Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Sveiki reiktu patarimo del plugohttps://m.autoplius.lt/skelbimai/kverneland-3-plugai-6201359.html?_ga=2.237569664.1225600115.1522957403-1831504775.1504443872&_gac=1.157734472.1522338134.Cj0KCQjwnfLVBRCxARIsAPvl82FT3vf3tyAwKwQ0VNYW7Tuh4ry3B6H997oqPMu0oCunUY6pJRNBKlkaApW9EALw_wcB. Ar pavilktu mtz 82?  žemes pagrinde lengvo tipo neakmenuotos (yra keli ha truputi akmenuoti ) arčiau iki10 ha metuose pievas atnaujinimui ir mešlo iterpimui.Ačiu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Kokia traktoriaus mase? Pavyzdziui mano senasis t5070 113 gimimo arkliu, bet dabar su pakoreguotu siurbliu turi ta 120, bet paprasciausiai per lengvas. Trivagi vartoma labai lengvai traukia, keturvagi - variklis traukia, bet kasasi visi ratai, svoriai pagelbetu bet reiktu kokios 1 tonos papildomai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2018-08-07 at 18:43, ramunas.s pranešimas:

A niekas neturit agromasz plugu? Kaina ju tokia padori. Pilviskiuose stovi tai paziurejus toks rimtas plugas. Tik nemaciau kad kas artu su jais.

Turim du,5×5 geriau naujas lenkiškas,nei senas kvernelandas,nebent patinka remontuot,virint ir pan.ir sakyt jog turiu 20 metų kverną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš atvirkščiai džiaugiuosi atsikratęs lenkiško 4x4 ( nepavydžiu tam kuris ji iš manęs nupirko) ir labai patenkintas tradiciniais kvernelandais, aišku pas mane nėra jie begalo seni, tai yra naujesnio modelio su ilgomis verstuvemis, puikus darbas... daugiau lenkiško Plugo pas mane niekada nebus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu fraugde super,tai dziaugiuosi ir remas stiprus ir apsaugos dvi viena korpusui kita kaltui,rusiska turejau ,tai nera ko lyginti ,lenkais as nepasitikiu ,jai tokie plugai ,kaip lytagroj metalui grezti graztus pirkau ,sulinko visi ,net skyles neisgreziuio kai kuriuos plonesnius su rankom istiesinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim Kverni E160 vartymo mechanizmas, užgriebis nereguliuojamas 35 cm 4 korpusų. Atarta su juo jau kokie 7metai pas mus ir neaišku kiek prieš mus. Remontai. Dylančių dalių keitimas vien. Na ir padangėlė keista nauja. Sprogo. O daugiau tepimas kad dien. Prieš tai turėtas buvo irgi kvernelandas nevartomas apvaliu rėmu. Tarnavo be bėdų gal tik kad svorio trūkdavo sausais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...