, tai gavau pervalyti visus :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Petkus su šepečiais amžina problema.

Imti tokią kuriai sietai išsivalo patys. Kol valomosios neturi, tol atrodo, kad ji tik sėklai ruošti.

Vargstu ir aš su perkus K 523šepečiai nors keisti retai tenka nes valoma tik sėkla. Už tokius pinigus nelabai ka ir nupirksi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, voras pranešimas:

Valomoji ūkyje būtina, pirmas žingsnis į prekinį ūkį. Ir salyklinius išvalyt ir bazinių rodiklių patiekt ir ankštinius ir vabalus išsijoti. Tai būtina investicija ūkyje. Tik liniją reikia protingai susistatyti

Kai vienas dirbi nėra net kam patikėt tos linijos o jau nebekalbu apie irengimus susipirkt ir t.t veži tiesiai ir ramu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...